X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
golf
Opracowanie: Sobienie Królewskie
Źródło: Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Golf nocą

Świecące piłki, płonące pochodnie i rozgrywki golfowe to tylko część atrakcji przygotowanych w ramach Turnieju Nocnego na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Kto jeszcze nie ma planów na sobotni wieczór – polecamy. Zapowiada się zabawa do białego rana.
gra w golfa
Opracowanie: Sobienie Królewskie Golf & Count

Kurs gry w golfa dla dzieci

"Akademia dla Juniorów" to nowy projekt golfowy Sobieni Królewskich Golf & Country Club. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania gry.

Od kwietnia tego roku na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club prowadzone są zajęcia golfowe także dla dzieci i młodzieży. Specjalnie z myślą o nich przygotowano treningi gry w golfa połączone z zabawą. Ćwiczenia dostosowane są do stopnia zaawansowania gry dziecka, a mogą na nie uczęszczać zarówno początkujący, jak i zaawansowani młodzi golfiści. Czekają na nich też konkursy i turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.
koniak
Opracowanie: Otard
Źródło: Otard

Sezon golfowy 2011 z marką Otard

Marka francuskiego koniaku Otard rozpoczyna kolejny sezon golfowy. Zapoczątkowane w 2006 roku partnerstwo marki z tą dyscypliną sportu trwa nieprzerwanie od 5 lat. Koniaku Otard nie zabraknie także na najważniejszych turniejach w sezonie 2011.
golf
Opracowanie: flash.pro

Wrocław Open 2008 – największe wydarzenie golfowe w Polsce już za rok we Wrocławiu

W maju 2008 roku Wrocław będzie gospodarzem międzynarodowego i największego w dotychczasowej historii golfa w Polsce wydarzenia sportowego z cyklu European Challenge Tour - WROCŁAW OPEN 2008.
Turniej Wrocław Open planowany jest w terminie 22-25 maja 2008 na terenie Toya Golf & Country Club Wrocław. Relacjonowany w stacjach telewizyjnych, docierających do ponad
300 mln domów na świecie, jest doskonałą okazją do promocji Wrocławia i regionu. Obok starań stolicy Dolnego Śląska o organizację Expo i Euro 2012, międzynarodowy turniej Wrocław Open ma szansę wesprzeć strategię miasta jako miejsca spotkań - również dla wielkiego biznesu i sportu.
Joga
Opracowanie: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Źródło: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Joga dla przyszłych matek i nie tylko

Dla przyszłych mam i innych osób zainteresowanych uprawianiem jogi zaplanowano specjalne zimowe warsztaty w Hotelu Odyssey na granicy Kielc. Zajęcia, odbywające się w weekendy poprowadzi para doświadczonych instruktorów jogi z Warszawy.
piłka życzeń
Opracowanie: Hyundai, Informacja Mototarget

Piłka Życzeń rusza w Polskę

Piłka Życzeń to międzynarodowy program marketingowy, realizowany przez Hyundai Motor Co. w każdym z 16 krajów, których drużyny zakwalifikowały się do Mistrzostw EURO 2008.

Polskie dzieci z nadwagą

Liczba otyłych dzieci w Polsce drastycznie rośnie. W ciągu ostatniej dekady ich odsetek podwoił się. Co wpływa na kondycję najmłodszych?
Góry zimą
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jedziesz w góry? Nie zapomnij się przygotować

Początek roku to gorący sezon dla narciarzy i snowboardzistów. Zanim jednak ruszymy na podbój stoków, pamiętajmy by odpowiednio przygotować ciało i rozsądnie spakować plecak.
kurs samoobrony

Akcja "obroń się sama"

Robert Moskwa - popularny aktor a także medalista mistrzostw Europy w karate - we współpracy z cenioną firmą farmaceutyczną ASA przygotowują lekcję pokazową sztuki samoobrony dla kobiet. Akcja OBROŃ SIĘ SAMA! – bo tak brzmi hasło przewodnie to idea kobiety świadomej swoich możliwości obrony w sytuacji zagrożenia.

Do udziału w seminarium zostały zaproszone czołowe postaci znane ze świata mediów, które w tajniki sztuki samoobrony wprowadzi siedmiokrotny mistrz świata w karate – Maciej Grubski. Wszystkie Panie, biorąc czynny udział w kursie, już 14 listopada br. zdobędą praktyczne umiejętności obrony przed atakiem silniejszego napastnika.
Lewis Hamilton
Opracowanie: Reebok

Trenuj z Lewisem Hamiltonem

Sprawdź ostatni film video z serii "Lewis Hamilton: Sekretne Życie", czyli kolejną część niesamowitej gry interaktywnej w alternatywnej rzeczywistości (ARG, Alternate Reality Game) stworzonej przez Reebok. W najnowszym filmie Lewis odbywa swoją pierwszą misję po ulicach Szanghaju.