X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Okiennice ALB z żaluzjami CTB
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Pasywny standard okien aluminiowych

Zrównoważona architektura przyszłości nie jest tylko wizją, lecz powstaje już dziś na naszych oczach. Nowy system okien aluminiowych Schüco AWS 90.SI+ w standardzie pasywnym nie tylko pozwala zaoszczędzić energię, lecz także może stanowić kluczowy element zarządzania różnorodnymi funkcjami fasady.
folie okienne
Opracowanie: Wastfoll

Folie okienne wielowarstwowe

Centrum Folii Okiennych Warsfoll wprowadza na rynek nową generację zewnętrznych folii wielowarstwowych o podwyższonej wytrzymałości XtraZone.
dom jednorodzinny
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Kwestia wielkiego formatu

Jasne i otwarte przestrzenie stały się obowiązującym trendem we współczesnej architekturze domów jednorodzinnych, w szczególności tych o podwyższonym standardzie. Duże przeszklenia to znak rozpoznawczy prestiżowego budownictwa inspirowanego światłem, jednak tylko przemyślany dobór rozwiązań pozwoli uniknąć sytuacji, w której nasz nowy dom pozostaje domem marzeń tylko na projekcie.
folie ochronne
Opracowanie: Wastfoll

Folie ochronne 6 Mil Anti-Graffiti

Graffiti pojawiające się na obiektach specjalnie do tego celu wydzielonych może być uznawane za sztukę i często wzbudza podziw. To samo graffiti czy też nieudolne mazy na powierzchniach szkła w transporcie publicznym, sklepach, toaletach jest nieestetyczne, budzi sprzeciw i powoduje duże straty finansowe.
Okno zdekompletowane
Opracowanie: Inplus PR
Źródło: Inplus PR

Zdekompletowane okno

Jeśli jeszcze nie przyszło nam podejmować decyzji o zakupie nowych okien, nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile zmieniło się w ostatnich latach na rynku. Okno nie jest już tylko oprawioną w ramę szybą. Wizyta w sklepie lub u dystrybutora wiąże się z koniecznością podjęcia przynajmniej kilku decyzji, z których każda wpłynie nie tylko na cenę produktu, ale przede wszystkim na to, jaką ostatecznie stolarką będziemy dysponować.
okna
Opracowanie: OknoPlus

Antywłamaniowe okucia do okien i drzwi

Od okuć okiennych i zastosowanych w nich mechanizmów zależy nie tylko nasze bezpieczeństwo ale i równowaga temperatury panującej we wnętrzu pomieszczenia. W ofercie firmy Oknoplus – okucia DELUX COMFORT - to idealne remedium na problem braku możliwości wietrzenia w obawie przed włamaniem.
roleta

Roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji WERSO

Roleta zewnętrzna zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza, ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia całkowite zaciemnienie wnętrza lub napływ naturalnego światła, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.
moskitiera
Opracowanie: MS więcej niż Okna
Źródło: MS więcej niż Okna

Insektom wstęp wzbroniony

Sprzyjająca pogoda i rosnące temperatury na zewnątrz sprawiają, że coraz częściej otwieramy okna, by móc nacieszyć się w domu świeżym powietrzem. Niestety wraz z nim do wnętrza dostają się insekty, które bywają dość uciążliwe. Jak temu zapobiec?
okno
Opracowanie: Oknoplast Sp. z o.o.
Źródło: Oknoplast Sp. z o.o.

Moskitiery - bariery na owady

Powodzie i utrzymujące się po nich wysokie temperatury spowodowały, że musimy sobie radzić ze wzmożoną aktywnością złośliwych komarów i meszek. Sprawdzonym rozwiązaniem, które zabezpieczy nasz dom przed inwazją tych owadów są moskitiery.
Moskitiery zyskują coraz większą popularność w naszym kraju, zwłaszcza w upalne letnie dni. Jest to okres, kiedy lubimy otworzyć szeroko okna, aby cieszyć się wpadającymi do mieszkania promieniami gorącego słońca i świeżym powietrzem...
okno
Opracowanie: MS więcej niż OKNA
Źródło: MS więcej niż OKNA

Insektom wstęp wzbroniony

Sprzyjająca pogoda i rosnące temperatury na zewnątrz sprawiają, że coraz częściej otwieramy okna, by móc nacieszyć się w domu świeżym powietrzem. Niestety wraz z nim do wnętrza dostają się insekty, które bywają dość uciążliwe. Jak temu zapobiec?