X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Orange Warsaw Festival

ENTER- Noc teatrów

6 września w ramach organizowanego przez miasto Orange Warsaw Festival, odbędzie się Noc Teatrów ENTER. Jest to pierwsza wspólna inicjatywa warszawskich niezależnych teatrów repertuarowych, które pod nazwą ENTER zawarły porozumienie w czerwcu tego roku.
Pool no water

"Pool (no water!)"

W Nadrzeczu otwartym pokazem zakończyła się pierwsza część prób do najnowszej produkcji Sceny Prapremier InVitro "Pool (no water!)" Marka Ravenhilla, w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego.
Nic co ludzkie

"Nic co ludzkie" - ponownie w Teatrze!

Spektakl "Nic co ludzkie" Sceny Prapremier InVitro - w reżyserii Pawła Passiniego, Piotra Ratajczaka i Łukasza Witta-Michałowskiego będzie można obejrzeć w ramach III Praskiego Przeglądu Teatralnego HAJDPARK.
karawana europa

"KARAWANA EUROPA"

Jest to już druga edycja unikatowego projektu, umożliwiającego mieszkańcom województwa mazowieckiego aktywne uczestniczenie w nowych, otwartych formach życia kulturalnego. Program adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców wybranych miejscowości na Mazowszu, których oferta kulturalna w trakcie wakacji jest, z różnych względów, ograniczona.
nic co ludzkie

"Nic co ludzkie"

Pewne tematy są w naszym kraju nietykalne. "Nic co ludzkie" porusza problemy holocaustu i pogromów żydowskich w powojennej Polsce, rozgrzebując to co wyjątkowo w Polsce zostało przemilczane.
Kamienie w kieszeniach

"Kamienie w kieszeniach"

Akcja sztuki rozgrywa się w małej irlandzkiej wiosce. Wielkie studio z Hollywood zdecydowało się kręcić tu film i jako statystów wykorzystuje ludzi z okolicy. Opowieść snują dwaj statyści, którzy wcielają się w kilkanaście postaci.
runa Eihwaz
Opracowanie: www.4taroty.pl

Runy – zaczarowany Świat Runy 13 Eihwaz

Runa Eihwaz jest trzynastą Runą w Futharku. Na karcie Voenix widać opartego o rozłożysty cis, Boga łuków Ullra, który jest bogiem śmierci. Widać jak Ullr zwycięsko prezentuje swój łup, zabitego odyńca. Wokół panuje sroga zima, góry pokryte są śniegiem i lodem. Bóg Ullr ma na palcu błyszczący pierścień, na który ludzie składali przysięgi i obietnice.
Wernisaż w Loftach Platinum, "Krystalizacja przestrzeni" Ludwiki Ogorzelec
Opracowanie: Czesław Chwiszczuk
Źródło: Grupa Archicom

W pionie, w poziomie, w przestrzeni - wernisaż w Loftach Platinum

W najbliższą środę o godz. 19.30 siedmiu wrocławskich twórców zaprezentuje swoje prace w ramach wystawy zbiorowej pod tytułem „W pionie, w poziomie, w przestrzeni”.
Para w wesołym miasteczku
Opracowanie: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Czar randki w ciemno

Randki w ciemno - jak to jest? Czy potrafisz podejść z dystansem do takiego spotkania? Czasem dla zabawy, czasem ulegając namowom znajomych dajemy się umówić na randkę w ciemno. Losujemy na loterii: albo nagroda, albo pusty los. Nigdy nie wiadomo, co fortuna dla nas szykuje.
moda
Opracowanie: www.fashionweek.pl
Źródło: www.fashionweek.pl

Modna Łódź

Polska moda powraca do łódzkich fabryk - za dwa miesiące startuje już piąta edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, tym razem w zupełnie nowej wyjątkowej lokalizacji.

Kolejna edycja FashionPhilosophy odbędzie się w dniach 26-30 października 2011 r. w Łodzi. Tym razem pokazy Alei Projektantów i OFF Out Of Schedule oraz Showroom zlokalizowano w jednym miejscu, na terenie Kompleksu Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz w przyległych namiotach Miasteczka Fashion Week mieszczących się przy ul Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.