X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Dietetyczne desery Yogen Früz
Opracowanie: Yogen Früz
Źródło: Yogen Früz

Znasz przepis na miłość? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Wakacje to idealny czas na poszukiwania swojej drugiej połówki. Jak szukać? Przez żołądek do serca! Weź udział w konkursie "Przepis na miłość", stwórz recepturę miłosnego jogurtu mrożonego yogen früz i podziel się z nami swoim przepisem. Do wygrania karnety produktowe i specjalna üczta-niespodzianka. Na propozycje czekamy do 1 sierpnia!
Dietetyczne desery Yogen Früz
Opracowanie: Yogen Früz
Źródło: Yogen Früz

Wygrywaj w konkursie "Przepis na miłość"

Karnety na pięć dowolnych produktów yogen früz i zaproszenia na jogurtową ücztę niespodziankę czekają na autorów najlepszych przepisów na miłosny jogurt mrożony Yogen Früz. Konkurs potrwa od 11 do 25 lipca!

Problem większości kobiet, czyli co na siebie włożyć

Wiele z nas wiele razy stojąc przed garderobą dochodziła do wniosku „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na półkach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i dziesiątki innych ciuchów. moda zmienia się szybko i należy za nią nadążać. Nie musi to wymagać zmiany całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić wspaniałą bazę stroju warto mieć.
Umysł
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Jak wybrać dobrego psychologa

Gdy chcemy poddać się terapii wybór dobrego psychologa to kluczowa kwestia. Zazwyczaj nie mamy ochoty prosić kogokolwiek o polecenie specjalisty z uwag na to, że problemy to bardzo prywatna sprawa i nie chcemy by ktokolwiek wiedział o naszej terapii.
Najprostszym sposobem, by znaleźć listę specjalistów w naszym mieście jest wprowadzenie w wyszukiwarkę internetową odpowiedniego hasła, przykładowo „psycholog Katowice”, czy też „psychoterapia Katowice”.
Strefa Kibica Poznań na Euro 2012
Opracowanie: www.strefakibica.poznan.pl
Źródło: www.europoznan2012.pl

Harmonogram koncertów - Strefa Kibica w Poznaniu

oznańska Strefa Kibica otwarta zostanie już 8 czerwca o godz. 15 i działać będzie przez 24 dni. Do grupy 40 artystów, których nazwiska poznaliśmy w połowie maja, dołączyli kolejni wokaliści i zespoły.
Melanż Sklep - spódnica
Źródło: www.melanzsklep.pl

Wiosenne porządki w szafie

Lato tuż tuż, a tym samym wiele atrakcji i sytuacji, w których potrzebujemy wyglądać odpowiednio i oryginalnie.
Drift, samochód
Opracowanie: PowerSport
Źródło: PowerSport

Drift TAXI – ostra jazda bez trzymanki

Każdy wie, że drift nie jest najszybszym sposobem pokonywania zakrętów… ale z całą pewnością jest najbardziej ekscytujący. Jeżeli kiedykolwiek miałeś ochotę przekonać się jak to jest siedzieć na prawym fotelu w aucie jadącym w pełnym poślizgu ok 100km/h to teraz będziesz miał okazję.
Marilyn - życie niemożliwe, spektakl
Opracowanie: TEATR DRUGA STREFA
Źródło: TEATR DRUGA STREFA

Marilyn - życie niemożliwe

Chociaż Marilyn Monroe zdobyła serca milionów ludzi na całym świecie, jej tragedia polegała na tym, że ona sama nie była w stanie pokochać i zaakceptować siebie.

"Marilyn - życie niemożliwe" składa się z serii rozmów Marilyn Monroe (Aleksandra Tomaś) z jej matką, Gladys Baker (Dorota Kamińska). Spotkania te odbywają się sporadycznie na przestrzeni osiemnastu lat - od 18. urodzin aktorki aż do momentu jej tragicznej śmierci w 1962 roku.
Wygrywaj w konkursie Yogen Früz!
Opracowanie: Yogen Früz
Źródło: Yogen Früz

Wygraj darmowe karnety w konkursie z Yogen Früz!

Karnety na pięć dowolnych produktów Yogen Früz czekają na autorów najbardziej wystrzałowych, jogurtowych sloganów reklamowych. Uruchom wyobraźnię, pobaw się słowem i wygrywaj! Zegar wybijający czas w konkursie tyka do północy 22 kwietnia!
Arboryści
Opracowanie: Wojciech Wandzel
Źródło: Wojciech Wandzel

I Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej

I Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej odbędą się w dniach od 19-22 kwietnia w Słupsku (Dolina Charlotty Resort&SPA). Organizatorem imprezy jest Federacja Arborystów Polskich, która we współpracy z Prezydentem Maciejem Kobylińskim i dzięki akceptacji ISA będzie promowała pozytywne praktyki w pielęgnacji i ochronie drzew.