X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
światełka dekoracje świąteczne
Opracowanie: PLANETE

Ameryka tonie w powodzi gwiazdkowych świateł

Ozdabianie domu na Boże Narodzenie jest dla wielu Amerykanów pasją i rodzajem sportu.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Dlaczego warto wymieniać waluty w Internecie?

Cyfryzacja nie zapomniała o branży pieniężnej. Punkty wymiany walut również przeniosły się do cyberprzestrzeni, powodując, że transakcje walutowe stały się naprawdę proste i bezpieczne. Przypatrzmy się lepiej plusom, jakie ma kantor internetowy.
wszechświat
Opracowanie: GISuser.com

Wrocław na orbicie!!

Od 7 lutego tego roku odwiedzających Międzynarodową Stację Kosmiczną będzie witać niewielki napis "Wroclaw University of Technology". Reklama znalazła się na antenach, zamontowanych na zewnętrznej części europejskiego laboratorium Columbus.
Łazik
Opracowanie: Casio
Źródło: Casio

Polskie łaziki marsjańskie odnoszą sukces

Polski łazik marsjański MAGMA2 zwyciężył w prestiżowych, międzynarodowych zawodach University Rover Challenge w Stanach Zjednoczonych. Zespół z Politechniki Białostockiej pokonał Kanadyjczyków z York University oraz Amerykanów z Oregon State University.
Google Street View
Opracowanie: krakow4u.pl

Google Street View w Warszawie

Samochody firmy Google wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny już od dzisiaj można spotkać na ulicach Warszawa.
zegarek

Prezenty dla mężczyzn

Wybór prezentu często sprawia trudności. Bywa to znacznie bardziej problematyczne, gdy chce się obdarować mężczyznę. Przyjęło się bowiem, że paniom przeważnie można podarować bukiet kwiatów lub biżuterię i w większości przypadków będzie to dobra decyzja. Trudniej jest znaleźć taki uniwersalny podarunek dla panów.
Głośniki Altec Lansing Octiv 650
Opracowanie: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing

Altec Lansing Octiv 650

Innowator w dziedzinie audio, Altec Lansing wprowadził do sprzedaży zestaw głośnikowy Octiv 650. Nowa stacja dokująca do iPhone’ów i iPod’ów Touch jest już dostępna na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), przedstawiciela tej marki w Polsce.
Godzilla
Opracowanie: godzilla.alekino.pl

Godzilla i Myszka Miki - tytani popkultury

Czy łączy coś Godzillę - japońskiego króla potworów, z Disneyowską Myszką Miki? Obydwaj są gwiazdami kina rozrywkowego, ikonami popkultury i każdy z nich ma swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław.
nikon d90

Pierwsza lustrzanka z możliwością nagrywania filmów

Nikon przedstawił światu D90 - pierwszą na świecie cyfrową lustrzankę z możliwością nagrywania filmów.
program jakość obsługi
Opracowanie: PR Solution

Komu rózgę, komu gwiazdę?

"Szanowni Państwo,
Państwa firma znalazła się w gronie 100 firm, które w tym roku otrzymały "RÓZGI JAKOŚCI OBSŁUGI". O przyznaniu "Rózgi" zdecydowali klienci Państwa firmy, zgłaszając obserwacje jakości obsługi na stronie internetowej www.jakoscobslugi.pl.
"