X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Opracowanie: Midland
Źródło: Midland

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

Myli się ten, kto uważa, że zima nie sprzyja uprawianiu sportów. Pięć stopni mrozu, słońce, ośnieżony stok, oblodzony górski szczyt lub zamarznięte jezioro - idealne warunki na aktywny weekend, niezapomniany wyjazd w gronie znajomych. Ekstremalne czy nie, wszystkie zimowe wyprawy warto uwiecznić.
Wystawa Konrada Jarodzkiego w Nowym Jorku
Opracowanie: Konrad Jarodzki
Źródło: Konrad Jarodzki

Wystawa wrocławskiego malarza w Nowym Jorku

Dzięki jego zaangażowaniu i uporowi, ale także autorytetowi w dziedzinie sztuki, uczelnia rozwija się i modernizuje, nawiązuje współpracę międzynarodową. Artysta pomimo wielu zajęć i funkcji – jest m.in. prezesem ZPAP i Sekretarzem Prezydium Panoramy Racławickiej, nie zaniedbuje rozwoju własnego. Interesuje go szeroko pojęta przestrzeń, zarówno w odniesieniu do jej fizycznych walorów, jak i jej współdziałania z człowiekiem, jego obecnością cielesną i duchową. Jego prace charakteryzuje unikalność przekazu formy i faktury.
Czasopismo dla mężczyzn na tablet
Opracowanie: Mannish
Źródło: Mannish

Fenomen interaktywnego magazynu – Mannish na Twoim tablecie

Animacje, filmy wideo i hiperłącza – interaktywne czasopisma oferują czytelnikom o wiele więcej, niż zwykły tekst. Sierpniowe wydanie magazynu Mannish to nie tylko ciekawe treści, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Kotek w naszym domu

Dzieci w pewnym okresie dojrzewają do pewnej śmiałej decyzji i pewnego pięknego ranka mówią nam, że chcą posiadać zwierzątko. Może to być wpływ innych dzieci. Jeśli w mieszkaniu obok jakiś maluch ma świnka morska lub inne stworzonko jest na osiedlu kimś. Inne dzieciaki pragną w końcu zwierzątko ponosić, pobawić się z nim odrobinę. W tym momencie ten maluch staje się królem i tylko od jego humoru zależy, kto tym razem weźmie na ręce jego świnkę.
egzotyczna ryba
Opracowanie: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i najlepszych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to typowo męska profesja, trzeba z resztą potwierdzić, że tak naprawdę niewiele kobiet ciekawi się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia podaje, iż wędkarstwo to zarówno rodzaj sportu ale także i hobby, które polega przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
Prezent
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Prezenty z adrenaliną

Które urodziny utkwiły Ci w pamięci najbardziej? Na pewno te, z którymi łączyły się silne odczucia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele włożyli Cię do samochodu i zawieźli prosto nad Bałtyk, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok na bungee. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z istotnymi momentami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zafundować niezapomniane przeżycia bliskiej osobie. A wiadomo, nic tak nie generuje adrenaliny jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na lata.

Gry wideo nie tylko dla dzieci

Dziś popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najlepsza. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, to jest gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Opracowanie: Betafence
Źródło: Betafence

Budki lęgowe – w czym pomagają

Jeśli jesteś osobą wrażliwą na problemy ekologiczne i zamierzasz wesprzeć naszych braci mniejszych, jest coś, co możesz przedsięwziąć. Silny marsz techniczny dał światu dużo bezcennych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Lecz trzeba w tej chwili dodać – światu człowieka. Zwierzęta cierpią przez trujące odpady z fabryk.
Gra o Tron (Game of Thrones)
Opracowanie: Christian T. Petersen
Źródło: Planszóweczka.pl

Fajne gry planszowe

Gry planszowe, od zawsze obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w w maluchach pasję i ciekawość światem, w którym żyją. To właśnie od gier i zabaw zaczyna się przygoda z edukacją tysięcy maluchów. Fajne gry planszowe uczą, bawią, jak również dostarczają gigantycznej ilości frajdy osobom grającym bez względu na ich wiek, kolor skóry bądź też płeć. Dorośli grający z maluchami w gry ze swoich lat młodości dopuszczają maluchy do niesamowitego świata ,gdzie nauka spotyka się z beztroską zabawą. Najpewniej jednak, gdy maluch poza poznaniem starszych rodzajów gier ma także możność zapoznania się z nowymi rodzajami gier.
pies
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nowości w sklepie z artykułami zoologicznymi czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Czasy gdy w sklepach zoologicznych zaopatrywaliśmy się tylko w pokarm dla czworonogów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno przeminął. Współcześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy papug i gekonów są o wiele bardziej wymagający. kolie zamiast obroży, fikuśne drapaki, transportery przypominające małe domki czy posłania naśladujące swoim wyglądem prawdziwe łoża to jedynie czubek góry lodowej zoologicznego wyposażenia.