X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Magiczna serwerownia

Serwerownia to miejsce okrytetajemniczą legendą. Tylko kilka osób zwiedzało ją w środku, a tylko nieliczni wyszli z niej bez szwanku. Miejsce, do którego wchodzą tylko informatycy podobno intryguje żądnych przygód. A może to tajemnicze brzęczenie działa na nich jak płomień świecy na ćmy.
monitory wielkoformatowe
Opracowanie: NEC

Profesjonalny i niezawodny

NEC Display Solutions rozszerza serię monitorów wielkoformatowych MultiSync® serii 20 o nowy 52-calowy model. NEC MultiSync® LCD5220 został zaprojektowany z myślą o pracy ciągłej, również w trudnych warunkach oświetleniowych. Wielkoformatowy monitor LCD został wyposażony w innowacyjną technologię chroniącą elektronikę oraz panel przed przegrzaniem, gwarantując w ten sposób długi czas pracy.
monitory
Opracowanie: BenQ

Ekologiczne monitory full HD z podświetleniem LED

Rozdzielczość full HD (1680x1080), kontrast 5 mln:1 (DCR), 30% mniejsze zużycie energii, 14,6 mniejszy ciężar, 21,2% mniejsza grubość ekranu, śnieżnobiała obudowa z wygrawerowanym logo, certyfikaty ekologiczne: TCO 5.0, RoHS, EnergySTAR 4.1, EuP Energy, PC3R oraz EPEAT Gold.
tablet
Opracowanie: Veracomp SA

Monitor LCD z funkcją tabletu

Veracomp wprowadził do oferty tablety LCD marki VisBoard. Urządzenie, sprzedawane w dwóch wersjach 19 i 22 cali, pozwala na cyfrowe szkicowanie po powierzchni panelu LCD.
VisBoard umożliwia dokonywanie odręcznych cyfrowych notatek, szkiców i schematów na całej powierzchni ciekłokrystalicznego wyświetlacza przy pomocy dołączonego do zestawu bezprzewodowego piórka.
projektor
Opracowanie: Panasonic Polska sp. z o.o.

Prawdziwe kino i salon gier w Twoim domu

Panasonic prezentuje nowy projektor LCD kina domowego – model PT-AX200. Urządzenie to oferuje najwyższą w swojej klasie jasność 2000 ANSI lumenów oraz nową technologię Light Harmonizer 2 która sprawia, że wyświetlany obraz jest doskonale widoczny.
notebook
Opracowanie: Comes S.A.

Ruszyła kolejka po Aristo pico740

Comes S.A. – producent i dystrybutor notebooków marki ARISTO, rozpoczął trwającą do końca marca promocję urządzeń klasy UMPC Aristo pico740.
Każdy, kto do 31 marca 2008 roku zamówi ten model, oprócz gwarancji dostępności sprzętu, otrzyma zniżkę w wysokości 200 zł. Zamówień można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej producenta lub partnerów handlowych Comes S.A.
biuro
Opracowanie: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.

Gdzie znaleźć firmę tworzącą oprogramowanie

Elektronika ewoluowała na tyle, na ile żaden człowiek jeszcze kilka lat wcześniej się nie spodziewał. Jest na każdym kroku, niełatwo się bez niej obyć. spekulowano dekadę wstecz o tanich, wydajnych komputerach o wymiarach portfela, wydawało się wymysłami i czymś całkiem nierealnym.
monitory BenQ
Opracowanie: BenQ

Energooszczędny 24 calowy monitor nowej generacji

Dynamic Contrast Ratio 40000:1, jasność 300cd/m2, czas reakcji 5 ms (2 ms GTG),
rozdzielczość FullHD (1920x1080), gniazdo HDMI i DVI. Max. pobór mocy zaledwie 49W.
Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset
Opracowanie: SteelSeries
Źródło: SteelSeries

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset

Wielokrotnie nagradzane słuchawki Siberia v2 właśnie trafiły na rynek w nowej wersji - wyposażonej w ultra-jasne podświetlenie LED oraz rozbudowane opcje konfiguracyjne.