X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zdjęcie
AUTOR: www.fabrykatrzciny.pl
Artykuły powiązane
Chris Botti
Opracowanie: www.fabrykatrzciny.pl

5 lat inspiracji z Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny /CAFT/ obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji 10 października na scenie CAFT wystąpi amerykański, smooth jazzowy trębacz, Chris Botti, z gościnnym udziałem Anny Marii Jopek. Będzie to pierwszy, wspólny koncert artystów.
Chris Botti
Opracowanie: www.fabrykatrzciny.pl

Chris Botti

Chris Botti urodził się 12 października 1962 w Portland w stanie Oregon. Miłość do muzyki obudziła w nim matka - pianistka i nauczycielka muzyki. Po skończeniu studiów na prestiżowym Indiana University, przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie współpracował z saksofonistą Hugh Padghamem i trębaczem Woody Shawem. W roku 1990 został zaproszony do zespołu Paula Simona, z którym grał przez kolejne 5 lat.
festiwal

Międzynarodowy Festiwal "Konfrontacje Teatralne"

Międzynarodowy Festiwal "Konfrontacje Teatralne", dzięki dwunastu poprzednim edycjom, ma ugruntowaną pozycję i wymieniany jest wśród pięciu najważniejszych festiwali teatralnych w Polsce.

Jak zorganizować przyjęcie we Wrocławiu

Każdy z nas przynajmniej parę razy w życiu stoi przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Planujemy wesele, chrzciny, komunię dla dziecka, czasami musimy zorganizować służbowy bankiet. Jest tego wiele, więc przydaje się wiedzieć jak się do tego zabrać. Istnieją tak właściwie dwa rozwiązania.
Spektakl „WALIZKA”
Opracowanie: Teatr Żydowski
Źródło: Teatr Żydowski

„Walizka”

Autorkę zainspirowała do napisania „Walizki” przeczytana w gazecie historia pewnego Francuza. Któregoś dnia Michel Leleu wyszedł z domu i poszedł do muzeum na wystawę poświęconą Zagładzie. Rozpoznał tam walizkę swego ojca, Pierre'a Levi. Była to walizka wypożyczona ze zbiorów Muzeum w Oświęcimiu, jedna z trzech zachowanych francuskich walizek. Ten niezwykły przypadek opisały gazety.