X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Randki w sieci
Opracowanie: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl

E-randki - praktyczne porady

Coraz częściej sięgamy po nowoczesne metody poznawania ludzi - zajętych jak my. Najłatwiej jest szukać w internecie, ale jak rozpocząć randki w sieci? Nie czekaj na swój ideał – dopasuj wymagania do realiów, daj innym szansę, postaw na flirt. Być może po czasie okaże się, że to właśnie jest Twój ideał.
tace z melaminy
Opracowanie: MENU
Źródło: MENU

Delikatni mocarze

Współczesny design doskonale łączy przeciwieństwa. Im bardziej coś wygląda filigranowo, tym mocniej może zaskoczyć swoją potęgą i stabilnością. Dzięki zachowaniu idealnej harmonii między funkcjonalnością przedmiotu, a ponadczasowym designem i estetyką wykonania, powstają formy, które czarują swoją szeroką gamą możliwości. Tak rzecz ma się z tacą...
zastawa stołowa
Opracowanie: Vittore Comforto

Porcelanowa zastawa nie tylko na Wielkanoc

Wielkanocne śniadanie czy świąteczny obiad to nie tylko wyśmienite potrawy kuszące aromatem przypraw oraz zachwycające smakiem. To również gustowna oprawa stołu, której podstawą jest stylowa i wyrafinowana zastawa.
Odkurzacz Miele S5 Medicair
Opracowanie: Miele Sp. z o.o.
Źródło: Miele Sp. z o.o.

Więcej mocy do ochrony przed alergenami

Osoby cierpiące na alergie oraz małe dzieci są szczególnie wrażliwe na unoszący się w powietrzu kurz, ponieważ ich układ odpornościowy jest bardzo delikatny. Odkurzacz Miele S5 Medicair został zaprojektowany specjalnie z myślą o zdrowiu i samopoczuciu wszystkich tych, którzy mają zwiększone wymagania higieniczne. Certyfikat HEPA na całe urządzenie, specjalne worki i akcesoria oraz moc 2200 W gwarantują, że problem z alergią nie zostanie zamieciony pod dywan.
ekspres ciśnieniowy
Opracowanie: De’Longhi

Luksusowe kawy mleczne w zasięgu ręki

Dobry ekspres parzy kawę. Najlepszy – tworzy dzieło sztuki. De'Longhi prezentuje nowy ekspres automatyczny ECAM 23.450 - byśmy mogli cieszyć się pełnią luksusu i najbardziej pełnym smakiem kawy.
naczynia
Opracowanie: MENU
Źródło: MENU

Porcelanowo-skandynawskie zapiekane pyszności

Kojarząca się z reguły z filigranowymi filiżankami, delikatnymi spodeczkami czy elegancką, kruchą zastawą stołową luksusowa porcelana współcześnie, dzięki najnowszym technologiom produkcyjnym, wypalana w prawie 1400 stopniach Celsjusza, okazuje się być mocarnym, trwałym i potężnym sprzymierzeńcem w kuchennej, piekarnikowej przygodzie...
Okap firmy Franke - Brick Sil-K

Innowacja w okapach kuchennych

Technologia Silence Key, zastosowana w najnowszym okapie Franke Brick Sil-K, sprawia, że praca urządzenia jest 16 razy cichsza niż w zwykłych pochłaniaczach powietrza o tej samej wydajności.
okap
Opracowanie: Franke
Źródło: Franke

Najcichszy okap na rynku

Okap jest niezbędnym urządzeniem w każdej kuchni. Nie tylko pozwala pozbyć się zapachów powstających podczas przygotowywania posiłków, ale też oczyszcza i odświeża powietrze w domu. Z myślą o osobach szukających cichych i wydajnych urządzeń kuchennych, firma Franke zaprojektowała najcichszy okap na rynku...
karafka
Opracowanie: Rosendahl
Źródło: Rosendahl

Wcielone dostojeństwo

Czcigodny trunek – wino – jest czci godne, jak mało który napój tego świata. Kultywowane przez człowieka od początku jego samego, i wina, istnienia, ma w sobie coś z potęgi baśniowo-mitycznych i magicznych napitków. Odmienia smak potraw, udoskonala czas delektowania się słodkim lenistwem, uczy relaksu, nadaje codziennemu istnieniu posmaku wyjątkowości...
sztućce
Opracowanie: Casa Bugatti

Sztućce Aladdina – czyli, jak współczesność odmieniła baśń

Współczesny Aladdin zamienił wytartą i wysłużoną przez wieki lampę na… wytworne sztućce. I to nie byle jakie, bo sztućce włoskiej firmy Casa Bugatti.