X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zdjęcie
AUTOR: Kostrzewa PR
Artykuły powiązane
suplement diety
Opracowanie: Kostrzewa PR

Epidemia otyłości w Polsce

Czujemy się dobrze, jeśli akceptujemy swoją figurę. Dążymy do tego, by wyglądać powabnie i by jak najwięcej osób to dostrzegało. Radość z własnego wyglądu przekłada się na czerpanie radości z życia. Szczupła sylwetka to także zdrowe ciało, a w zdrowym ciele zdrowy duch. Tymczasem z tą zdrową sylwetką w Polsce jest w ostatnich latach coraz większy kłopot. Na tyle duży, że można mówić już o epidemii otyłości.
otyłość

Otyłość Polaków- czy grozi nam epidemia?

Czy w Polsce mamy do czynienia z epidemią otyłości? Trudno na tak postawione pytanie jednoznacznie odpowiedzieć, tym bardziej, że nie dysponujemy najświeższymi, wiarygodnymi źródłami informacji.
tabela kalorii

Tabela kalorii - liczenie kalorii podczas diety

W Polsce, czyli w blisko 40 milionowym kraju, ponad 8 milionów ludzi walczy z nadwagą i otyłością, a ponad 20 milionów osób narzeka na wygląd swojej sylwetki. Nie powinno to zjawisko jednak nikogo dziwić. Pomimo tego, że dla niektórych jest to droga pełna poświęceń to i tak nie jest ten argument w stanie odstraszyć.
Europejski Dzień Walki z Otyłością
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Europejski Dzień Walki z Otyłością

Otyłość to choroba cywilizacyjna, która co roku dotyka coraz większej liczby osób na całym świecie. Cierpią na nią nie tylko dorośli, ale i coraz częściej dzieci. 22 maja obchodzimy kolejny już Europejski Dzień Walki z Otyłością.
Zielone jabłka, dieta
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Diety i mity, czyli jak odzyskać figurę

Aby utrzymać upragnioną wagę i zgrabną sylwetkę, sama dieta nie wystarczy. Osoby z tendencją do tycia, muszą zwracać uwagę na to co i kiedy jedzą, a także prowadzić aktywny fizycznie tryb życia. Żadna dieta nie zapewni zgrabnej sylwetki, jeśli nie jest połączona z wysiłkiem fizycznym, który rzeźbi ciało i ujędrnia mięśnie.