X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Płytki gresowe

Miejsce relaksu dla Twojej rodziny

Łazienka to niezwykle ważne miejsce w domu. Tutaj odpoczywamy, tam przygotowujemy się do każdego kolejnego dnia. Powinna więc być ładna, przytulna i musimy czuć się tam dobrze i absolutnie powinniśmy w niej położyć dobre płytki ceramiczne.
Podłogi Chapel Parket w wiedeńskich loftach
Opracowanie: Thurn & Bauer Immobiliengruppe
Źródło: Thurn & Bauer Immobiliengruppe

Podłogi Chapel Parket w wiedeńskich loftach

Duża powierzchnia, otwarta przestrzeń i wysokie sufity - to najważniejsze cechy loftów; mieszkań urządzonych w obiektach poprzemysłowych. lofty wyróżniają się nie tylko rozmiarami, ale i jakością wykończenia.
Panele podłogowe Dynamic
Opracowanie: RuckZuck
Źródło: RuckZuck

Dynamiczna metamorfoza w salonach RuckZuck

Kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant przeszła wiosenną metamorfozę. Co się zmieniło? Jakie nowe dekory weszły w jej skład? Czym charakteryzuje się zastosowana struktura heliochrome? RuckZuck, jedna z największych sieci sprzedaży podłóg i drzwi firmy Classen, oferuje nowe rozwiązania i odpowiada na potrzeby tych, którzy nie godzą się na monotonię we wnętrzach.
Marena Maxi V2 dekor Dąb Alaska
Opracowanie: WITEX
Źródło: WITEX

Podłoga na maxa

Dąb, wykorzystywany jak materiał na meble, podłogi czy dodatki, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dekoratorów wnętrz, jak również użytkowników. To szlachetne drzewno symbolizuje długowieczność, siłę, wytrzymałość, trwałość, a także niezaprzeczalne piękno. Takie są również laminowane panele podłogowe Marena Maxi V2 firmy Witex dostępne w dwunastu dekorach dostojnego dębu.
Panele podłogowe, kolekcja Kids
Opracowanie: RuckZuck
Źródło: RuckZuck

Panele podłogowe z ulubionymi postaciami z bajek

Panele podłogowe udekorowane kolorowymi wzorami, przedstawiającymi ulubione postacie z bajek, można kupić w salonach RuckZuck już od marca. Oferta handlowa paneli podłogowych do pokoju dziecka zostanie poszerzona o kolekcję z wizerunkami popularnej kotki Hello Kitty i oraz serię Kids z kolekcji Joy.
Jadalnia, panele podłogowe Adventure Dąb Sutton
Opracowanie: Classen
Źródło: Classen

Panele podłogowe Adventure

Kolekcja paneli podłogowych Adventure to obecnie osiem dekorów, od wprowadzenia linii na rynek powiększyła się już dwukrotnie. Do wzorów Jesion Bradford, Dąb Hamilton, Teak Calamba i Dąb Filadelfia dołączyły kolejne cztery dęby: Sutton, Doncaster, Marcone i Lindau.
Podłoga z klonu kanadyjskiego
Opracowanie: Budneo.pl
Źródło: Budneo.pl

Parkiet czy panele? Poradnik dla niezdecydowanych

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być prosta, jednak jest wiele czynników, które wpłyną na ostateczny wybór. Osobiste preferencje i zasoby pieniężne to tylko niektóre z nich. Podłoga jest najrzadziej wymienianym elementem wystroju mieszkania i jako taka powinna być bardzo starannie dobrana.
Salon, panele podłogowe PARTY Dąb Vancouver
Opracowanie: Classen
Źródło: Classen

Panele podłogowe Party i Style

Kolekcję Party (z ang. przyjęcie) tworzy pięć dekorów: Orzech Vancouver i cztery odcienie dębu: Dąb Vancouver, Venosta, Assam i Stratford. Wyraźna struktura desek powoduje, iż podłoga wygląda na naturalnie drewnianą.
kuchnia
Opracowanie: Classen
Źródło: RuckZuck

Kolekcja paneli podłogowych w miejskim stylu

Kolekcja paneli podłogowych City dedykowana jest tym, którzy kochają styl wielkich miast i ich industrialny charakter. Linia składa się z 18 oryginalnych dekorów, wśród których aż połowa to najbardziej popularne obecnie dębowe wzory o naturalnym usłojeniu.
Platan Orientalny
Opracowanie: Kronospan
Źródło: Kronospan

PARQUET DESIGN – najnowsza kolekcja podłóg Krono Original

Najnowsza kolekcja Krono Original Parquet Design, to intrygujące połączenie naturalnych barw, nietypowej struktury i nowego wymiaru. Inspiracją do stworzenia kolekcji była ciesząca się dużym uznaniem seria płyt meblowych Platan Monaco produkcji Kronospan Szczecinek.