X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Urządzanie wnętrz
Urządzanie wnętrz
AUTOR: Mikhail Golub
ŹRÓDŁO: http://www.flickr.com
Artykuły powiązane
Wyposażenie wnętrza
Opracowanie: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Gustowne dodatki do aranżacji domu

Dom jest miejscem, które wymaga nabycia dużej liczby elementów. Będą to z pewnością przedmioty do stosowania na co dzień, w dużej mierze meble, bez których trudno sobie wyobrazić jakikolwiek dom. Trudno byłoby również mieszkać w domu, w którym nie ma elementarnego umeblowania, chociażby łóżek.
poduszki
Opracowanie: Przestrzeń ego&eco
Źródło: Przestrzeń ego&eco

Eleganckie dekoracje do aranżacji mieszkania

Dom jest miejscem, które wymaga nabycia wielu przedmiotów. Są to z pewnością akcesoria do stosowania na co dzień, w dużej mierze elementy umeblowania, bez których trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek wnętrze. Niełatwo byłoby także przebywać w domu, gdzie nie ma elementarnego umeblowania, przynajmniej w postaci łóżka.
poduszki
Opracowanie: Dekoria.pl

Sztuka dekoracji wnętrz

Samodzielne zaprojektowanie wnętrza własnego domu to z jednej strony spełnienie marzeń, z drugiej natomiast – prawdziwe wyzwanie, które niejednego przeraża. Jak więc samemu sobie z tym poradzić? Od czego zacząć, aby szybko i "bezboleśnie" urządzić piękną i funkcjonalną przestrzeń?
Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze
Opracowanie: www.fotorolety.com
Źródło: www.fotorolety.com

Fotorolety - „dodatek”, który zmienia wnętrze

Wieża Eiffla na wyciągnięcie ręki, tropikalna plaża zimą, a może ulubiona grafika w nietypowej roli? Fotorolety z powodzeniem mogą nam zastąpić nieciekawy widok za oknem, bądź przenieść nas w wymarzone miejsce. To również prosty sposób by nadać unikalny charakter całemu wnętrzu – a przy tym nic nie tracą ze swojej funkcjonalności…
Kolekcja Silver
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Szyk, elegancja i efekt glamour

Kolekcja ‘Silver’ z oferty black red white emanuje szykiem i elegancją, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Firma – z myślą o klientach ceniących piękno dodatków – wzbogaciła linię ‘Silver’ o nowe artykuły dekoracyjne, które lśnią i zachwycają szklistą głębią ponadczasowych odcieni srebra, szarości i grafitów.