X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Czasopismo dla mężczyzn na tablet
Opracowanie: Mannish
Źródło: Mannish

Fenomen interaktywnego magazynu – Mannish na Twoim tablecie

Animacje, filmy wideo i hiperłącza – interaktywne czasopisma oferują czytelnikom o wiele więcej, niż zwykły tekst. Sierpniowe wydanie magazynu Mannish to nie tylko ciekawe treści, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Kotek w naszym domu

Dzieciaki w pewnym wieku dojrzewają do pewnej śmiałej decyzji i któregoś cudownego poranka oświadczają nam, że pragną posiadać zwierzątko. Może to być wpływ kolegów z podwórka. Jeżeli w sąsiedztwie jakiś brzdąc ma świnka morska lub inne stworzonko jest na osiedlu kimś. Pozostałe dzieciaki pragną przecież zwierzątko ponosić, pofiglować z nim chwilkę. W tym wypadku ten dzieciak staje się panem i władcą i tylko od jego zachcianki zależy, kto teraz weźmie do ręki jego chomika.
egzotyczna ryba
Opracowanie: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i najlepszych łowiskach

Uniwersalnie przyjęto, że wyprawy wędkarskie to zwykle męskie zajęcie, trzeba z resztą przyznać, że tak naprawdę mało kobiet interesuję się wędkarstwem. Encyklopedia podaje, że wędkarstwo to również odmiana sportu jaki i zapału, polegające głównie na łapaniu ryb na wędkę.
Prezent
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Prezenty z adrenaliną

Które urodziny utkwiły Ci w pamięci najbardziej? Z pewnością te, z którymi łączyły się mocne odczucia – niezapomniany prezent na 18 urodziny, kiedy przyjaciele włożyli Cię do auta i zawieźli prosto nad morze, romantyczna kolacja na dachu albo zwariowany skok na bungee. Każdy z nas ma inne wspomnienia związane z ważnymi momentami w życiu, teraz nadszedł czas, aby zafundować niezapomniane przeżycia przyjaciołom. A wiadomo, nic tak nie generuje emocji jak oryginalny prezent, który zostanie w pamięci na wiele lat.
profesjonalna sesja

Z jakich powodów warto zorganizować rodzinną sesję zdjęciową?

Wszyscy wiedzą, że z rodziną dobrze wychodzi się na zdjęciu. Warto w takim razie przygotować jak najlepszą fotografię. Sesje nie są zarezerwowane tylko na śluby, więc najwyższy czas wybrać się na rodzinne spotkanie z fotografem.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

NewConnect - podstawowe informacje

I. Jak rozumieć pojęcie NewConnect?
NewConnect to rynek w ramach którego dokonywany jest obrót akcjami w alternatywnym systemie organizowanym przez GPW w Warszawie (która definiuje wymogi dopuszczenia emitentów do obrotu). Spółki NewConnect notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Emitentami są przede wszystkim młode firmy o dużej dynamice rozwoju.
4 edycja konkursu Fashion Designer Awards
Opracowanie: Fashion Designer Awards
Źródło: Fashion Designer Awards
Konie
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Opracowanie: ZnaneNieznane
Źródło: http://znanenieznane.pl

40% dzieci marzy

Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Opracowanie: ZnaneNieznane
Źródło: http://znanenieznane.pl
Jednym z największych „pożeraczy” wolnego czasu i bliskości w rodzinie jest telewizor, co potwierdzają najnowsze badania oglądania telewizji prowadzone przez TNS OBOP. W okresie styczeń-kwiecień 2011 roku przeciętne dziecko spędziło dziennie średnio przed telewizorem 2 godziny i 25 minut.  To razem 34 dni w roku. Najwięcej czasu przed telewizorem spędziło w sobotę  – 3 godziny i 4 minuty. Absolutny rekord padł w sobotę 5 marca – aż 3 godzin i 43 minut.
Agroturystyka na Kaszubach
Opracowanie: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Kolonie i obozy konne

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, aby jego pociecha spędzała długo oczekiwane wakacje aktywnie. Na rynku można natknąć się na mnóstwo propozycji obozów i kolonii, na przykład od niedawna bardzo modne wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś interesującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Taka forma spędzania wolnego czasu dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.