X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość a portale społecznościowe

Czym są portale społecznościowe, nie trzeba nikomu wyjaśniać. Dziś niemal każdy użytkownik Internetu ma swój profil na Naszej – Klasie, Goldenline, Facebooku czy BLIP-ie. Skupiając wielomilionowe grono Internatów, serwisy te stanowią nie lada wyzwanie dla hakerów.
netbooki
Opracowanie: BenQ

Netbook z 10" ekranem LED

Netbook BenQ Joybook U102 jest nowoczesnym, małym wymiarami: 260 x 186 x 18.5 (front) i 22 mm (tył) i wagą 1,05 kg (z dyskiem HDD i baterią), procesorem Intel® Atom™ - N270 zintegrowaną kartą grafiki Intel® GMA950 (zgodną ze standardem DirectX 9.0) oraz panoramicznym ekranem 10,1 cala z technologią UltraVivid i podświetleniem LED oraz czasem reakcji matrycy 16ms.
biuro
Opracowanie: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.
kinect
Opracowanie: redcoon.pl

Kinect najtaniej od premiery

Od światowej premiery kontrolera Kinect nie minęły jeszcze 3 miesiące, a Microsoft już może uznać, że kontroler do Xbox 360 okazał się marketingowym sukcesem. Obecna cena Kinect nigdy nie była niższa.
Zegarek damski "Vario"
Opracowanie: Weltbild.pl
Źródło: Weltbild.pl

Walentynkowe SOS od Weltbild

Walentynki to wyjątkowy dzień, specjalny moment który… i tu pojawia się pytanie, który co? Nieistotne, czy uznajemy to święto, czy nie – czy dajemy się porwać jego magii, czy wręcz przeciwnie - należymy do jego krytyków – ten dzień i tak na stałe wpisał się do naszego kalendarza.
Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Opracowanie: MorphoSkins.pl
Źródło: MorphoSkins.pl

Skin Morpho – nowy, modny gadżet

Nietypowa torebka, paznokcie w różnych kolorach czy kolorowy tatuaż to elementy stylizacji, które przestały już dziwić. Jak wyróżnić się wśród tłumów zachowując swój styl, a przy tym nie wyglądać... dziwnie?
praca
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Praca programisty – podstawowe informacje o zatrudnieniu w branży IT

W dzisiejszych czasach nie sposób nie zgodzić się z tym, że obserwując postęp rozmaitych dziedzin, dużą popularnością cieszy się dział nowych technologii. Widać to przykładowo po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i spółkach rozpowszechnione są komputery. Nie bez przypadku zatem istnieje spory popyt na różnych ekspertów mających wiedzę gwarantującą pełne wykorzystanie możliwości tych urządzeń.

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Zasadnicza większość ludzi ma w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już życia bez tego narzędzia. Wiele osób posiada także drukarkę, która bardzo się przydaje, szczególnie, jeśli mamy pociechy w szkole, albo prowadzimy przedsiębiorstwo z domu. Drukarki mogą być bardzo różne. Można kupić drukujące w kolorze, są także czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na części da się też kserować dokumenty. Tego rodzaju „kombajny” są jednakże dość kosztowne, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z fakturami posiadając firmę?

Każdy przedsiębiorca bardzo dobrze wie, iż generalnie nie jest ciężkie np. uzyskiwanie klientów czy współpraca z nimi, lecz po prostu problemem jest biurokracja. To smutne, bo ciężko odnaleźć jakikolwiek sens w biurokracji. To w końcu sprawia, że zamiast pracować, pozyskiwać nowych klientów oraz zamówienia, przedsiębiorcy są zmuszeni do tracenia jakże cennego czasu na bzdurne formalności. Jednakże na szczęście możemy jakoś ograniczyć codzienne trudy z biurokracją.
torby na laptopa
Opracowanie: Sushi

Laptop ubiera się u Prady

Stylizacja w szybkim tempie wkracza do wszystkich dziedzin życia. Już także damskie laptopy zaczęły ubierać się w bardziej kobiecy sposób. Ciemną, nudną teczkę zastąpiły kolorowe torby w damskich, opływowych kształtach. Teraz nie warto już nosić laptopa w ponurej aktówce.