X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Panda Security
Opracowanie: Panda Security

Bezpieczny internet w wakacje

W okresie wakacyjnym komputery są używane najczęściej w celach rozrywkowych.
Norton
Opracowanie: Materiały prasowe

Norton Internet Security 2009 przez 60 dni greatis

PQI i Symantec przedstawiły wspólną ofertę dla swoich klientów. Wszyscy, którzy zdecydują się teraz na zakup pamięci flash USB PQI, będą mogli bezpłatnie przez 60 dni używać programu Norton Internet Security 2009. Po tym okresie, jeżeli zdecydują się na zakup oprogramowania, otrzymają 21 procentowy rabat.
notebook mini
Opracowanie: HP

Twoja pierwsza cyfrowa torebka!

Kreatorzy mody nie ograniczają się wyłącznie do ubrań. Znana w świecie mody Vivienne Tam, zaprojektowała niezwykle kobiecego notebooka dla firmy HP.
przełączniki Dynamode
Opracowanie: Dynamode

Przełączniki Dynamode w trwalszych obudowach i z polską instrukcją

Ulepszone przełączniki Dynamode w ofercie FEN
W ofercie Konsorcjum FEN – jednego z wiodących w Polsce dystrybutorów sprzętu IT z wartością dodaną (VAD) – pojawiły się dwa modele przełączników Dynamode w nowej, ulepszonej wersji. Urządzenia posiadają trwalszą, metalową obudowę oraz pudełka i instrukcję użytkownika w języku polskim.
router

Edimax BR-6315SRg - router z NAS i serwerem druku

Edimax Technology (TSEC: 3047), przedstawia model BR-6315SRg, bezprzewodowy router szerokopasmowy z obsługą sieciowych pamięci dyskowych NAS oraz zintegrowaną funkcją serwera druku. Dzięki tym opcjom pozwala użytkownikom nie tylko na podział łącza internetowego, ale także na udostępnianie przestrzeni dyskowej i drukarki w sieci lokalnej.
monitor

NEC MultiSync EA261WM - monitor ergonomiczny i przyjazny dla środowiska

NEC Display Solutions przedstawia MultiSync® EA261WM, drugi model monitora z nowej serii MultiSync® EA. Panoramiczny 26-calowy monitor posiada miernik carbon footprint oraz certyfikat EPEAT, przyznawany produktom energooszczędnym, a przez to przyjaznym dla środowiska. Dzięki funkcjom ergonomicznym, w jakie został wyposażony NEC MultiSync® EA261WM, praca staje się mniej męcząca.
karta sieciowa

Nowe bezprzewodowe karty sieciowe 802.11n firmy Edimax

Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych przedstawia dwie nowe karty sieciowe 802.11n do komputerów stacjonarnych i przenośnych. Karty bezprzewodowe EW-7727In z 32-bitowym złączem PCI oraz EW-7717Un z USB są podstawowymi wersjami modeli EW-7728In i EW-7718Un.
pamięć flash
Opracowanie: PQI

Nowość wśród pamięci flash!

Za sprawą Konsorcjum FEN trafiają właśnie na polski rynek trzy nowe modele pamięci flash USB firmy PQI (Power Quotient International). Urządzenia stanowią połączenie funkcjonalności i ciekawego wakacyjnego designu.
HD
Opracowanie: Avid Technology

systemy do montażu HD

Avid Media Composer, News Cutter i Symphony - nowe linie produktów do profesjonalnej edycji materiałów cyfrowych umożliwiają realizację najbardziej ambitnych wizji twórczych.
monitory
Opracowanie: BenQ

Multimedialne monitory LCD

Dwa nowe modele 5 ms multimedialnych monitorów o jasności 300 cd/m2 i kontraście 800:1, z doskonałym jakościowo obrazem i regulacją wysokości ustawienia ekranu.