X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wyjeżdżasz na narty? Zabezpiecz dom przed włamaniem!
Opracowanie: Vertex
Źródło: Vertex

Zabezpiecz dom przed włamaniem!

Zima, to podobnie jak lato – czas urlopów. Podczas ferii wielu z nas zamierza w końcu odpocząć, często z dala od domu. Wyjeżdżając w góry na narty, snowboard czy do ciepłych krajów, zostawiamy dom lub mieszkanie bez opieki. Staje się ono łatwym łupem dla złodziei. O tym, jak zapobiec ewentualnym włamaniom, warto pomyśleć już przed planowanym wyjazdem. Ze szczególną uwagą zabezpieczmy okna, najlepiej specjalnym systemem rolet.
Panoramiczne okno firmy Roto
Opracowanie: Roto Okna Dachowe Sp. z o.
Źródło: Roto Frank Okna Dachowe Sp. z o.o.

Panoramiczne okna dachowe

Roto Azuro to rewolucyjne rozwiązanie w rozmiarze XXL - panoramiczne okno dachowe o wymiarach 2,60m x 1,70m. Od teraz pomieszczenia na poddaszu zyskują zupełnie nowe możliwości aranżacji. W dowolnym momencie można je przeobrazić w atelier, słoneczny taras lub ogród zimowy.
Okno Standard 92
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Energooszczędne i solidne okna

Firma Stolbud Włoszczowa udoskonaliła uniwersalny model drewnianego okna Standard. Teraz poza wyjątkowymi walorami estetycznymi posiada ono również wysokie parametry techniczne porównywalne do czołowego produktu firmy – nagrodzonego okna Capital. Wysoką jakość stolarki potwierdza uzyskany Certyfikat CQ ITB.
okna
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków

Jak dbać o okna PCV?

Okna wykonane z PCV słusznie są uznawane za najbardziej trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Mimo to, warto zadbać, by służyły nam jak najdłużej i pamiętać o ich prawidłowej konserwacji.
ogród zimowy
Opracowanie: Spectus
Źródło: Spectus

Ogród w domu

Trendem obowiązującym we współczesnej architekturze są jasne i przestronne wnętrza, otwarte na naturę poprzez wielkowymiarowe przeszklenia. Dużą popularnością cieszą się szerokie drzwi tarasowe czy całoroczne ogrody zimowe, które doświetlają dom naturalnym światłem i pozwalają cieszyć się urokiem otaczającej nas przyrody.
łazienka
Opracowanie: Lotari
Źródło: e-lotari.pl

Kolor różowy - romantycznie i subtelnie

Może być rozważny i romantyczny lub odważny i z pazurem. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy łazience. Może tylko podkreślać subtelną atmosferę wnętrza lub - nadając mu zdecydowanego charakteru - stanowić podstawę całej aranżacji. Mowa, oczywiście, o nieśmiertelnym i zawsze modnym kolorze różowym...
Lindo
Opracowanie: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Właściwa oprawa dla widoku z okna

Okno - podobnie jak obraz, potrzebuje właściwej oprawy. Szczególnie mocne wrażenie robi ona we wnętrzu minimalistycznym. Równie ciekawie potrafi komponować się jednak w aranżacji klasycznej, czy nowoczesnej.
marmur
Opracowanie: Mr. T in DC
Źródło: http://www.flickr.com/photos/mr_t_in_dc/3663005315/

Alternatywa dla marmuru i granitu

Parapety marmurowe czy też granitowe wyglądają niezwykle elegancko, ale ich wysoka cena podyktowana jest też silną odpornością na choćby najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. We wnętrzu nie jest to jednak istotne, dlatego może warto pomyśleć o tańszych, ale efektownych zamiennikach?
parapet
Opracowanie: MS więcej niż OKNA
Źródło: MS więcej niż OKNA

Jak wybrać parapet?

Parapet jako element wykończenia okna bywa przez nas na ogół pomijany. Tymczasem to niezmiernie ważny detal we wnętrzach i ozdoba elewacji.

Od parapetów możemy wymagać wiele: funkcjonalności, trwałości oraz tego, aby były zwyczajnie ładne. Jeśli są dobrze zamontowane i wykonane z odpowiedniego materiału – posłużą nam długie lata.
parapety
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków

Wyjątkowe ozdoby do okien

Co zrobić, żeby okna w naszym domu nie wyglądały przeciętnie? W jaki sposób możemy je ozdobić, nie zabierając jednocześnie wpadającego do pomieszczenia światła? Producenci okien rozumieją te oczekiwania klientów i proponują liczne elementy wyposażenia okien, znacznie dodające im oryginalności i estetyki...