X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Randki w sieci
Opracowanie: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl

E-randki - praktyczne porady

Coraz częściej sięgamy po nowoczesne metody poznawania ludzi - zajętych jak my. Najłatwiej jest szukać w internecie, ale jak rozpocząć randki w sieci? Nie czekaj na swój ideał – dopasuj wymagania do realiów, daj innym szansę, postaw na flirt. Być może po czasie okaże się, że to właśnie jest Twój ideał.
Zegarki diesel

Zegarki casual czy eleganckie

Zegarek na bransolecie czy pasku? Koperta kwadratowa czy okrągła? Kwarcowy czy mechaniczny? Wskazówkowy czy elektroniczny? Jaki na bal a jaki na siłownię? Spróbujemy dać odpowiedź na te pytania.
Marek Hłasko

Tydzień z Hłaską

Tydzień z Hłaską Obchody 40. rocznicy śmierci pisarza PATRONAT HONOROWY MINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO BOGDAN ZDRJOEWSKI
Akustyka w szkole
Opracowanie: Armstrong
Źródło: Armstrong

Jaką wybrać specjalizację w liceum?

Zbiorowa opinia jest taka, iż do szkoły chodzą tylko dzieci. Dowodem rozbieżnej tezy są szkoły dla dorosłych, które szkolą osoby chcące nadrobić edukacyjne ubytki.
książka
Źródło: www.morguefile.com

Nauka niedługo po ogólniaku –Wrocław

Kończąc lat osiemnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed niezmiernie trudnym wyborem, co w życiu robić. W dobie kryzysu, odnalezienie dobrze opłacalnej pracy jest ogromnym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne wcale tego nie ułatwia. Jeżeli dalej chcemy się uczyć, alternatywnym dla studiowania rozwiązaniem jest policealne studium, podwyższające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące uprawnienia do przyjęcia pracy w zawodzie.
Języki obce online
Źródło: www.lingtown.pl

Nauka angielskiego online dla każdego

Trudno sobie poradzić aktualnych realiach bez posiadania zdolności mówienia przynajmniej jednym językiem poza polskim. Szczególnie widać to w przypadku języków uniwersalnych, takich jak angielski i francuski. Dlatego kurs angielskiego online jest taka istotna.
torebka turkusowa
Źródło: www.superbag.pl

Hurtownia torebek

Chyba już wszyscy wiedzą – torebki damskie nie mają dna. Nieważne workowe, czy kopertówki, jak również torebki damskie listonoszki, da się w nich zmieścić prawie wszystko. I je same da się poupychać w całej szafie, zatem – nigdy dość torebek! Szczególnie teraz, kiedy standardem jest hurtownia torebek czy sklep internetowy, gdzie można je nabyć po promocyjnej cenie bez tracenia czasu.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż

teraz jest coraz więcej mieszkań w Poznaniu na sprzedaż. Gros z nich pochodzi na pewno z rynku wtórnego, jednak także firmy deweloperskie Poznań budują nowe nieruchomości. Mają one tę przewagę nad używanymi, że znajduje się w nich dużo dodatkowych udogodnień, takich jak monitoring, place zabaw, wideofony itp., których często nie ma w starym budownictwie. Przykładowo deweloper Poznań proponuję mieszkania o podwyższonym standardzie.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Szkoły prywatne na poziomie

Szkoła prywatna nie jest równoważna z tym, że płacąc dostajemy dyplom i ignorujemy ewentualną niską jakość nauczania. Ten przestarzały stereotyp jest już dawno nieaktualny. Warunki są zmienne a szkoły prywatne zaczynają coraz efektywniej nadrabiać braki w naszym systemie szkolnictwa.
młotek
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nadchodzi następna ustawa deregulacyjna

Rząd bierze pod lupę stworzoną przez Ministerstwo Gospodarki ustawę, która ma znieść ograniczenia administracyjne. Sam wiceminister gospodarki ocenia, że projekt pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorcom 3 mld PLN rocznie.