X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
moda

Kwiaty w modzie i wnętrzu

Trendy w kwiatach, modzie i wnętrzarstwie są ściśle ze sobą powiązane. Są wynikiem obserwacji tzw. trendsetterów, wśród których styliści kwiatów, projektanci wnętrz i kreatorzy mody wyznaczają trendy na dany sezon. Kolory i dodatki, proponowane na pokazach mody oraz targach meblarskich, królują także w trendach kwiatowych.
Fashion Designer Awards

Finałowe show Fashion Designer Awards 2009

Wielka Gala Finałowa konkursu Fashion Designer Awards 2009 odbędzie się już 28 maja. Galę, którą uświetni pokaz specjalny najnowszej kolekcji Georgesa Chakry może zobaczyć każdy, kto zdąży kupić kartę wstępu.
torebka
Opracowanie: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Kupuj mądrze na wyprzedaży

Zanim wpadniemy w wir szalonych wyprzedaży, rozważmy z których okazji naprawdę warto skorzystać i czy zakupione rzeczy przydadzą nam się na dłużej niż jeden sezon.
Bielizna aktywna Gatta Active
Opracowanie: Gatta Active
Źródło: Gatta Active

Czym jest odzież aktywna?

Odzież już dawno przestała być używana tylko do osłony przed zimnem. Poza funkcją ozdobną współczesne ubrania tworzone są z myślą o konkretnej roli, jaką mają spełniać. Produkowana odzież dla specjalistów może być wodo-, ognio- i kuloodporna. Ale naukowcy nieustannie pracują nad tworzeniem materiałów, które znajdują zastosowanie w codziennym życiu. Jakie zadania przed ubraniem stawia współczesny świat?
Kasia Sawczuk
Opracowanie: Besta Plus

Kasia Sawczuk modelką Besta Plus

Czy pamiętacie głośne wystąpienie Kasi Sawczuk w programie Mam talent? Ta dwunastoletnia dziewczynka śpiewając piosenkę "Tańczące Eurydyki" podbiła serca całego kraju. Widownia oszalała na punkcie jej dojrzałego głosu, a jury bezsprzecznie przyznało 3 razy TAK.
Wokalne umiejętności Kasi to tylko jeden z kilku talentów, jakie posiada.
kuchnie
Opracowanie: Mebel Rust

Współczesne trendy - Homing

Homing to trend, który ostatnimi czasy robi zawrotną karierę. Co kryje się pod tym tajemniczym pojęciem? Otóż "Homing" to słowo zapożyczone do naszego języka pochodzące od angielskiego słowa "home" czyli dom.

Stock 84 prosto z urodzin

Sokół & PonoW środę 18 marca w klubie Confashion w Warszawie wytwórnia Prosto hucznie obchodziła swój jubileusz. Dziesiąte urodziny Prosto świętowano w towarzystwie przyjaciół i współpracowników, a także sympatyków, najbardziej znanej polskiej miejskiej marki.
Komplet biżuterii Kate&Kate
Opracowanie: 38PR
Źródło: 38PR

Trzej tenorzy ekskluzywnej biżuterii dla Kate&Kate w Krakowie

Ekskluzywna biżuteria Kate&Kate, włoskie futra Vinicio Pajaro oraz sukienki wieczorowe Agaty Wojtkiewicz zostaną zaprezentowane podczas sobotniego wieczoru w butiku Vinicio Pajaro na Krakowskim Rynku. O godzinie 18:00 rozpocznie się wyjątkowy pokaz mody, na którym nastąpi prezentacja biżuterii izraelskiej projektantki Dori Csengeri, londyńskiego twórcy Ericson Beamon oraz prezentowanego po raz pierwszy w Polsce – Philippe Ferrandisa.
naszyjnik z recyklingu Magdalena Dubiel
Opracowanie: Magdalena Dubiel

Moda z recyklingu

Androgeniczna bluzka z krawatami, subtelny toczek z reklamówek oraz naszyjnik z puszek, czyli moda w wydaniu twórczego recyklingu.
W marcu zakończyła się pierwsza edycja konkursu trashion "Śmieć-Deaktywacja", która pokazała twórcze oblicze wyobraźni oraz… śmiecia.
biustonosz
Opracowanie: Kostar
Źródło: Akrobatka.pl

Ujarzmić obfitości – bielizna na bujny biust

Falujące, jędrne, kuszące... duże piersi zasługują na wszystko, co najlepsze. Odpowiednio dobrane biustonosze wyeksponują kobiece wdzięki i sprawią, że nawet bardzo obfity biust będzie miał idealny kształt.