X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wykorzystanie ręcznych metod do produkcji intarsjowanego parkietu taflowego
Opracowanie: Mozpar Mozaiki Renesansowe
Źródło: Mozpar Mozaiki Renesansowe

Intarsjowany parkiet taflowy

Już od dłuższego czasu na naszym rynku dostępne są parkiety w formie tafli, z różnych gatunków drewna i w wielu rozmiarach. Popularne w XVII i XVIII - wiecznych pałacach i dworach, dziś na nowo zyskują na znaczeniu, a możliwość zestawienia ze sobą coraz większej liczby dostępnych rodzajów drewna, stwarza ogromne szanse dla projektantów i firm na kreowanie nowych wzorów parkietu.
deski podłogowe
Opracowanie: Witex
Źródło: Witex

Podłogi drewniane w modnych dekorach

Rok 2010 w dziedzinie aranżacji wnętrz upłynie pod znakiem bieli i szarości. Barwy te królować będą na ścianach, a także znajdą odzwierciedlenie w kolorystyce mebli, dodatków i – co warte podkreślenia - podłóg. Mając ten fakt na uwadze projektanci firmy WITEX stworzyli nowe, zgodne z najnowszymi trendami, kolekcje laminowanych paneli podłogowych...
Podłoga dobrana do charakteru wnętrza
Opracowanie: Barlinek S.A.

Podłoga dębowa - długowieczna elegancja

O niezwykłym wpływie drewna na ludzkie zdrowie i samopoczucie nie trzeba już nikogo przekonywać. Drewno stanowi idealne połączenie pięknego wyglądu z właściwościami funkcjonalnymi i zdrowotnymi, dlatego też stało się nieodłącznym elementem wyposażenia domów i mieszkań.
meble ogrodowe
Opracowanie: DREWNOCHRON

Lakierobejca żelowa - specjalna ochrona drewna

Wyobraźmy sobie taras z wygodnym i przytulnym miejscem na odpoczynek, piękne meble ogrodowe w kolorze sapella, zachęcające do przesiadywania po niedzielnym obiedzie...
folia w płynie
Opracowanie: Baumit
Źródło: http://www.baumit.com

Folia w płynie

Folia w płynie Baumit Proof to najnowsza propozycja w ofercie firmy Baumit. Produkt jest częścią gamy materiałów Baumacol, przeznaczonych do układania płytek ceramicznych.
łazienka
Opracowanie: Baumit
Źródło: Baumit

Solidne podłoże pod płytki ceramiczne

Płynne izolacje, masy samopoziomujące, zaprawy klejowe – mimo, że niewidoczne dla oczu, to właśnie one sprawiają, że płytki ceramiczne nie ulegają zniszczeniu przez długie lata. Bogaty dostęp na rynku produktów chemii budowlanej kusi, aby szukać najtańszych z nich. Jednak ryzyko zastosowania takich materiałów jest ogromne...
wełna mineralna
Opracowanie: Knauf Insulation

Podłoga wełną pokryta

Wyjątkowe właściwości wełny mineralnej sprawiają, że stała się ona jednym z najpopularniejszych materiałów izolacyjnych. Jest trwała, a do tego łatwa w montażu.
mozaika
Opracowanie: reebs'
Źródło: http://www.flickr.com/

Modna mozaika

Mozaika to dekoracja artystyczna w formie obrazu bądź ornamentu, wykonana z niewielkich różnokolorowych elementów. Mogą to być dopasowanie kształtem kamienie, fragmenty szkła lub ceramiki. Elementy są przytwierdzone do podłoża przy pomocy zaprawy klejowej...
Idealna podłoga powinna być „sprytna”
Opracowanie: Torlys
Źródło: Torlys

Idealna podłoga powinna być „sprytna”

Wybór podłogi do domu nie jest prostym zadaniem. W głowie kłębi się masa pytań i wymagań jakie stawiamy naszej przyszłej posadzce. Przede wszystkim chcemy by była piękna i pasowała do wnętrza. Jednakże walory estetyczne, to nie wszystko. O wyborze powinny zadecydować względy funkcjonalne i najnowsze rozwiązania technologiczne.
Układanie podłogi drewnianej
Opracowanie: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskon
Źródło: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Nowe usługi w Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe nie tylko specjalizuje się w dystrybucji podłóg drewnianych wykonanych z różnych gatunków drewna, ale oferuje również pełen zakres usług związanych z montażem i eksploatacją podłóg.