X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
termosy
Opracowanie: Stelton
Źródło: Stelton

Próżniowa kawa w kawowym ziarnku

Współczesny świat chętnie podziwia super-bohaterów, super-rodzica, super-kobietę, super-szefa, super-telefon. Zasadniczo – słowo „super” oznacza w tym kontekście coś lub kogoś podwójnie wyróżnionego, podniesionego do kwadratu. Przestaje być zwyczajny, staje się nad-zwyczajny. I tak samo dzieje się z kawą, która również w bardzo wielu przypadkach zaczyna być super-napojem...
coolery
Opracowanie: Blomus
Źródło: Blomus

Barowa elita

Piękni, dostojni, dystyngowani. Coolery i wiaderka do lodu stają się w polskiej rzeczywistości elementami wyposażenia nie tylko restauracji, pubów i hoteli, ale domów, których gospodarze cenią sobie wyszukaną wytworność serwowania markowych alkoholi i pomysłowych drinków...
noże do sera
Opracowanie: Legnoart
Źródło: www.silnapozycja.pl

Sero-fanatyzm - czyli o zestawach noży do sera

Sero-fanatyzm ma w sobie wiele magii. Przede wszystkim – jest niekończącą się smakową podróżą w krainę o wielkiej różnorodności przybierającej z reguły żółtą barwę. Sero-fanatyzm łączy się z pełną maestrii sztuką serwowania serowych półmisków, pełnego namaszczenia krojenia serów. Kto kocha ser, ten wie, że obcowanie z tym znanym człowiekowi już od ponad 5 tysięcy lat genialnym „wynalazkiem” nigdy się nie nudzi...
tace z melaminy
Opracowanie: MENU
Źródło: MENU

Delikatni mocarze

Współczesny design doskonale łączy przeciwieństwa. Im bardziej coś wygląda filigranowo, tym mocniej może zaskoczyć swoją potęgą i stabilnością. Dzięki zachowaniu idealnej harmonii między funkcjonalnością przedmiotu, a ponadczasowym designem i estetyką wykonania, powstają formy, które czarują swoją szeroką gamą możliwości. Tak rzecz ma się z tacą...
noże do sera Legnoart
Opracowanie: Legnoart

Sero-fanatyzm - czyli o zestawach noży do sera

Sero-fanatyzm ma w sobie wiele magii. Przede wszystkim – jest niekończącą się smakową podróżą w krainę o wielkiej różnorodności przybierającej z reguły żółtą barwę. Sero-fanatyzm łączy się z pełną maestrii sztuką serwowania serowych półmisków, pełnego namaszczenia krojenia serów. Kto kocha ser, ten wie, że obcowanie z tym znanym człowiekowi już od ponad 5 tysięcy lat genialnym "wynalazkiem" nigdy się nie nudzi.
zastawa stołowa
Opracowanie: Vittore Comforto

Zastawa stołowa z białej porcelany

Elegancka kolacja, wystawne przyjęcie, czy rodzinne uroczystości potrzebują odpowiedniej oprawy, która podkreśli wagę wyjątkowego spotkania.
zastawa stołowa Altom
Opracowanie: Altom

Zastawa stołowa z tulipanami

Ciepłe promienie wiosennego słońca, rozkwitające na drzewach pąki i soczysta zieleń trawy sprawiają, że my również wybieramy bardziej odważne i promienne kolory. Ożywiamy także nasze mieszkania wzbogacając je o dodatki w intensywnych barwach i wiosennych motywach.
zastawa stołowa
Opracowanie: Vittore Comforto

Porcelanowa zastawa nie tylko na Wielkanoc

Wielkanocne śniadanie czy świąteczny obiad to nie tylko wyśmienite potrawy kuszące aromatem przypraw oraz zachwycające smakiem. To również gustowna oprawa stołu, której podstawą jest stylowa i wyrafinowana zastawa.
blendery ręczne
Opracowanie: Kenwood

Blendery ręczne z potrójnym ostrzem

Pod koniec tego roku, firma Kenwood wprowadza do oferty całą serię blenderów ręcznych, które zdecydowanie różnią się od wszystkich urządzeń obecnych do tej pory na rynku.

Trzy ostrza, zamiast tradycyjnych dwóch to pierwsza innowacja Kenwood'a, wprowadzona by proces rozdrabniania był szybszy i dokładniejszy. Wydłużony profil ostrzy, sprawia, że obracają się blisko brzegów podstawy, zwiększając , średnio aż o 50%, przestrzeń do miksowania.
coolery Bugatti
Opracowanie: Bugatti

Epoka winno-szampańskiego zlodowacenia

Współczesność drży na myśl o kolejnym zlodowaceniu, którym z premedytacją straszy się w filmach katastroficznych i nie mniej katastroficznych powieściach. Owszem, gruba warstwa lodu niekoniecznie ułatwia życie, z tym zgodzić się bez dyskusji należy. Ale mini-zlodowacenie wychodzi życiu na pewno na dobre.