X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Valtti Base New Gruntujący preparat do drewna
Opracowanie: Tikkurila
Źródło: Tikkurila

Gruntujący preparat do drewna

Kompleksowa ochrona i trwałość na lata. Valtti Base New − nowy preparat do drewna marki Tikkurila − optymalnie zabezpiecza drewniane powierzchnie użytkowane na świeżym powietrzu.
zielone podwórka
Opracowanie: www.allforplanet.pl

Akcja "Zielone podwórka"- przyłącz się!

Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie. Ta ponadczasowa maksyma nie wychodzi z użycia. Jeśli w piękny wiosenny dzień wyglądasz za okno i zamiast pąków drzew widzisz tylko szare blokowiska, połamane ławki oraz rozbite lampy weź udział w akcji Fundacji ALL FOR PLANET "Zielone podwórka". Miej wpływ na miejsce, w którym żyjesz.
ekskluzywne agd

Wysmakowany urok zakupów w sieci

Do niedawna zakupy przez Internet cenione były przede wszystkim z tej racji, że pozwalały na wybór wśród szerokiego asortymentu, szybką dostawę towaru aż pod same drzwi. I na tym zasadniczo kończyły się wymagania klientów.
Obecnie widać, że trendy zmieniają się diametralnie.
meble ogrodowe
Opracowanie: Dekoria.pl

Komplet wypoczynkowy do ogrodu i na plażę

Wakacyjny czas coraz bliżej. Wiele osób już jest myślami na urlopowych wojażach. Warto o przygotowaniach do letniego wypoczynku pomyśleć już teraz. Jak pokazać się stylowo na plaży? Czym zaskoczyć znajomych podczas wspólnego grillowania? Dekoria.pl proponuje praktyczne i estetyczne dodatki, które z domu wychodzą w plener…
targi mieszkaniowe
Opracowanie: TABELAOFERT.PL

Targi mieszkaniowe TABELAOFERT.PL

Targi mieszkaniowe to doskonała okazja do zapoznania się z aktualną ofertą firm budowlanych. To również możliwość poznania trendów, które na rynku nieruchomości pojawią się dopiero za kilka lat.

Zielona przyszłość budownictwa
Odbywające się we Wrocławiu targi mieszkaniowe to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami i obecnymi możliwościami branży budowlanej.
zastawa stołowa
Opracowanie: Calvado.pl

Piknik w ogrodzie

Wiosna to nie tylko kwiaty, słonce i dużo uśmiechu na ustach. 21 marca rozpoczęliśmy także sezon posiłków na świeżym powietrzu. Ładna pogoda, budząca się do życia przyroda pozwala w końcu wyjść z domu i cieszyć się rodzinnym posiłkiem w pięknych okolicznościach przyrody.
grill
Opracowanie: XELLA Polska Sp. z o.o.

Grill murowany z bloczków YTONG

Przed nami kolejny długi weekend, podczas którego zewsząd unosić się będą smakowite zapachy. Osobom, które nie zdecydowały jeszcze, jaki rodzaj grilla wybrać, Xella Polska podaje przepis na ogrodowego grilla wymurowanego z YTONGa. Kształt - dowolny.
Altana ogrodowa

Altany ogrodowe

Altany ogrodowe są bardzo ciekawymi elementami małej architektury. Coraz częściej pojawiają się w naszym ogrodowym pejzażu. Mogą przybierać różne formy – od zielonej altany utworzonej z drzew i krzewów posadzonych blisko siebie aż po konstrukcję z dachem, drzwiami i oknami.
Zima na tarasie
Opracowanie: Plastivan
Źródło: Plastivan

Zima na tarasie

Tarasy z drewna, płytek ceramicznych i desek kompozytowych wymagają różnego stopnia pielęgnacji i przygotowania przed sezonem zimowym. Kiedy temperatury spadają, a aura panująca na dworze nie sprzyja spacerom, zamiast siedzenia na świeżym powietrzu wybiera się przytulny salon z kominkiem.

Jak wybrać ogrodzenie?

Tradycyjne ogrodzenia z drewna nieustannie są popularne. Jest coraz większy wybór, a montaż banalny. Panele ogrodzeniowe mają nowoczesne formy i są autentyczną ozdobą ogrodu.