X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Style Line Nature Collection Jesion Elegance - biały olej
Opracowanie: Baltic Wood
Źródło: Baltic Wood

Naturalne piękno podłóg olejowanych

Podłogi olejowane wprowadzają naturalny i wyjątkowy klimat do naszych mieszkań. Oprócz zalet estetycznych posiadają także liczne walory użytkowe. Co więcej, wbrew obiegowej opinii, utrzymanie pięknego wyglądu powierzchni uszlachetnionej olejem wcale nie jest trudne. Wystarczy tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach.
podłoga
Opracowanie: Witex
Źródło: Witex

Ekskluzywna forma betonu

Nudzą cię konwencjonalne rozwiązania, lubisz wyróżniać się z tłumu i dotrzymywać kroku najnowszym trendom? Jeśli szukasz materiałów, które dadzą ci możliwość nieograniczonej ekspresji, Witex Pure stanowi gotową odpowiedź. To podłoga, będąca mieszanką niezwykłego designu i wysokich walorów użytkowych. To zaproszenie do tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz.
salon
Opracowanie: Decowood
Źródło: Decowood

Jak skutecznie pielęgnować podłogi olejowane?

Olejowanie jest jedną z najstarszych form konserwacji drewna. Drewno olejowane uznawane jest za bardziej estetyczne, ponieważ pozwala zachować naturalny wygląd drewna.
podłoga drewniana
Opracowanie: ESCO
Źródło: ESCO

Podłoga do salonu

Jedno z ważniejszych, jeśli nie najważniejsze miejsce w całym mieszkaniu – salon. W nim spędzamy najwięcej czasu, spotykamy się z przyjaciółmi, wypoczywamy, czasem pracujemy. Musi sprostać bardzo różnym, często sprzecznym potrzebom. Przedstawiamy kilka praktycznych rad pomocnych w jego urządzaniu...
podłoga drewniana
Opracowanie: BARLINEK S.A.
Źródło: www.podlogi.info

Podłoga pod okiem eksperta

Wybór podłogi to decyzja na lata, dlatego też zakup odpowiedniego materiału powinien być świadomą decyzją, dokonaną najlepiej po konsultacji z ekspertem.
Style Line Boutique Collection Dab Cream
Opracowanie: Baltic Wood
Źródło: Baltic Wood

Klepka na podłodze – awangarda okiełznana

Codziennie się zmieniasz, rozwijasz, odkrywasz nieznane miejsca. Lubisz eksperymentować i stawiać na nowe rozwiązania. Z drugiej strony – ufasz rzeczom klasycznym i sprawdzonym. Chcesz, aby wnętrze domu odzwierciedlało Twój styl? Wybierz ponadczasową podłogę drewnianą w nowoczesnym wzorze klepki trójrzędowej!
Deski podłogowe, postarzane, Dąb Galiarda
Opracowanie: Kopp
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Deski podłogowe, postarzane

Deski postarzane cieszą się rosnącą popularnością, ze względu na praktyczny aspekt ich użytkowania oraz oryginalny i ciekawy wygląd. Pozwalają wykorzystać stylistyczny efekt wiekowej podłogi już w momencie rozpoczęcia korzystania z mieszkania lub budynku.
mozaika
Opracowanie: reebs'
Źródło: http://www.flickr.com/

Modna mozaika

Mozaika to dekoracja artystyczna w formie obrazu bądź ornamentu, wykonana z niewielkich różnokolorowych elementów. Mogą to być dopasowanie kształtem kamienie, fragmenty szkła lub ceramiki. Elementy są przytwierdzone do podłoża przy pomocy zaprawy klejowej...
Idealna podłoga powinna być „sprytna”
Opracowanie: Torlys
Źródło: Torlys

Idealna podłoga powinna być „sprytna”

Wybór podłogi do domu nie jest prostym zadaniem. W głowie kłębi się masa pytań i wymagań jakie stawiamy naszej przyszłej posadzce. Przede wszystkim chcemy by była piękna i pasowała do wnętrza. Jednakże walory estetyczne, to nie wszystko. O wyborze powinny zadecydować względy funkcjonalne i najnowsze rozwiązania technologiczne.
Układanie podłogi drewnianej
Opracowanie: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskon
Źródło: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Nowe usługi w Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe nie tylko specjalizuje się w dystrybucji podłóg drewnianych wykonanych z różnych gatunków drewna, ale oferuje również pełen zakres usług związanych z montażem i eksploatacją podłóg.