X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Serwetnik
serwetnik
AUTOR: Stelton
ŹRÓDŁO: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2440/stelton__minimalistyczny_serwetnik_19_x_19_cm
Artykuły powiązane
serwetnik
Opracowanie: Stelton
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2440/stelton__minimalistyczny_serwetnik_19_x_19_cm

Najprawdziwsze spartańskie zgromadzenie

Współczesność kocha minimalizm, ascezę i prostotę. Jednak, prawdę mówiąc, nawet tak wymowne sformułowania nie są w stanie oddać istoty tego, co najprostsze z prostych. Kiedy analizuje się przedmiot nadzwyczaj ascetyczny, nasuwa się na myśl jednoznaczne skojarzenie – „spartański”. Tak właśnie chcemy określić zjawiskowy serwetnik ze stali szlachetnej stworzony w roku 1997 przez Petera Holmblada, kreatywnego designera współpracującego z duńską marką Stelton.
akcesoria kuchenne
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Wodna sonata ze szkła, tworzywa i stali

Współczesny styl wyposażania kuchni podpowiada ciekawą alternatywę – smukłe, przejrzyste, natchnione naturą bryły stają się doskonałą inspiracją dla kuchennych akcesoriów, które, poza tym, że są użyteczne, mają też pełnić funkcję ozdobną...
dzbanuszek na mleczko Stelton
Opracowanie: Stelton

Śmietankowo-stalowe kawy ozdabianie

Zdarza się, że, gdy ustaloną od wieków formę jakiegoś przedmiotu okroi się z elementów, do których użytkownicy są przyzwyczajeni, zyskuje się konstrukcję z reguły onieśmielającą nowym, odkrywczym kształtem. Wtedy zaczyna liczyć się wytworność materiału, powrót do pierwotnej formy i zamysł designera.
patery
Opracowanie: Blomus
Źródło: Blomus

Owoce strojne w luksus

Owocowa dekoracja wnętrz… Smaczna wystawa… Pełna witamin galeria… Tak chciałoby się nazwać owoce dumnie rozparte na nowoczesnych paterach najsłynniejszych światowych marek...
lampy oliwne
Opracowanie: Stelton

Świetliste formy mistrza Magnussena – lampy oliwne marki Stelton

Odmienić formę i charakter sprzętu znanego od tysiącleci, to nie tylko ogromnie trudne, ale i wymagające wielkiej kreatywności zadanie, któremu podoła tylko prawdziwy znawca kształtów i badacz piękna. Lampy oliwne duńskiego projektanta, Erika Mangussena, zestawiają tradycyjne znaczenie słowa "lampa oliwna" z ekskluzywnym, nowoczesnym designem.