X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Norton
Opracowanie: Materiały prasowe

Norton Internet Security 2009 przez 60 dni greatis

PQI i Symantec przedstawiły wspólną ofertę dla swoich klientów. Wszyscy, którzy zdecydują się teraz na zakup pamięci flash USB PQI, będą mogli bezpłatnie przez 60 dni używać programu Norton Internet Security 2009. Po tym okresie, jeżeli zdecydują się na zakup oprogramowania, otrzymają 21 procentowy rabat.
Opracowanie: Panasonic

Jaki aparat kupić

Gdy próbujemy postawić pierwsze kroki jako fotografik, chcielibyśmy mieć profesjonalne lustrzanki cyfrowe pod ręką. Profesjonalne, są niestety drogie i okazuje się, że cena małego pudełka ze zdjęciami może poważnie nadszarpnąć nasze możliwości finansowe. Najbardziej powszechna obecnie lustrzanka cyfrowa będzie wyjściem optymalnym – ją wybieramy. Czy aby na pewno jest to najtrafniejszy wybór? Co zatem? Lustrzanka czy kompakt?
neodymowe głośniki
Opracowanie: Altec Lansing

200-watowy zestaw głośników do komputera

Altec Lansing wprowadza na rynek 200-watowy zestaw głośników do komputera - który jest połączeniem wyszukanego wzornictwa z mocą odtwarzanego dźwięku muzyki, gier i filmów.
monitor 30-calowy

Realistyczne kolory w 30-calowym formacie panoramicznym

NEC Display Solutions wprowadza do sprzedaży nowy model monitora NEC MultiSync® LCD3090WQXi. 30-calowy monitor panoramiczny.
pamięć flash

EDGE DiskGO - pamięć flash

Konkurencja na rynku kompaktowych nośników danych jest bardzo silna – kolejne produkty są coraz szybsze i bardziej pojemne.
karta sieciowa

Nowe bezprzewodowe karty sieciowe 802.11n firmy Edimax

Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych przedstawia dwie nowe karty sieciowe 802.11n do komputerów stacjonarnych i przenośnych. Karty bezprzewodowe EW-7727In z 32-bitowym złączem PCI oraz EW-7717Un z USB są podstawowymi wersjami modeli EW-7728In i EW-7718Un.
notebook
Opracowanie: Comes S.A.

Ruszyła kolejka po Aristo pico740

Comes S.A. – producent i dystrybutor notebooków marki ARISTO, rozpoczął trwającą do końca marca promocję urządzeń klasy UMPC Aristo pico740.
Każdy, kto do 31 marca 2008 roku zamówi ten model, oprócz gwarancji dostępności sprzętu, otrzyma zniżkę w wysokości 200 zł. Zamówień można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej producenta lub partnerów handlowych Comes S.A.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z fakturami posiadając firmę?

Każdy przedsiębiorca dobrze zdaje sobie sprawę, iż ogólnie nie jest trudne na przykład pozyskiwanie klientów albo współpraca z nimi, ale najzwyczajniej w świecie problemem jest biurokracja. To smutne, bo trudno odnaleźć jakikolwiek sens w tej całej biurokracji. To w końcu powoduje, że zamiast ciężko pracować, pozyskiwać nowych klientów oraz zamówienia, właściciele firm są zmuszeni do tracenia cennego czasu na bzdurne formalności. Jednak na szczęście można jakoś ograniczyć kłopoty z biurokracją.
Efematic
Opracowanie: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Automatyzacja kontra workflow.

Pojęcia workflow’u (przepływu pracy) i automatyzacji są bardzo często mylone. Dostawcy rozwiązań workflow’u twierdzą że oferują automatyzacje. Jak jest faktycznie?Workflow faktur zarządza przepływem faktur cyfrowo, zmieniając proces z manualnego obiegu na jego elektroniczny odpowiednik. Dla twojej firmy oznacza to, że używasz pre-defiowanych albo ustalonych administracyjnie schematów przepływu faktur.
egzaminy

Pamięć na zawołanie?

Matura, egzaminy wstępne, sesje egzaminacyjne to czas, kiedy trzeba wykazać się dobrą koncentracją, dużą mobilizacją i skuteczną pamięcią. Jeżeli nauka męczy cię i sprawia, że codziennie poświęcasz jej wiele godzin – postaraj się zmienić technikę. Możesz uczyć się szybciej i efektywniej.