X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
patelnie do naleśników
Opracowanie: Silit

Treser naleśników i omletów

Jak wskazuje życiowa praktyka, tresurze poddawać można a) kurę w piekarniku, b) usiłujące wykipieć mleko, c) naleśniki i omlety. Dziś zajmiemy się ważkim problemem tresury tych ostatnich.
nowoczesna kuchnia
Opracowanie: thekitchendesigner.org
Źródło: http://www.flickr.com/photos

Dobry praktyczny sprzęt AGD w kuchni

W naszych czasach właściwie każdą powszednią czynność możemy sobie w jakiś sposób uprościć. Umożliwia to postęp technologii wszelkiego typu, dostępność różnych urządzeń i ich niewysokie ceny. Świetnym przykładem jest przygotowywanie posiłków. Drobny pomocny sprzęt AGD bardzo upraszcza wszystkie czynności z nim związane.
Odkurzacz Electrolux UltraActive
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Odkurzacz, który pokochasz

Podczas pracy nad odkurzaczem UltraActive, projektanci Electrolux zastanawiali się nad cechami osobowości, które są niezbędne do wywołania uczucia miłości. Wyniki przeprowadzonego badania przedstawiają listę zalet, jakie według mieszkańców Europy powinna posiadać “miłość ich życia”. Dobry partner powinien być uczciwy, silny, komunikatywny, lojalny i godny zaufania. Nie powinien mieć nadwagi ani palić papierosów. Powinien za to dobrze wyglądać i mieć odwagę być po prostu sobą.
monitor oddechu

Mobilny monitor oddechu

Snuza Halo to monitor nowej generacji, który precyzyjne monitoruje oddech dziecka, dając rodzicom pewność i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od miejsca, w którym śpi maluszek. Sklep BabyMama.pl szczególnie rekomenduje monitor oddechu Snuza Halo, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych monitorów oddechu jest przenośny i nie potrzebuje zewnętrznego zasilania, aby sprawnie monitorować oddech dziecka.
Opracowanie: Panasonic

Wybór aparatu fotograficznego

A może czas sprawić sobie aparat fotograficzny? Cykanie ładnych fotek to znakomite zajęcie, niezwykle popularne ostatnimi czasy. Dzięki temu krótkiemu artykułowi dowiesz się, który aparat kupić. Bo sprawa taka prosta nie jest, o ile nie masz pojęcia, co odróżnia lustrzanki od kompaktów i gdzie się przydadzą.
naczynia
Opracowanie: Ter Steege Poland Sp. z o.o.

Czas na piwonie

Ceramika stołowa PEONY przygotowana przez firmę Ter Steege jest jak zatrzymane w kadrze wspomnienie wiosny. Jak smak pierwszych śniadań w ogrodzie, zapach rozgrzanych słońcem kwiatów.
Zmywarek Easy Touch w ofercie Ardo
Opracowanie: Ardo
Źródło: Ardo

Nowoczesne i inteligentne zmywarki

W ofercie ARDO dostępne są nowe zmywarki wolnostojące oraz do zabudowy zarówno z panelem odkrytym jak i zintegrowanym. Wszystkie urządzenia z linii Easy Touch wyróżniają się wysoką oszczędnością energii i wody. Zostały również wyposażone w nowy dotykowy interfejs, a najwyższy model wolnostojący - w polskie menu wzbogacone animacjami oraz dwa wyświetlacze OLED, co znacznie ułatwia obsługę oraz podnosi komfort użytkowania.
kredens do wina
Opracowanie: Vinotemp International
Źródło: Vinotemp International

Drewniane kredensy i szafki na wino

Charakterystycznym elementem linii NAPA jest wyszukany motyw winorośli zdobiący podwójnie szklone drzwiczki, drewniana obudowa pokryta orzechowymi ornamentami oraz dekoracyjne uchwyty. Linia obejmuje piękny dwustrefowy kredens oraz mniejszą, drewnianą chłodziarkę jednostrefową...
Vittore Comforto
Opracowanie: Vittore Comforto

Kuchnia - królestwo akcesoriów

Kuchnia to królestwo akcesoriów o niewielkich rozmiarach, bez których nie można wyobrazić sobie komfortowego przygotowywania oraz przechowywania potraw. W szufladach i szafkach kryją się dziesiątki niedocenianych pomocników, których wartość objawia się wtedy, gdy nagle okazuje się, że… ich brakuje.
neodymowe głośniki
Opracowanie: Altec Lansing

200-watowy zestaw głośników do komputera

Altec Lansing wprowadza na rynek 200-watowy zestaw głośników do komputera - który jest połączeniem wyszukanego wzornictwa z mocą odtwarzanego dźwięku muzyki, gier i filmów.