X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Okna połaciowe Velux
Opracowanie: Velux
Źródło: Velux

Otwórz się na pozytywną energię

Każdy marzy o energooszczędnym, a zarazem komfortowym i zdrowym domu. Właściwy dobór okien połaciowych i rolet umożliwi wykreowanie wnętrz, gdzie światło, świeże powietrze i naturalna energia wzajemnie się równoważą. Poznaj wskazówki jak stworzyć dom pełen pozytywnej energii.
okna energooszczędne
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków

Energooszczędne okna na lata

Na etapie budowy domu warto zwrócić uwagę na materiały, z których będzie on wykonany. Dzięki zastosowaniu produktów energooszczędnych, jak na przykład odpowiednie okna, możemy w perspektywie obniżyć domowe rachunki za ogrzewanie...
Drzwi INVADO
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Komfortowa przestrzeń i stylowe pomieszczenie – drzwi jakie chcesz

Wnętrze każdego pomieszczenia może odzyskać nowy design nawet niewielkim nakładem kosztów oraz czasu. Są pewne detale w każdym pomieszczeniu, których odpowiedni wybór decyduje o wielu aspektach designu. Zmiana rozmieszczenia mebli czy odświeżenie kolorystyki ścian, wymiana drzwi – to tylko niektóre z elementów mających wpływ na finalny wynik. Często warto zdecydować się oglądnąć kilka katalogów przedstawiających wnętrza innych mieszkań i stamtąd brać pomysły. Nie chodzi o kopiowanie tych samym wzorców a o stworzenie na ich bazie czegoś wyjątkowego pod czym będziemy mogli się sami podpisać.
zasłony
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Dekorowanie okna

Okno jest nie tylko otworem w ścianie, przez który do wnętrza domu czy mieszkania wpada światło dzienne i świeże powietrze. Jest także elementem wystroju wnętrza.
Aranżacja
Opracowanie: http://veka-spectral.pl/
Źródło: http://veka-spectral.pl/

Z szarością w tle

W modzie synonimem klasyki i ponadczasowej elegancji jest od lat suknia zwana małą czarną. Podobną karierę, tyle że we wnętrzach, zrobiła szarość. To barwa zawsze kojarzona z elegancją, szykownością, harmonią, pasująca do każdego stylu. Nazywana jest nawet królową tła, bowiem w jej towarzystwie inne kolory wiele zyskują.
okucia okienne
Opracowanie: Schüco
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/okucie_schuecoo_variotec_d.jpg

Bezawaryjne okucia okienne

Okucia z serii Schüco VarioTec zapewniają łatwą oraz bezpieczną obsługę okien z PCV. Sprawdzone w milionach testów, dają maksymalną pewność bezawaryjnego działania i nie zaburzają efektu estetycznego...
Kołnierz uszczelniający EHV AT Thermo
Opracowanie: Dobre Domy - Flak & Abramowicz
Źródło: Dobre Domy - Flak & Abramowicz

Kołnierz EHV-AT Thermo

Nowy uniwersalny kołnierz uszczelniający EHV-AT Thermo z dodatkową termoizolacją jest doskonałym systemowym rozwiązaniem gwarantującym szczelne i „ciepłe” połączenie okna z połacią dachu. Kołnierz uszcelniający EHV-AT Thermo umożliwia docieplenie okien dachowych ponad poziomem łat. Posiada przyklejony od wewnątrz elastyczny materiał dociepleniowy, który szczelnie przylega do ościeżnicy okna dzięki czemu po zamontowaniu tworzy termoizolacyjną ramę. Materiał termoizolacyjny charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami (bardzo dobry współczynnik λ).
rolety
Opracowanie: FRANC GARDINER
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/lotari_inspiracj%b9_d.jpg

Mini rolety - pomysł na dekorację okna

Wzorzyste mini rolety marki Lotari to praktyczny i wysoce estetyczny pomysł na dekorację okna. W ramach linii Fantazja Dekoru Microllo znajdziemy tkaniny ozdobione odważnymi w wyrazie wzorami, które mogą stać się dominującym elementem wystroju wnętrza.
rolety
Opracowanie: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Rolety w soczystych kolorach lata

Soczyste, smakowite kolory w oknie poprawią humor w szare i smutne jesienne dni, przywołają wspomnienia letniego wypoczynku, rozweselą wnętrze. Jagoda, limonka, pomarańcza, a dla łasuchów – toffi, budyń lub czekolada. To tylko niektóre z nowych kolorów rolet linii Microllo Shantung marki Prakto...
Przytulna sypialnia zimową porą
Opracowanie: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Przytulna sypialnia zimową porą

Do początku astronomicznej wiosny jeszcze dwa miesiące, dnia regularnie przybywa, ale i tak dotkliwie odczuwamy brak słońca i szybko zapadający zmrok. Jak się urządzić, żeby nie odczuwać zimowej aury i odgrodzić od mrozu i niepogody na zewnątrz? Przedstawiamy kilka sprawdzonych rad.