X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Klawiatura Comfort Curve 3000
Opracowanie: Microsoft
Źródło: Microsoft

Twoje nadgarstki będą Ci wdzięczne

Microsoft Comfort Curve Keyboard 3000, to najnowsza klawiatura firmy Microsoft o ergonomicznym kształcie, zapewniającym wygodną i naturalną pozycję dla nadgarstków. Wyprofilowany design jest efektem trwających trzy lata badań i testów, w trakcie których oceniano, za pomocą specjalnych czujników, w jaki sposób podczas pisania układają się dłonie, nadgarstki i przedramiona użytkowników. Rezultatem testów jest właśnie nowatorski design Microsoft Comfort Curve 3000.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Zagadnienie, które możesz przeczytać w temacie mojego wpisu, jest niebywale istotne dla każdego człowieka, który pragnie zatrudnić się jako informatyk. Trzeba z miejsca powiedzieć, że robota na etacie i działalność na własną rękę mają mocne defekty i zalety. Niżej przedstawię zwięźle atrybuty tych rodzajów zatrudnienia.
myszka

Gryzoń poodkurza

Japońska firma Thanko wyprodukowała myszkę, która ma wbudowany miniaturowy odkurzacz. Wiele śmieci zapewne nie zdoła usunąć, ale może uda jej się zebrać chociaż okruszki z klawiatury?
egzaminy

Pamięć na zawołanie?

Matura, egzaminy wstępne, sesje egzaminacyjne to czas, kiedy trzeba wykazać się dobrą koncentracją, dużą mobilizacją i skuteczną pamięcią. Jeżeli nauka męczy cię i sprawia, że codziennie poświęcasz jej wiele godzin – postaraj się zmienić technikę. Możesz uczyć się szybciej i efektywniej.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z fakturami posiadając firmę?

Każdy przedsiębiorca dobrze zdaje sobie sprawę, że ogólnie nie jest ciężkie przykładowo zdobywanie klientów bądź współpraca z nimi, lecz najzwyczajniej problemem jest biurokracja. To bardzo smutne, bo ciężko odnaleźć jakiś sens w biurokracji. To w końcu powoduje, że zamiast pracować, zdobywać nowych klientów oraz zamówienia, przedsiębiorcy są zmuszeni do tracenia swojego cennego czasu na bzdurne formalności. Jednak całe szczęście, że możemy jakoś ograniczyć problemy z biurokracją.
komputery
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kofax

Ostatnimi czasy tworzy się bardzo wiele aplikacji i systemów ułatwiających różne zadania zarówno w większych jak również małych firmach. Każdej firmie przydaje się program do planowania czasu pracy, wystawiania faktur, również jakiegoś typu program umożliwiający rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak i papierowej, na przykład po zeskanowaniu. Wszystko to zależy od tego w jakiej branży funkcjonuje przedsiębiorstwo. Jeśli obracamy wielką ilością dokumentów różnego rodzaju, w dodatku chcemy, żeby wszystko znajdowało się nie tylko fizycznie w segregatorach lecz także w odpowiednich folderach w wersji elektronicznej absolutnie powinniśmy dać pracownikom dobry program upraszczający te czynności.
Opracowanie: Comes S.A.

Internetowe technologie

Zlecenia IT to bardzo szeroki i dość skomplikowany działem dla osób spoza branży. Technologia ta obejmuje każdy dział nauki o narzędziach i komunikacji, rozpoczynając od komputerów, jego oprogramowania, a skończywszy na komunikacji tymi narzędziami. Należy jednak pamiętać że komputer, albo inny odrębny dział nie tworzy IT, by stworzyć IT konieczne jest połączenie wszystkich tych dziedzin.
MacBook Air
Opracowanie: Aplle.com

Styl Apple - moda na odchudzanie

"...Na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć, że MacBook Air to wydajny notebook z pełnowymiarową klawiaturą i ekranem. Ale tak właśnie jest." - powiedział Steve Jobs, Dyrektor Generalny Apple.
monitor 30-calowy

Realistyczne kolory w 30-calowym formacie panoramicznym

NEC Display Solutions wprowadza do sprzedaży nowy model monitora NEC MultiSync® LCD3090WQXi. 30-calowy monitor panoramiczny.
laptop
Opracowanie: Passus sp. z o.o.

Mały twardziel

Firma Passus wprowadziła do oferty nowego superwytrzymałego notebooka. GoBook MR-1 firmy General Dynamics Itronix łączy niewielkie rozmiary z ogromną odpornością i doskonale nadaje się do wszelkich ekstremalnych zastosowań.