X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zdjęcie
AUTOR: iStockphoto.com
Artykuły powiązane
opiekunka
Opracowanie: iStockphoto.com

Polacy w Niemczech doceniani za profesjonalizm

Wizerunek Polaków pracujących za granicą zmienia się w ostatnich latach na lepsze. Polscy robotnicy, budowlańcy i opiekunki osób starszych są uważani za pracowitych i oddanych fachowców.
dziadek
Opracowanie: Flickr.com, ZeroOne

Choroby układu krążenia u osób starszych

Jednym z najczęstszych schorzeń osób starszych są dolegliwości układu krążenia. Senior, z problemami sercowymi wymaga systematycznej opieki, która uwzględnia farmakologię, ruch i dietę. O tym na co zwrócić uwagę w pielęgnacji osoby starszej dotkniętej chorobą układu krążenia opowiadają opiekunki z firmy Promedica24.
logo promedica
Opracowanie: Promedica24

Bezpłatne kursy językowe – szansa na pracę za granicą

Znajomość języka obcego to jeden z podstawowych warunków zatrudnienia za granicą. Z tego powodu wielu Polaków – szczególnie tych po 30. roku życia – rezygnuje z wyjazdu.
opiekunka
Opracowanie: iStockphoto.com

Opiekunka osób starszych - na dobre i na złe

W życiu są takie sytuacje, w których trzeba zapomnieć o strachu i działać w imię wyższych wartości. Historia Pani Ewy, opiekunki z firmy Promedica24 która uratowała swojego podopiecznego z pożaru - to opowieść o bezinteresownej pomocy dla drugiego człowieka i wyjątkowym szacunku dla ludzkiego życia.
logo promedica
Opracowanie: Promedica24

Praca za granicą w charakterze opiekunki - krok po kroku

Coraz więcej osób korzysta z możliwości wyjazdu do pracy za granicę. Praca dla opiekunki osób starszych i pielęgniarki cieszy się dużą popularnością.