X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
akwarium, akwarystyka
Źródło: http://www.akwarystyka.sklep.pl/

Jakie akwarium wybrać

Akwarium z rybkami to wspaniała opcją dla wszystkich tych, którzy pragną posiadać stosunkowo mało wymagającego zwierzę lub zwyczajnie interesują się akwarystyką. Aby trafnie dokonać wyboru najlepszego akwarium najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem hodowania rybek i podczas wyboru kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych fachowców albo znajomych obeznanych w tej kwestii.Jak da się wyposażyć akwaria ,a także o czym przed wszystkim warto pamiętać?
Opracowanie: Marta Mroczkowska

Dobry sklep zoologiczny

Nie jest za łatwo dogodzić kotu , o czym doskonale wiedzą ich właściciele. Koty nie są tu kompletnie żadnym wyjątkiem od takiej zasady. W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie jest zwyczajowo rzeczą łatwą. W dużej ilości firm zajmujących się tego typu działalnością prosto stracić orientację. Czy najlepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może w inne akcesoria? Dużo zależy tu od indywidualnych potrzeb, jak i od gatunku kota czy od jego nawyków.
zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Dlaczego poleca się wybierać najlepsze firmy z akcesoriami dla kotów?

Niewygórowane ceny, w jakich nabyć można doskonałe sprzęty i niezwykle popularne zabawki oraz akcesoria, a także ich zauważalnie poprawiająca się z roku na rok jakość, są podstawowymi zaletami producentów przedmiotów oraz dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki nierzadko wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi akcesoriami, jest w kształcie myszy. Kotkipreferują zabawę z tego typu przedmiotami, a dodatkowo mogą tej zabawce ostrzyć w bezpieczny sposób swoje pazurki, bez drapania przedmiotów swojego pana.
zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Odpowiedni poziom mikroelementów – najlepsze karmy dla psów

Decydując się na jedzenie dla ukochanego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością firmy i jakością karmy dla psów, ale też preferencjami pieska. Tanie karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w naszym kraju, są aktualnie komponowane z dobrej jakości składników. Ponadto są w stanie uzupełniać codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Niskie ceny za psie jedzenie dodatkowo motywują do zainwestowania w popularne marki na rynku.
ryby-1

Zalety Optiwhite

Obecnie ogrom trudności z kwestiami posiadania własnego zwierzęcia w domu, można niezwykle banalnie rozwiązać inwestując w rybki akwariowe. Rybki akwariowe nie są przesadnie absorbujące, nie zajmują tak wiele czasu co inne zwierzęta takie jak szczury hodowlane.
egzotyczna ryba
Opracowanie: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i najlepszych łowiskach

Powszechnie uznano, że wyprawy wędkarskie to zwyczajnie męska profesja, trzeba z resztą przyznać, że tak naprawdę niewiele pań ciekawi się wędkarstwem. Encyklopedia podaje, iż wędkarstwo to zarówno odmiana sportu ale także i zapału, polegające zasadniczo na łapaniu ryb na wędkę.
Opracowanie: randihausken

Duży wybór karm dla psów

W dużej ilości firm handlujących karmami dla psów łatwo popaść w dezorientacje. Z takiej przyczyny trafionym przedsięwzięciem jest zakupienie produktów popularnych, takich jak karmy suche dla psów Acana i docenianych przez grono znawców. Niewątpliwie pomogą oni odpowiedzieć klientom na pytanie, jakie karmy są najlepsze dla ich psów.Wielu właścicieli dbających o własne psiaki decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych.
pies
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Najlepsze karmy dla psów

Coraz więcej właścicieli dbających o swoje psy decyduje się na podawanie im pokarmów gotowych. Takiego rodzaju traktowanie zwierząt jest silnie polecane przez sporą ilość znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W nowym tysiącleciu warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, zadbać niezwykle silnie o ich prawidłowy rozwój.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Opracowanie: Betafence
Źródło: Betafence

Wspomóż ptaki

O ile jesteś człowiekiem uczulonym na sprawy ekologiczne i chcesz ratować zwierzęta, jest pewna rzecz, którą możesz uczynić. Gwałtowny postęp technologiczny przyniósł światu dużo bezcennych rzeczy, to bezdyskusyjne. Lecz powinno się w tym momencie dodać – światu ludzkości. Gatunki giną przez szkodliwe odpady z fabryk.
pies
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nowości w sklepie z artykułami zoologicznymi czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Czasy gdy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w pokarm dla czworonogów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno minął. Nowocześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy zeberek i żółwi są o wiele bardziej wymagający. Ozdoby zamiast obroży, wymyślne drapaki, transportery wyglądające jak statki kosmiczne czy legowiska imitujące nasze łoża to tylko wierzchołek góry lodowej zoologicznego asortymentu.
1 2 3 4 5 6 7