X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Notebook ASUS N550
Opracowanie: ASUS
Źródło: ASUS

Nowe multimedialne notebooki ASUS z serii N

Nowe multimedialne notebooki ASUS z serii N to przede wszystkim wszechstronne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w każdym domu. N550 i N750 to pierwsze komputery mobilne wyposażone w system czterech głośników i audio SonicMaster Premium. Opcjonalne ekrany dotykowe oferują niesamowite możliwości dzięki funkcjom, które daje system Windows 8
Komputery stacjonarne z procesorami Haswell
Opracowanie: ASUS
Źródło: ASUS

Komputery stacjonarne z procesorami Haswell od firmy ASUS

Tuż po premierze nowych procesorów Intel Core czwartej generacji firma ASUS przedstawiła współpracujące z nimi, stylowe desktopy G10 i M51 oraz komputery typu all-in-one ET2311 i ET2702 z odpowiednio 23- i 27-calowym, szerokokątnym wyświetlaczem. Wszystkie cztery modele są wspierane są przez wydajne karty graficzne NVIDIA® i AMD oraz technologię ASUS SonicMaster zapewniającą wysoką jakość dźwięku.

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Ogromna większość ludzi posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już życia bez takiego urządzenia. Wiele osób posiada też jakieś urządzenie drukujące, które często się przydaje, zwłaszcza, kiedy mamy pociechy uczęszczające do szkoły, albo prowadzimy przedsiębiorstwo z mieszkania. Drukarki mogą być bardzo różnorodne. Możemy zdecydować się na takie drukujące na kolorowo, są też czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych można również kserować dokumenty. Te „kombajny” mogą być jednakże dość kosztowne, tak w zakupie, jak i w użytkowaniu.
Jak kupić dobrą obudowę do komputera
Opracowanie: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR

Product engineering jako przykład rosnących wymagań w nowoczesnym biznesie

W dzisiejszych czasach rosnąca ilość osób stawia na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. To powoduje, że z niemalejącym zainteresowaniem spotykają się studia na uczelniach ekonomicznych, które dostarczają nie tylko podstawowej wiedzy dotyczącej funkcjonowania wielorakich gospodarek, ale też rozwijają w obszarze zarządzania między innymi biznesem.
Klawiatura WKB 4200UB
Opracowanie: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Na czy polega outsourcowanie zadań it

Outsourcing IT jest rewelacyjną formą strategii zarządzania firmą. Do jego zalet należy obniżenie wydatków obsługi, czyli pozbycie się bądź zmniejszenie działu zajmującego się systemami informatycznymi, nieobecność problemów związanych z czasową nieobecnością współpracowników działu it w firmie, zapewnienie sprawności systemów informatycznych, a co za tym idzie powiększenie produktywności i powiększenie dochodów.
Windows 8
Opracowanie: Microsoft Sp. z o.o.
Źródło: Microsoft Sp. z o.o.

Windows 8 na polskim rynku

System Windows 8 jest już dostępny dla klientów w Polsce i na całym świecie. Od piątku, 26 października, konsumenci i firmy z całego świata mogą przekonać się co oferuje nowa odsłona najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego - Windows 8.
Sprzęt dla fanów Guild Wars 2
Opracowanie: SteelSeries
Źródło: SteelSeries

Sprzęt dla fanów Guild Wars 2 już dostępny

Firma steelseries – wiodący producent profesjonalnego sprzętu dla graczy - poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży serii urządzeń nawiązujących do trafiającej właśnie na rynek gry Guild Wars 2®. Nowe słuchawki, mysz oraz podkładki można już zamawiać m.in. na stronie producenta.
Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Opracowanie: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skin Morpho – nowy, modny gadżet

Nietypowa torebka, paznokcie w różnych kolorach czy kolorowy tatuaż to elementy stylizacji, które przestały już dziwić. Jak wyróżnić się wśród tłumów zachowując swój styl, a przy tym nie wyglądać... dziwnie?
Kontrolery SteelSeries
Opracowanie: SteelSeries
Źródło: SteelSeries

Peryferia do grania na urządzeniach mobilnych i PC

SteelSeries, wiodący producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, oficjalnie zaprezentował nową linię produktów - Freedom to Play. Wchodzące w jej skład urządzenia zaprojektowano z myślą o dostarczeniu użytkownikom smartfonów oraz tabletów wszechstronnego i precyzyjnego sprzętu do grania. Na serię Freedom to Play składają się: kontrolery steelseries Free Mobile Gaming Controller (znany do niedawno jako Ion) oraz SteelSeries Free Touchscreen Gaming Controls, a także zestawy słuchawkowe SteelSeries Flux i SteelSeries Flux In-Ear Pro.

Ksero w domu to najlepsze rozwiązanie

Ogromna większość osób posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez tego sprzętu. Sporo osób ma również drukarkę, która często się przydaje, szczególnie, jeśli mamy pociechy uczęszczające do szkoły, albo prowadzimy przedsiębiorstwo z mieszkania. Drukarki mogą być bardzo różnorodne. Można kupić drukujące na kolorowo, są także czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na części można również kserować dokumenty. Te „kombajny” są jednakże dość drogie, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.