X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które możesz przeczytać w temacie tego tekstu, jest naprawdę istotne dla każdego młodego człowieka, który pragnie pracować jako informatyk. Muszę od razu powiedzieć, że zatrudnienie na etacie i wolny zawód wykazują znaczące defekty i zalety. Niżej przedstawię zwięźle cechy tych rodzajów zatrudnienia.

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Ogromna większość osób posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już życia bez tego sprzętu. Wiele osób posiada również drukarkę, która często się przydaje, w szczególności, jeżeli mamy pociechy w wieku szkolnym, albo pracujemy z domu. Drukarki mogą być bardzo różne. Możemy zdecydować się na takie drukujące w kolorze, można czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych można też kopiować dokumenty. Tego rodzaju „kombajny” mogą być jednak dość kosztowne, zarówno w zakupie, jak i w eksploatacji.
Efematic
Opracowanie: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Automatyzacja kontra workflow.

Pojęcia workflow’u (przepływu pracy) i automatyzacji są bardzo często mylone. Dostawcy rozwiązań workflow’u twierdzą że oferują automatyzacje. Jak jest faktycznie?Workflow faktur zarządza przepływem faktur cyfrowo, zmieniając proces z manualnego obiegu na jego elektroniczny odpowiednik. Dla twojej firmy oznacza to, że używasz pre-defiowanych albo ustalonych administracyjnie schematów przepływu faktur.

Ksero w domu to najlepsze rozwiązanie

Ogromna większość osób ma w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już działania bez tego narzędzia. Wiele osób ma także drukarkę, która często się przydaje, zwłaszcza, jeśli mamy pociechy w szkole, lub pracujemy z mieszkania. Drukarki są bardzo różne. Możemy nabyć drukujące na kolorowo, są także czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych da się także kopiować wydruki. Tego rodzaju „kombajny” bywają jednak dość drogie, tak w zakupie, jak i w użytkowaniu.
Call of Duty
Źródło: Blackgames.pl

Konsole do gier

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, raduje się, mogąc być właścicielami ładnej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z przeciwników jest aktualnie Wii firmy nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie celować w zupełnie inną grupę adresatów niżeli gry na PS3.
Klawiatura WKB 4200UB
Opracowanie: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Na czy polega outsourcowanie zadań it

Outsourcing IT jest bardzo dobrą formą strategii zarządzania przedsiębiorstwem. Do jego zalet zalicza się obniżenie wydatków obsługi, czyli usunięcie bądź pomniejszenie działu zajmującego się systemami informatycznymi, brak trudności powiązanych z czasową nieobecnością pracowników działu it w przedsiębiorstwie, zapewnienie sprawności systemów informatycznych, co sprawia zwiększenie wydajności i zwiększenie zysków.
torby na laptopa
Opracowanie: Sushi

Laptop ubiera się u Prady

Stylizacja w szybkim tempie wkracza do wszystkich dziedzin życia. Już także damskie laptopy zaczęły ubierać się w bardziej kobiecy sposób. Ciemną, nudną teczkę zastąpiły kolorowe torby w damskich, opływowych kształtach. Teraz nie warto już nosić laptopa w ponurej aktówce.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to obecnie podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych wielkich przedsiębiorstw, jak i w małych firmach trzeba koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z konkretnego punktu A dostały się jak najprędzej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, strony WWW oraz wielkie wachlarze odrębnych usług załatwianych przez sieć internet, intranet ,a także ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w sieci.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch
Opracowanie: Dell
Źródło: Dell

Piękny i potężny Dell Inspiron Q15R Switch

Wyjątkowo wszechstronny notebook dell Inspiron™ Q15R ma w sobie wszystko to, czego można oczekiwać od współczesnego komputera. Łączy w sobie najlepsze cechy idealnego towarzysza życia – jest jednocześnie silny i piękny.
cooler do notebooków

Cooler do notebooków z dwoma wentylatorami

Cooler do notebooków Thermaltake Xaser S1000, wyróżniający się nowoczesnym wyglądem, dzięki ergonomicznej konstrukcji zapewnia większy komfort pisania na klawiaturze.