X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
dom jednorodzinny
Opracowanie: OknoPlus
Źródło: OknoPlus

Skuteczny system alarmowy

Dom wyposażony w sprawny system alarmowy to w dzisiejszych czasach konieczność. Niestety bardzo często zaniedbujemy tę kwestię i dopiero wizyta włamywacza w naszym domu lub też w domu naszych sąsiadów czy przyjaciół uzmysławia nam to niedopatrzenie. Aby rodzime przysłowie mówiące, że „mądry Polak po szkodzie” nie było prorocze, warto skorzystać z kilku rad na temat systemów alarmowych...
Okna oddymiające Euro SHEV firmy D+H
Opracowanie: D+H
Źródło: D+H

Oddymianie zgodne z normą

Kompatybilność wszystkich elementów systemu oddymiającego jest szczególnie istotna w kontekście bezpieczeństwa znajdujących się w budynku osób. Dlatego też możliwość współpracy ze sobą poszczególnych urządzeń musi zostać potwierdzona certyfikatem zgodności.
okna oddymiające
Opracowanie: D+H
Źródło: D+H

Napędy zębatkowe w systemach oddymiających

Automatyka pozwalająca kontrolować stopień otwarcia okien w budynku, to najczęściej nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. W przypadku pożaru, kiedy istnieje konieczność szybkiego oddymienia pomieszczeń, sprawność automatyki klap dymowych i okien oddymiających może stanowić o zdrowiu lub życiu wielu osób oraz znacznie ułatwić przeprowadzenie akcji ratunkowej...
technologia BSY+
Opracowanie: D+H
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/Technologia.jpg

Automatyka okienna BSY+

BSY+ firmy D+H to najnowsza technologia synchronizacji elektronicznej kilku napędów okiennych, od czerwca br. w ofercie D+H Polska. Pozwala ona na szeroki zakres zmian parametrów i opcji siłowników oraz pełną komunikację pomiędzy wszystkimi zsynchronizowanymi napędami i pozostałymi urządzeniami automatyki okiennej...
okna oddymiające
Opracowanie: D+H Polska
Źródło: D+H Polska

Okna oddymiające

Co jest największym zagrożeniem w trakcie pożaru? Pomimo tego, że ogień bezlitośnie trawi nasze mienie, to dym i wydzielające się w efekcie spalania toksyczne gazy pożarowe mogą prowadzić do silnego zatrucia organizmu a przy dużym ich stężeniu, nawet śmierci...
Fotorolety
Opracowanie: Fotorolety.com
Źródło: Fotorolety.com

Rolety z niebanalnymi nadrukami

Masz dość oglądania z własnego okna ściany sąsiedniego bloku, ruchliwej ulicy albo szarego podwórka? Masz dość monotonnych, jednokolorowych, nudnych rolet albo staromodnych firan i zasłon po babci? Chcesz, by wraz z inspirującym, niebanalnym wyglądem okien całe Twoje mieszkanie czy biuro nabrało niepowtarzalnego, oryginalnego wyrazu?
Dzwonek brzoskwiniolistny biały

Wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o szybie

Szyby są jedynymi z najważniejszych elementów naszych okien. Obecnie mamy do wyboru wiele ich rodzajów – m.in.: niskoemisyjne, samoczyszczące, refleksyjne, czy absorpcyjne. Jak zatem wybrać te najlepsze, a przy tym nie pogubić się w gąszczu pojęć i parametrów dotyczących szyb?
Szyba Solar
Opracowanie: IFTM Internom
Źródło: IFTM Internom

Światło i ciepło jednocześnie

Rodzaj szyby zastosowanej w oknie bezpośrednio przekłada się na jego właściwości. To jaka szyba została wykorzystana decyduje o parametrach okien i ich zdatności do zastosowania w najbardziej wymagającym budownictwie – pasywnym.
Okno PPP preSelec
Opracowanie: Dobre Domy - Flak & Abramowicz
Źródło: Dobre Domy - Flak & Abramowicz

Czym jest Okno PPP preSelect?

Okno PPP preSelect to nowe okno aluminiowo-tworzywowe otwierane w sposób uchylny i obrotowy. Przeznaczone do pomieszczeń na poddaszu, w których okresowo panuje podwyższony poziom wilgoci np. kuchnie, łazienki, pensjonaty czy biura.
Okno PPP preSelect wykonane jest z wielokomorowych profili PVC, w kolorze białym, które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne, a konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum.
folie ochronne
Opracowanie: Wastfoll

Folie ochronne nowej generacji

Firma Warsfoll wprowadza na polski rynek zewnętrzne folie ochronne 4 Mil - Clear Ext. SR. Można je stosować wszędzie tam, gdzie dostęp do szyby od środka jest utrudniony. Polecane są zarówno do mieszkań jak i biur, obiektów publicznych (konieczność ochrony osób postronnych przed odłamkami szkła) i firm wdrażających standardy HACCP, IFS.