X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Czy tablet może już zastąpić laptopa?
Opracowanie: Philips PicoPix
Źródło: Philips PicoPix

Czy tablet może już zastąpić laptopa?

W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami premier wielu nowych tabletów, wyposażonych w Windows 8. Idea tabletu wyposażonego w system operacyjny Microsoft nie jest niczym nowym, ale dopiero prezentacja procesora Intel Atom 4-ej generacji, dała nadzieję na niewielkie urządzenia, zapewniające odpowiednią wydajność.
Sony VAIO® Fit multi-flip™
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Nowy standard komputera osobistego

W pełni wyposażony laptop, który w mgnieniu oka zmienia się w tablet
Notebook ASUS N550
Opracowanie: ASUS
Źródło: ASUS

Nowe multimedialne notebooki ASUS z serii N

Nowe multimedialne notebooki ASUS z serii N to przede wszystkim wszechstronne urządzenia, które świetnie sprawdzą się w każdym domu. N550 i N750 to pierwsze komputery mobilne wyposażone w system czterech głośników i audio SonicMaster Premium. Opcjonalne ekrany dotykowe oferują niesamowite możliwości dzięki funkcjom, które daje system Windows 8
Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung

Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV

Samsung zaprezentował nowe produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych – hybrydę ATIV Q i najcieńszy na świecie tablet ATIV Tab 3 z systemem Windows. Urządzenia zapewniają niespotykaną dotąd wszechstronność, wydajność i mobilność.
Komputery stacjonarne z procesorami Haswell
Opracowanie: ASUS
Źródło: ASUS

Komputery stacjonarne z procesorami Haswell od firmy ASUS

Tuż po premierze nowych procesorów Intel Core czwartej generacji firma ASUS przedstawiła współpracujące z nimi, stylowe desktopy G10 i M51 oraz komputery typu all-in-one ET2311 i ET2702 z odpowiednio 23- i 27-calowym, szerokokątnym wyświetlaczem. Wszystkie cztery modele są wspierane są przez wydajne karty graficzne NVIDIA® i AMD oraz technologię ASUS SonicMaster zapewniającą wysoką jakość dźwięku.

Gdzie znaleźć firmę tworzącą oprogramowanie

Elektronika rozwinęła się tak, jak żaden człowiek jeszcze kilka lat temu nie przypuszczał. Jest wszędzie, niełatwo się bez jej dobrodziejstw obejść. wypowiadano dziesięć lat wstecz o niedrogich, wydajnych komputerach o rozmiarach portfela, wydawało się wymysłami i czymś totalnie nierealnym.
13,3-calowy ultrabook z dwoma ekranami
Opracowanie: Asus
Źródło: Asus

ASUS Taichi™ 31 - 13,3-calowy ultrabook z dwoma ekranami

ASUS zaprezentował Taichi™ 31 – smukłego, hybrydowego ultrabooka z dwoma 13,3-calowymi ekranami Full HD. Urządzenie wyposażono w procesory Intel® Core™. ASUS Taichi™ 31 oferuje mobilność tabletu przy zachowaniu osiągów i funkcjonalności ultrabooka.
Stylowy nettop PC
Opracowanie: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Kiedy stosować outsourcing IT w firmie?

Za outsourcing uznajemy nowoczesny model zarządzania firmą oddający w zarządzanie partnerowi zewnętrznemu zadania, które w sposób bezpośredni nie wiążą się z podstawową działalnością firmy. Outsourcing IT jest coraz częstszym rozwiązaniem stosowanym przez przedsiębiorstwa, które chcą, aby procesy informatyczne w ich firmach przebiegały sprawnie, bez zatrudniania na stałe sztabu informatyków.

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Ogromna większość ludzi posiada w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już funkcjonowania bez takiego urządzenia. Wiele osób ma także drukarkę, która bardzo się przydaje, zwłaszcza, jeżeli mamy pociechy w wieku szkolnym, albo pracujemy z mieszkania. Drukarki mogą być bardzo różnorodne. Możemy znaleźć drukujące w kolorze, można czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na niektórych możemy też kserować wydruki. Te „kombajny” mogą być jednak dość kosztowne, zarówno w zakupie, jak i w użytkowaniu.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jakie serwery dla firmy

Dobre i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak i w mniejszych przedsiębiorstwach warto koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z konkretnego punktu A przedostały się jak najprędzej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, witryny WWW oraz wielkie wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.