X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Dzieci w szkole
Opracowanie: 0Odyssey0
Źródło: http://www.sxc.hu

kaligrafia dla najmłodszych

Nauka pisania dla dzieci jest często dużym trudnością. Aby ją ułatwić, warto robić ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do poznawania pisma.Z poniższego tekstu nauczycie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przygotowani do nauki w szkole.
Mercesdes-Benz
Opracowanie: Materiały prasowe

Mercedes-Benz na Dwóch Brzegach

Mercedes-Benz, oficjalny samochód Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym i Janowcu n/Wisłą, przez tydzień (od 2 do 9 sierpnia) zapewnił transport znamienitych gości i prezentował się w najpiękniejszych zakątkach i okolicach Kazimierza Dolnego.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Opracowanie: Betafence
Źródło: Betafence

Majsterkujesz? Wspomóż ptaki!

Człowiek w trakcie dynamicznego marszu technicznego silnie wpłynął na przyrodę. Niebezpieczne śmierci z setek fabryk zepsuły wodę i atmosferę. Wielkie wycinanie lasów zniszczyło dużo unikatowych ekosystemów i sprawiło, że do atmosfery przedostaje się mniej życiodajnego tlenu, tworzonego właśnie dzięki licznej florze. Dużo gatunków zostało poszkodowanych przez bezmyślną działalność ludzkości.
zegarki fossil

Zegarki sportowe czy biżuteryjne

Obecnie na rynku występuje wiele modeli zegarków. Do najbardziej popularnych zalicza się modele sportowe oraz biżuteryjne. Decydując się na zakup, trzeba zwrócić uwagę na kilka detali, które pozwolą cieszyć się zegarkiem przez długi czas. Warto zauważyć, że Zegarki damskie, muszą być oceniane według innych parametrów niż Zegarki męskie.
Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, gra na PlayStation 3
Opracowanie: Naughty Dog
Źródło: Sony Computer Entertainment Polska

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

Twój chłopak, brat lub kumpel uwielbia przygodowe filmy akcji? Pod choinkę zafunduj mu przygodę życia w stereoskopowym 3D, czyli najbardziej oczekiwaną grę sezonu - Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, tylko na PlayStation 3.
monety znaki zodiaku
Opracowanie: Skarbiec Mennicy Polskiej

Numizmatyka

Pasja zbieracza ujawnia się na rozmaite sposoby – czasami zastawia sidła i przychodzi niepostrzeżenie lub kokietuje przez całe dzieciństwo nie absorbując jednak uwagi młodego człowieka, a innym razem jest naturalną koleją losu, przejęciem zainteresowań bliskich. Kolekcjonowanie numizmatów jest jak mocna kawa w towarzystwie znajomego: wciąga, wyostrza zmysły i sprawia, że z niecierpliwością czekasz na kolejne spotkanie.
słupia ryba
Opracowanie: Corona-Fishing

Sezon wędkarski na trocie

Gdy po raz pierwszy staniesz już z trociowym kijem w ręku, prawdopodobnie zostaniesz bezgranicznie pochłonięty przez magię wielkiej pomorskiej wyprawy. Z jednej strony mróz i zimno, z drugiej upał oraz bezwzględnie gęsto zakrzaczone brzegi. Dwa bieguny wielkiego polowania na salmonida.
monety symbole przyrody

Numizmatyczne prezenty od Mikołaja

Rok rocznie okres przedświąteczny nastręcza nam tych samych problemów, zachodzenia w głowę, knucia, wymyślania… co i komu kupić na prezent. Uniwersalnego pomysłu oczywiście nie ma, jednak pewne ponadczasowe podarunki pamięć o sobie utrzymują przez długie lata. Niegdyś przedmioty wartościowe przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Traktowane jak rodzinne skarby wiązały wnuków z pradziadkami, były ozdobą domu, częścią majątku.
Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

7 edycja "Tańca z gwiazdami" zakończona! 25 maja o godzinie 20:00, widzowie w niedzielny wieczór mogli kibicować ostatnim dwóm parom jakie rywalizowały ze sobą w wielkim finale. Ostatni uczestnicy, którzy zostali na polu boju to Mariusz Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno oraz Magdalena Walach i Cezary Olszewski. W tym odcinku obecne były wszystkie pary 7 edycji programu, ale tylko jedna wyszła z tego pojedynku zwycięsko i otrzymała Kryształową Kulę.
Lord of the Dance
Opracowanie: Tae Sandoval Murgan

"Lord of the Dance" we wrocławskiej Hali Stulecia

Nie lada gratka dla miłośników irlandzkiej kultury. Dzisiaj we Wrocławiu gościć będzie słynne na cały świat, widowisko - "Lord of the Dance"
Słynne na całym świecie widowisko - "Lord of the Dance", będzie można zobaczyć w dniu dzisiejszym we wrocławskiej Hali Stulecia.
1 2 3 4 5 6 7 8