X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Opracowanie: Qole Pejorian

Zoologiczny sklep w sieci

Nowoczesne technologie powodują, że życie staje się szybkie i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wyściubiając nosa za próg domu. W cyberprzestrzeni działają już sklepy praktycznie z każdej możliwej dziedziny. Zobaczysz tu zatem magazyn z materiałami budowlanymi, hurtownię dywanów, ofertę drobnego wytwórcy smakowitych win z słonecznej Francji i tak dalej. I nie tylko ty możesz skorzystać na szybkich zakupach z dostawą do miejsca zamieszkania, lecz też twój włochaty pupil. Teraz nawet psy mają swój sklep zoologiczny w internecie!
Opracowanie: randihausken

Szeroki wybór karm dla psów

W dużej ilości firm handlujących karmami dla psów łatwo popaść w dezorientacje. Dlatego też trafionym zamysłem jest zakupienie produktów popularnych, takich jak karmy suche dla psów Acana i cenionych przez grono znawców. Na pewno pomogą oni odpowiedzieć klientom na pytanie, jakie karmy są najlepsze dla ich psów.Wielu właścicieli ceniących własne psy decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych.
koc pies
Opracowanie: CALVADO.pl

Modne legowisko dla pupila

Każdy z nas, kto kiedykolwiek dzielił dach z czworonożnym pupilem wie, jak niewiele naszego zaangażowania potrzeba, by mógł on mruczeć z zadowoleniem albo wesoło merdać ogonem. Pełna miseczka, miękkie legowisko i obecność ukochanego opiekuna – tylko tyle i aż tyle.
Opracowanie: Marta Mroczkowska

Kupowanie akcesoriów dla każdego kota

Nie jest za łatwo dogodzić zwierzętom , o czym doskonale wiedzą ich właściciele. Koty nie są tu zupełnie żadnym wyjątkiem od tej zasady. W dwudziestym pierwszym wieku wybór dobrych akcesoriów dla zwierzęcia nie bywa zwyczajowo kwestią banalną. W dużej ilości firm zajmujących się takiego typu działalnością łatwo stracić orientację. Czy lepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może w inne akcesoria? Wiele zależy tu od personalnych potrzeb, a także od gatunku kota czy od jego przyzwyczajeń.
chomik syryjski
Opracowanie: Maarten (Superchango)

Chomik - podstawowe informacje

Dzięki swojemu milutkiemu wyglądowi i niewielkim wymaganiom, chomiki stały się jednym z najbardziej lubianych zwierzątek domowych. Chomiki syryjskie (inne gatunki również, ale mniej) dopiero nocą stają się ruchliwe.W ciągu dnia powinny spać w spokoju, nie należy ich budzić, aby zaoszczędzić im stresu.
fretka
Opracowanie: seanmcgrath

Fretka – hodowla domowa

Przed podjęciem decyzji o hodowli fretki należy się poważnie zastanowić. Pomimo przemiłego, niepozornego wyglądu zwierzak ma temperament i wymaga specjalnej opieki. Fretka należy do drapieżników z rodziny łasicowatych. Jest udomowioną formą tchórza zwyczajnego i stepowego. Niedawno została dołączona do listy zwierząt domowych podróżujących z własnym paszportem w krajach UE.
akwarium, akwarystyka
Źródło: http://www.akwarystyka.sklep.pl/

Zalety akwarium morskie

Akwarium z rybkami to doskonała opcją dla wszystkich tych, którzy pragną posiadać stosunkowo niewiele wymagającego zwierzę lub po prostu interesują się akwarystyką. Aby trafnie dokonać wyboru najlepszego akwarium najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem hodowania rybek i podczas zakupów kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych fachowców bądź też znajomych obeznanych w takiej sprawie.Jak da się wyposażyć akwaria i o czym przed wszystkim trzeba pamiętać?
kot
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Poprawa losu zwierząt

Współczesny świat miłośników zwierząt, zawodowych zoologów czy zwykłych pasjonatów kręci się wokół dwóch rzeczy: poprawy losów zwierząt na całym świecie (co objawia się głównie działalnością wielu organizacji) oraz zapewnienie im coraz lepszych warunków do życia.Współczesny świat miłośników zwierząt, zawodowych zoologów czy zwykłych pasjonatów kręci się wokół dwóch rzeczy: poprawy losów zwierząt na całym świecie (co objawia się głównie działalnością wielu organizacji) oraz zapewnienie im coraz lepszych warunków do życia. Wbrew pozorom ta druga sfera wcale nie jest taka trudna w realizacji, jak można by się spodziewać – wręcz przeciwnie: w większości przypadków odpowiednio zorganizowane akcje promujące humanitarne traktowanie zwierząt są wystarczające.
zęby pies

Choroby zębów u psów i kotów

Choroby stomatologiczne mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych naszych zwierząt domowych 85% populacji psów i kotów powyżej 1 roku życia cierpi z powodu chorób przyzębia. Dolegliwości związane z jamą ustną są aktualnie jednym z najpowszechniejszych schorzeń wśród psów i kotów. Mogą mieć poważny wpływ na funkcjonowanie ich organów wewnętrznych.
weterynarz pies

Dieta weterynaryjna dla psa i kota

Podawanie zwierzętom domowym odpowiedniego pokarmu, pomaga zachować ich dobrą kondycję. Obok powszechnych pokarmów dla zwierząt, znajdują się także tak zwane diety weterynaryjne – skomponowane zwłaszcza dla psów i kotów z rozmaitymi problemami zdrowotnymi. Jeżeli lekarz weterynarii poleci jedną ze specjalistycznych diet, istotne jest abyśmy stosowali się do jego zaleceń. W odniesieniu do medycyny, odpowiednie pożywienie jest także częścią troski o zdrowie.
1 2 3 4 5 6 7