X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
pendrive
Opracowanie: Konsorcjum FEN

Chroni pliki i wspomnienia

Za sprawą Konsorcjum FEN - jednego z największych w Polsce dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) - pojawiają się właśnie w sklepach ubezpieczone od utraty danych karty CF i SD oraz pamięci flash USB firmy Power Quotient International (PQI).
listwy zasilające

Energooszczędna listwa zasilająca

Wszyscy, którzy chcieliby ograniczyć ilość zużywanej energii, ale np. zapominają o wyłączaniu niepotrzebnych w danych momencie urządzeń, są potencjalnymi nabywcami listwy zasilającej, który będzie pamiętać za nich.
biuro
Opracowanie: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.
torby na laptopy
Opracowanie: KEEN

Torby na laptopy

Linia toreb Computer w pełni wpisuje się w filozofię Hybryd.Think marki KEEN. Recykling puszek po napojach posłużył do stworzenia aluminiowych oczek, klamer i innych wykończeń toreb.
etykiety samoprzylepne
Źródło: www.eti-go.pl

Etykiety zawsze i wszędzie

Jeśli mamy niewielki sklepik albo zajmujemy się handlem przez internet na małą skalę, zwróćmy uwagę na etykiety naszych przedmiotów. Nie powinny to być tylko zwykłe kawałki papieru przyczepione do kartonika, przekazujące tylko suche wiadomości o przedmiocie. Etykietki mogą być doskonałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.
Call of Duty
Źródło: Blackgames.pl

Konsole do gier

Prawdopodobnie duża część z was, szanowni czytelnicy, raduje się, będąc właścicielami cudnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest przypuszczalnie niezaprzeczalne, jednym z konkurentów jest aktualnie Wii korporacji nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie celować w diametralnie inną grupę odbiorców niż gry na PS3.
przenośny dysk twardy
Opracowanie: Freecom MobileDrive XXS

Miniaturowy dysk Freecoma

Najmniejszy i najlżejszy 2,5-calowy zewnętrzny dysk twardy - Freecom Mobile Drive XXS
Freecom, za pośrednictwem dystrybutora Veracomp, zaoferował najmniejszy i najlżejszy spośród dostępnych na rynku 2,5-calowy zewnętrzny dysk twardy - Freecom Mobile Drive XXS. Dysk jest dostępny w Polsce w pojemności do 320 GB i kosztuje już od 284 zł brutto.
Klawiatura WKB 4200UB
Opracowanie: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Na czy polega outsourcowanie zadań it

Outsourcing IT jest świetną formą strategii zarządzania przedsiębiorstwem. Do jego atutów należy zniżka wydatków obsługi, czyli usunięcie bądź zmniejszenie działu zajmującego się systemami informatycznymi, nieobecność kłopotów powiązanych z chwilową nieobecnością współpracowników działu it w firmie, zagwarantowanie sprawności systemów informatycznych, co powoduje powiększenie wydajności i powiększenie przychodów.
zasilacze

Działaj mobilnie – awaryjne zasilanie

Już nie trzeba się martwić o to, że w podróży rozładuje się telefon komórkowy lub aparat fotograficzny. W Vobis dostępne są teraz uniwersalne ładowarki i zasilacze Philips, które pozwolą korzystać z urządzeń mobilnych niemal w każdych warunkach. Nowością w ofercie Vobis jest również stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia BH-903.
Czy tablet może już zastąpić laptopa?
Opracowanie: Philips PicoPix
Źródło: Philips PicoPix

Czy tablet może już zastąpić laptopa?

W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami premier wielu nowych tabletów, wyposażonych w Windows 8. Idea tabletu wyposażonego w system operacyjny Microsoft nie jest niczym nowym, ale dopiero prezentacja procesora Intel Atom 4-ej generacji, dała nadzieję na niewielkie urządzenia, zapewniające odpowiednią wydajność.