X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Magiczna serwerownia

Serwerownia jest miejscem okrytymtajemniczą legendą. Tylko kilka osób zwiedzało ją w środku, a jedynie niektórzy wyszli z niej cało. Miejsce, gdzie wstęp mają jedynie informatycy wciąż intryguje szukających przygód. Możliwe, że to zagadkowe brzęczenie wpływa na nich jak płomień świecy na ćmy.
Salon, wizualizacja w programie CAD Decor PRO
Opracowanie: CAD Projekt K&A
Źródło: CAD Projekt K&A

CAD Decor PRO - nowy program do projektowania wnętrz

CAD Decor PRO, firmy CAD Projekt K&A, to zupełnie nowy program do projektowania, wyceny oraz wizualizacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.
drukarki etykiet
Źródło: www.eti-go.pl

Drukarki w przemyśle

Kiedy mamy przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem towarów lub handlem, na pewno posiadamy magazyn zapełniony asortymentem i każdy ma etykiety. W związku z tym powinniśmy prowadzić inwentaryzację. Na szczęście przeminęły już czasy, kiedy trzeba było robić to metodą papieru i długopisu.
neodymowe głośniki
Opracowanie: Altec Lansing

200-watowy zestaw głośników do komputera

Altec Lansing wprowadza na rynek 200-watowy zestaw głośników do komputera - który jest połączeniem wyszukanego wzornictwa z mocą odtwarzanego dźwięku muzyki, gier i filmów.
paleta

Elektroniczna paleta malarska

Palette-Digital Artist jest bardzo ciekawym projektem przenośnego komputera z dotykowym ekranem, skierowanego przede wszystkim do grafików.
skąpiec logo
Opracowanie: Skąpiec.pl

Najpopularniejsze komputery przenośne 2010 roku

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl prześledził preferencje zakupowe swoich użytkowników w segmencie komputerów przenośnych.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które widnieje w temacie mojego tekstu, jest niebywale kluczowe dla każdego człowieka, który pragnie zarabiać jako informatyk. Należy od razu zaznaczyć, że zatrudnienie na etacie i wolny zawód posiadają solidne minusy i korzyści. W dalszej części tekstu opiszę zwięźle cechy tych rodzajów zatrudnienia.
pendrive
Opracowanie: Konsorcjum FEN

Chroni pliki i wspomnienia

Za sprawą Konsorcjum FEN - jednego z największych w Polsce dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) - pojawiają się właśnie w sklepach ubezpieczone od utraty danych karty CF i SD oraz pamięci flash USB firmy Power Quotient International (PQI).
listwy zasilające

Energooszczędna listwa zasilająca

Wszyscy, którzy chcieliby ograniczyć ilość zużywanej energii, ale np. zapominają o wyłączaniu niepotrzebnych w danych momencie urządzeń, są potencjalnymi nabywcami listwy zasilającej, który będzie pamiętać za nich.
biuro
Opracowanie: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.