X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Paragraf
paragraf
AUTOR: www.projektoskop.pl
ŹRÓDŁO: www.projektoskop.pl
Artykuły powiązane
paragraf
Opracowanie: www.projektoskop.pl
Źródło: www.projektoskop.pl

Czym jest subsydiarna odpowiedzialność wspólnika w spółce jawnej?

Odpowiedzialność subsydiarna wspólników spółki jawnej staje się zagadnieniem kluczowym w przypadku ustalenia podmiotów/ osób odpowiedzialnych za długi spółki.
Opracowanie: HEMMERSBACH

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojego mienia w sposób określony w przepisach prawa z pomocą sądu lub bez niej. W nadziei ściągnięcia należności zazwyczaj przekazuje się zebranie długów przedsiębiorstwom specjalizującym się w tej branży. Firma windykacyjna posiada zdolności i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia udanej windykacji.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które widnieje w temacie mojego tekstu, jest niezwykle kluczowe dla każdego młodego człowieka, który planuje zarabiać jako informatyk. Trzeba tutaj podkreślić, że robota na etacie i freelance mają mocne wady i zalety. Dalej przedstawię zwięźle właściwości tych modeli zatrudnienia.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń bardzo często zleca się odzyskanie długów firmom specjalizującym się w tej działalności. Firma windykacyjna posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia windykacji.
Jeden procent podatku

Co zrobisz ze swoim 1 procentem podatku?

Możliwość przekazywania 1 procenta swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego (OPP) istnieje w Polsce już od kilku lat. Czy warto wspierać w ten sposób organizacje pozarządowe?