X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pies
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Stacjonarne vs Internetowe Sklepy Zoologiczne

Czy stacjonarne sklepy zoologiczne zawsze posiadają towar najlepszej jakości, zawsze w takim rozmiarze i kolorze jak potrzebujemy i zawsze po konkurencyjnych cenach? Jeśli zależy nam na zakupie tanim, profesjonalnym, bezpiecznym, który nie zaszkodzi naszemu zwierzakowi, warto przejrzeć również ofertę sklepów internetowych.
Opracowanie: Qole Pejorian

Zoologiczny sklep w sieci

Nowoczesne technologie czynią to, że życie staje się komfortowe i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wychylając za próg domu. W cyberprzestrzeni działają już sklepy generalnie z każdej możliwej branży. Znajdziesz tu zatem sklep z obrazami, hurtownię dywanów, ofertę drobnego wytwórcy znakomitych win z południowej Francji itd.. I nie wyłącznie ty możesz skorzystać na prostych zakupach z dostarczeniem do miejsca zamieszkania, ale też twój włochaty przyjaciel. Aktualnie nawet psy mają swój sklep zoologiczny w sieci!
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Opracowanie: Betafence
Źródło: Betafence

Budki lęgowe – w czym pomagają

O ile jesteś osobą wrażliwą na kwestie ekologiczne i chcesz wesprzeć zwierzęta, jest coś, co możesz uczynić. Spory postęp techniczny dał światu mnóstwo wspaniałych rzeczy, to bezdyskusyjne. Lecz powinno się w tym momencie dodać – światu człowieka. Gatunki cierpią przez trujące wyziewy z gospodarki.
kot
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Transporter dla psa i kota - jak przewozić zwierzęta?

W ostatnich latach bardzo często miały miejsce widowiskowe, choć nie zawsze zgodne z prawem, akcje ekologów oraz obrońców praw zwierząt, których celem było przede wszystkim zwiększenie jakości i komfortu życia czworonożnych przyjaciół człowieka. Jednym z założeń takich akcji pozostaje wciąż wygoda i bezpieczeństwo zwierząt w czasie podróży samolotem lub samochodem, w czasie których są narażone na stres oraz bezpośrednie uszkodzenie ciała.
Agroturystyka na Kaszubach
Opracowanie: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Kolonie i obozy konne

Nie ma rodzica, który by nie chciał, żeby jego dziecko pojechało na ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można natknąć się na setki sugestii obozów i kolonii, włączając w to ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym dziecko może się nauczyć czegoś interesującego lub doskonalić swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Ta forma aktywnego wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
okulary słoneczne dla psa
Opracowanie: www.Future-Toys.pl

Przygotuj się na lato

Wreszcie zagościło lato - przynajmniej kalendarzowe! Planując urlop pamiętamy o ukochanych czworonożnych pupilach. Czy wiesz, że promienie UV mają szkodliwe działanie także na oczy naszych pieszczochów?
akwarium, akwarystyka
Źródło: http://www.akwarystyka.sklep.pl/

Zalety akwarium morskie

Akwarium z rybkami to świetna opcją dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać stosunkowo niewiele wymagającego zwierzę lub normalnie interesują się rybami. Aby dobrze dokonać wyboru najlepszego akwarium najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią hodowania rybek i podczas wyboru kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych fachowców bądź też znajomych obeznanych w tym temacie.Jak jednak wyposażyć akwaria oraz o czym przed wszystkim należy pamiętać?
Koty
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Żwirek dla kota

W przypadku każdego zwierzęcia można wyliczyć jego zalety, ale też i wady – w niektórych sytuacjach będzie to nocny tryb życia, w innych niemiły zapach wydzielany z kuwety, budy czy klatki. Tak dzieje się w przypadku kotów, które choć uważa się za jedne z najczystszych zwierząt, posiadają właśnie tą ostatnią wadę. Z tego powodu wiele osób decyduje się na trzymanie w domu psa, chomika, królika czy nawet przedstawiciela jaszczurek i węży, ponieważ wydzielane przez nich zapachy nie są tak ostre jak w przypadku właśnie kotów.
kot
Opracowanie: Marta Mroczkowska

Jak zmniejszyć stres u zwierząt domowych?

Negatywne oddziaływanie stresu, wszechobecnego w życiu każdego z nas, nie omija również kotów. Proste z pozoru czynności – wizyta u weterynarza, podawanie leku – mogą wywoływać znaczny stres u naszych czworonożnych przyjaciół.
kot
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Czy żwirek dla kota faktycznie pomaga ?

Wszyscy właściciele zwierząt wiedzą doskonale o tym, jak dużym problemem jest zapach ich pupili, który niekiedy bardzo trudno jest zwalczyć. Na szczęście w większości przypadków niemiłe wonie znikają w chwili, gdy wyczyści się klatkę, kuwetę, akwarium lub budę albo po prostu porządnie umyje się swojego ukochanego zwierzaka.
1 2 3 4 5 6 7