X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
dom
Opracowanie: UBM

Oaza Kampinos podczas "Dni Czosnowa"

Wszyscy zainteresowani kupnem domu w okolicy Warszawy będą mogli zapoznać się w najbliższą niedzielę z ofertą dewelopera UBM. Nowoczesna inwestycja Oaza Kampinos to 209 proekologicznych domów, które zostaną zbudowane w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej.
Wystawa Chelsea Flower
Opracowanie: Ogrodownia
Źródło: Ogrodownia

Woda w modnym ogrodzie

Woda w nowoczesnym, modnym ogrodzie jest obowiązkowa. Jednak dzisiaj mamy do wyboru znacznie więcej, niż tylko tradycyjne oczka wodne i fontanny – mówi Agnieszka Duc, współwłaścicielka Ogrodowni i Pracowni Sztuki Ogrodowej, o najnowszych trendach w projektowaniu wody w otoczeniu domu.
Płyty Venetia
Opracowanie: Nota bene PR
Źródło: Nota bene PR

Lemoniada w upalne południe

Przyszła wiosna, a z nią ochota na spędzanie mnóstwa czasu na świeżym powietrzu. Najlepiej we własnym ogrodzie. Można tam stworzyć swój prywatny raj na ciepłe dni…
Litr wody źródlanej, dwie cytryny lub lemonki w plastrach, odrobina świeżej mięty, trzy łyżki cukru i dużo lodu - to najprostszy sposób na doskonałą domową lemoniadę...
taras
Opracowanie: LIBET

Taras w stylu południowo-europejskim

Przyszła wiosna, a z nią ochota na spędzanie mnóstwa czasu na świeżym powietrzu. Najlepiej we własnym ogrodzie. Można tam stworzyć swój prywatny raj na ciepłe dni…
ogród
Opracowanie: Husqvarna

Kosiarki automatyczne

Husqvarna przenosi unikalny wygląd kosiarki automatycznej w nowy wymiar. Automower® Colour Collection to nowa linia osłon, nadająca tej automatycznej kosiarce żywych, metalicznych kolorów. Cztery odmiennie obudowy są przeznaczone dla dwóch najpopularniejszych modeli – 220 oraz 230.
Przy odpowiednim ułożeniu kostki z grupy Colormix prezentują pełnię swojej urody.
Opracowanie: Libet Decco
Źródło: Libet Decco

Niepowtarzalne odcienie kostki brukowej

Szlachetne kostki brukowe typu Colormix tworzą niepowtarzalne melanże kolorystyczne. Aby w pełni wykorzystać ten niezwykły efekt warto pamiętać o kilku prostych zasadach.
Płyty Toscania  Libet Impressio siena
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Doceniane i wyróżniane płyty tarasowe

W sobotę 28 sierpnia w Warszawie podczas trwania XVII Międzynarodowej Wystawy,,ZIELEŃ TO ŻYCIE" uroczyście wręczono nagrody za „Produkt Roku 2010” w plebiscycie portalu Architektura Krajobrazu. Wśród wyróżnionych znalazł się hit linii Libet Impressio - płyty tarasowe Toscania firmy Libet.
kostka brukowa
Opracowanie: LIBET

Kostka brukowa w stylu antycznym

Naturalne barwy (piaskowo-beżowy, torfowy brąz) kostki brukowej Colloseum (Antico) i charakterystyczna faktura powstająca w procesie postarzania.

Oddają historyczny klimat nawiązując wyglądem do antycznych dróg, ulic i tarasów. Colloseum jest najbardziej rozbudowanym system wśród kostek Antico.
kostka brukowa
Opracowanie: AWBUD Wyroby Betonowe

Nie kupuj kostki w worku

Kiedy budujemy wymarzony dom, zastanawiamy się jak zagospodarować teren wokół niego. Jakich materiałów użyć żeby alejki, ścieżki ogrodowe czy podjazdy wytrzymały długie lata, były funkcjonalne i pięknie podkreślały otoczenie. Wybór jest prosty – kostka brukowa.
Choinki
Opracowanie: MDB33
Źródło: http://www.flickr.com/photos/42299627@N03/3901343812/

Świąteczna choinka

Święta Bożego Narodzenia niebawem, dlatego warto już pomyśleć o choince, która będzie zdobić nasze mieszkanie. W supermarketach, sezonowych punktach sprzedaży, centrach ogrodniczych oferowane są iglaste drzewka zarówno cięte jak i te w pojemnikach.
Decydując się na cięte drzewko świąteczne musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na kształt choinki, barwę igieł oraz na długość czubka. Bożonarodzeniowe drzewko ma być ozdobą naszego domu, dlatego warto wybrać to o symetrycznych gałązkach i błyszczących i zielonych igłach.