X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
najmniejsza kamera

Najmniejsza na świecie kamera HD

Sony wyprodukowało najmniejszą na świecie kamerę HD. HDR-CX6EK jest również pierwszą kamerą tej firmy, która do przechowywania materiału wysokiej rozdzielczości używa karty Memory Stick.
papieros
Opracowanie: Felix Huth
Źródło: http://www.flickr.com

Bezpieczne palenie

Papierosy są coraz droższe, ramki odstraszające na paczkach coraz ostrzejsze. Maleje powierzchnia, w której miłośnicy nikotyny mogą popalać. Nowe badania potwierdzają straszne konsekwencje dymu na życie jednostki. Klasyczne papierosy mocno uzależniają.
kamera internetowa

Kamera 3D

Kamera internetowa Minoru Webcam wyróżnia się wyglądem przypominającym robota. Jednak najciekawsze jest to, że Minoru oferuje użytkownikowi obraz 3D.
kamera

Zamień lusterko wsteczne w kamerę

W razie wypadku na drodze często trudno jest dociec, kto zawinił. Wówczas użyteczna okaże się kamera zainstalowana w lusterku wstecznym – Rear View Mirror Car Camera Recorder Pro firmy Brickhouse Security.
Snowboard, zima
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Górskie wesele

jakiś czas temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. To jasne - piękne widoki kuszą i są o niebo ciekawszą scenerią zaślubin niż miasto. Mieszkańcy miejscowości i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, więc organizacja wesela w górach nie stwarza kłopotów.
indianie
Opracowanie: Jeff Kubina

Molas - pamietniki Indian Kuna

"Kobiety są malarkami […] Kolory, które wybierają to […] czerwony, żółty i niebieski, bardzo błyszczące i urzekające […] Tworzą figury ptaków, bestii, ludzi, drzew […]"
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Maszyny pakujące - rozwiązanie dla Twojej firmy

Maszyny pakujące od dłuższego już czasu są bardzo ważna częścią linii produkcyjnych w każdej tak naprawdę fabryce. Pakowanie ręczne nie jest tak błyskawiczne i skuteczne, więc coraz częściej pakowaczy zastępują maszyny pakujące. Jest wiele rodzajów tych urządzeń, dopasowane są do pakowania w konkretny sposób - czy to w folie, czy w pudełka, czy też na przykład owijające palety.
drukarnia speed
Źródło: http://drukarniaspeed.pl/

Rodzaje drukowania w poligrafii

W dzisiejszej poligrafii można wskazać dwie podstawowe formy drukowania:
- drukowanie mechaniczne – nazywane analogowym,
- drukowanie elektroniczne – inaczej druk cyfrowy.
Oba rodzaje druku są często stosowane i w zależności od pożądanego efektu końcowego można preferować dowolną technikę.
pendrive

Pendrive i czytnik kart pamięci w jednym

Amerykańska firma Kingston Technology wprowadza na rynek ciekawy model pendrive'a. Prócz przechowywania danych, DataTraveler Micro Reader obsługuje także karty pamięci, używane w przenośnych gadżetach.
telewizja cyfrowa

Przenośny odtwarzacz z tunerem Freeview

Firma Hauppauge wprowadza nowe urządzenie typu PMP. Gadżet wyróżnia się tym, że oprócz możliwości obsługi multimediów, posiada wbudowany tuner Freeview, służący do odbierania telewizji cyfrowej.