X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z fakturami posiadając firmę?

Każdy przedsiębiorca dobrze zdaje sobie sprawę, iż ogólnie nie jest trudne na przykład pozyskiwanie klientów albo współpraca z nimi, ale najzwyczajniej w świecie problemem jest biurokracja. To smutne, bo trudno odnaleźć jakikolwiek sens w tej całej biurokracji. To w końcu powoduje, że zamiast ciężko pracować, pozyskiwać nowych klientów oraz zamówienia, właściciele firm są zmuszeni do tracenia cennego czasu na bzdurne formalności. Jednak na szczęście można jakoś ograniczyć kłopoty z biurokracją.
Efematic
Opracowanie: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Automatyzacja kontra workflow.

Pojęcia workflow’u (przepływu pracy) i automatyzacji są bardzo często mylone. Dostawcy rozwiązań workflow’u twierdzą że oferują automatyzacje. Jak jest faktycznie?Workflow faktur zarządza przepływem faktur cyfrowo, zmieniając proces z manualnego obiegu na jego elektroniczny odpowiednik. Dla twojej firmy oznacza to, że używasz pre-defiowanych albo ustalonych administracyjnie schematów przepływu faktur.
egzaminy

Pamięć na zawołanie?

Matura, egzaminy wstępne, sesje egzaminacyjne to czas, kiedy trzeba wykazać się dobrą koncentracją, dużą mobilizacją i skuteczną pamięcią. Jeżeli nauka męczy cię i sprawia, że codziennie poświęcasz jej wiele godzin – postaraj się zmienić technikę. Możesz uczyć się szybciej i efektywniej.
karta sieciowa USB
Opracowanie: Edimax Technology

Edimax prezentuje bezprzewodową kartę sieciową USB serii nLite

Najmniejsza karta sieciowa USB oferuje elastyczne, wygodne korzystanie oraz wysoką prędkość transmisji.
karta telewizyjna

Telewizja HD w laptopie

AverMedia ogłosił powstanie hybrydowej karty do laptopa, pozwalającej na odbiór programów telewizyjnych wysokiej rozdzielczości. Urządzenie łączy cyfrowy przetwornik HD z analogowym tunerem TV i pozwala na zamienienie laptopa w odbiornik telewizyjny, dzięki czemu możliwe jest oglądanie TV np. w czasie podróży. Tuner TV podłączony jest do laptopa poprzez Express Card. Co istotne, urządzenie obsługuje wszystkie standardy TV analogowej. Zgodnie z zapewnieniami producenta, karta TV jest w pełni kompatybilna z systemami XP, XP Media Center Edition 2005 oraz Windows Vista Premium Certified 32/64 bity.
pendrive

Moto-pendrive

SanDisk w porozumieniu z producentem motocykli Ducati wprowadził do sprzedaży pamięć flash o dużej prędkości i nietypowym wyglądzie. Urządzenie przypomina zbiornik na paliwo w pojazdach Ducati.
klawiatura

Cybeprszestępczość: cyberzłodzieje

Cybeprszestępczość to nowe zjawisko socjologiczne, które według badań Instytutu Ponemon, przeprowadzonych wśród specjalistów branży IT, stanowi obecnie największe zagrożenie dla miłośników Internetu. O zagrożeniach, na jakie narażeni są Internauci w związku z przejęciem danych osobowych, rozmawiamy z Anną Zbroją z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Tomaszem Zamarlik z G Data Software.
karta sieciowa

Nowe bezprzewodowe karty sieciowe 802.11n firmy Edimax

Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych przedstawia dwie nowe karty sieciowe 802.11n do komputerów stacjonarnych i przenośnych. Karty bezprzewodowe EW-7727In z 32-bitowym złączem PCI oraz EW-7717Un z USB są podstawowymi wersjami modeli EW-7728In i EW-7718Un.
MacBook Air
Opracowanie: Aplle.com

Styl Apple - moda na odchudzanie

"...Na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć, że MacBook Air to wydajny notebook z pełnowymiarową klawiaturą i ekranem. Ale tak właśnie jest." - powiedział Steve Jobs, Dyrektor Generalny Apple.
Notowania giełdowe
Opracowanie: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info

Platformy na giełdzie walutowej.

Platforma forex to bardzo obszerny rynek, najbardziej płynny i między rynkami kapitałowymi wyróżniający się olbrzymim wymienialnym wolumenem dziennym. Opiera się on o handel walutami oparty o spekulowany kurs walut odzwierciedlający uzgodnione ceny między dwoma walutami. Wykorzystuje się do tego typu Noble Markets.