X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zdjęcie
AUTOR: Centrum Komunikacji Gordona
Artykuły powiązane
rodzina
Opracowanie: Centrum Komunikacji Gordona

Chwalić, czy nie chwalić dzieci?

Nie zawsze coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się pozytywne i wskazane, jest takie naprawdę.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które możesz przeczytać w temacie tego tekstu, jest naprawdę istotne dla każdego młodego człowieka, który pragnie pracować jako informatyk. Muszę od razu powiedzieć, że zatrudnienie na etacie i wolny zawód wykazują znaczące defekty i zalety. Niżej przedstawię zwięźle cechy tych rodzajów zatrudnienia.
edukacja
Opracowanie: monozygotic.com

Wyniki Akcji „Najlepsze przedszkole dla Twojego dziecka”

Zakończyła się pierwsza edycja Akcji "Najlepsze Przedszkole dla Twojego dziecka", której organizatorem jest serwis ZdroweDzieci.pl, a patronem akcji jest marka APAP dla Dzieci.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Gdy posiadamy własną firmę z pewnością znane jest nam pojęcie audytu finansowego. Wiele osób drży na samą myśl o audycie i uważa go za kolejną straszną, obowiązkową kontrolę. Audytor staje się okropnym urzędasem czyhającym na najmniejsze nawet potknięcie finansowe firmy tylko po to by móc je wytknąć i wyciągnąć konsekwencje. To błąd. Audyt finansowy to pewien zestaw procedur i testów, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane rzetelnie i czy nie ma istotnych rozbieżności pomiędzy stanem faktycznym a tym z raportu.
dzieci
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Najciekawsze gry online

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się koniecznym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z innymi ludźmi i zdobywania informacji. W sieci spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. Istotnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym składnikiem życia mnóstwa ludzi, także dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z ulubionych uciech naszych dzieci.