X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Umysł
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Jak wybrać dobrego psychologa

W sytuacji, w której potrzebujemy terapii wybranie dobrego psychoterapeuty to kluczowa kwestia. Zwykle nie chcemy prosić kogokolwiek o polecenie terapeuty z uwag na to, że kłopoty to bardzo osobista sprawa i nie chcemy by ktokolwiek wiedział o naszej psychoterapii.
Najprostszym sposobem, by odszukać listę psychoterapeutów w naszym mieście jest wprowadzenie w wyszukiwarkę internetową konkretnegohasła, na przykład „psycholog Katowice”, czy też „psychoterapia Katowice”.
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Jak zająć dziecko w deszczowy dzień? Sprężyną!

Czy odnotowaliście fakt, że sprężyny znajdują się w całym naszym domu? Należy tylko rozejrzeć się wokół siebie, żeby wskazać”wyliczyć choćby kilka przedmiotów, których działanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Przykładem może być chociażby zegarek. Naturalnie, sprężynka w zegarku jest malutka, ale niezwykle ważna.
Tatry
Opracowanie: Szift
Źródło: www.flickr.com

Letnie i zimowe atrakcje Tatr

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych. Średnia wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość łańcucha w linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na wakacje.
Opracowanie: REMES

Pościel z wełny plusy i minusy

Wysokiej jakości pościel wełniana (iltex.pl) wytwarzana jest z wełny owiec australijskich zwanych merynos albo z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest rozmaity. Najsłynniejsze jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy pochodzą od rodzaju wełny, z jakiej została pościel wykonana - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.

Pierwsze wspólne mieszkanie

Jesteście zakochani, pełni wiary w Wasz związek. Już wiecie, że całe życie spędzicie razem. Kolejnym krokiem przed decyzją o małżeństwie jest najczęściej wspólne mieszkanie.
Marek Hłasko

Tydzień z Hłaską

Tydzień z Hłaską Obchody 40. rocznicy śmierci pisarza PATRONAT HONOROWY MINISTER KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO BOGDAN ZDRJOEWSKI
chłodnictwo
Źródło: http://izolacje.gda.pl/

Chłodnictwo

Zaawansowane technologie w chłodnictwie? Dla wielu ludzi nie tylko termin , ale także użycie nie jest znane. Należy trzeba posiadać wiedzę, że wbrew pozorom taki rodzaj technologii jest dostępny wszędzie. I coraz szybciej się rozwija. Dlaczego? Otóż eksploatacja nowoczesnych technologii w chłodnictwie nie tylko sprzyja rozwojowi handlu i przemysłu spożywczego, ale także codziennemu życiu. Dlatego warto się przekonać w jakich dziedzinach chłodnictwo ma najszersze zastosowanie.
Lokalizator internetowy Zumi
Opracowanie: Zumi
Źródło: http://www.zumi.pl

Nie tylko lokalizator internetowy

Po wejściu na stronę zumi.pl użytkownicy mają możliwość nie tylko precyzyjnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także przeglądania wyników względem konkretnej branży czy lokalizacji. Wystarczy jedynie wskazać słowo kluczowe oraz miasto czy obszar funkcjonowania interesującej nas instytucji, firmy, podmiotu typu: apteka warszawa, apteka łódź, materiały budowlane warszawa bądź też uprosić zapytanie do rodzaju interesującej nas usługi.

Hatszepsut

 Przez ponad tysiąc lat Egiptem rządzili mężczyźni, wtedy pojawiła się Hatszepsut córka...
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Zagadnienie, które widnieje w temacie poniższego artykułu, jest niebywale istotne dla każdego człowieka, który chce zarabiać jako informatyk. Trzeba tutaj powiedzieć, że robota na etacie i freelance mają mocne wady i zalety. Niżej wymienię jasno cechy tych rodzajów zatrudnienia.