X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Co wiesz o sprężynach?

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, iż sprężyny znajdują się w większości przedmiotów codziennego użytku? Trzeba tylko rozejrzeć się wokół siebie, by wymienić co najmniej parę rzeczy, których działanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Choćby dla zabawy możemy pomyśleć, które z naszych domowych mebli i urządzeń wykorzystują działanie sprężyn.
zegarek

Prezenty dla mężczyzn

Wybór podarunku często sprawia kłopoty. Bywa to znacznie bardziej problematyczne, gdy chce się obdarować mężczyznę. Przyjęte jest bowiem, że paniom zawsze można dać kwiaty lub biżuterię i zazwyczaj jest to słuszny wybór. Trudniej jest kupić taki uniwersalny prezent dla mężczyzny.
Monitor BenQ XL2720T
Opracowanie: BenQ
Źródło: BenQ

BenQ XL2720T – 27” monitor zaprojektowany przez graczy dla graczy

Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor przeznaczony dla profesjonalnych graczy. Po dużym poprzednim sukcesie pierwszej generacji serii XL, BenQ ponownie podjął współpracę z legendami Counter-Strike. W rezultacie powstał monitor do gier jak żaden inny - precyzja i szybkość, jakiej można oczekiwać od wysokiej klasy monitora do gier połączona z doskonałej jakości obrazem także dla miłośników rozrywki.
Telebim promocyjny
Opracowanie: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

Telebimy ledowe na wszelką pogodę

Powtarza się, że reklama jest motorem handlu. Nie ma w tym wcale przesady, ponieważ reklama w różnych postaciach istniała od zawsze, wszędzie tam, gdzie odbywała się jakaś wymiana towaru lub usług. Reklamą można zgodnie z prawdą nazwać nie tylko bannery czy plakaty. Reklama na ledach, udźwiękowione ruchome bannery na witrynach sieciowych – to są propozycje naszych czasów, a przeszłość reklamy zaczyna się o wiele wcześniej. Można wyobrazić sobie zatłoczone, zagraniczne targowisko.
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Nikt chyba nie wątpi w to, że dzisiaj bez efektywnego marketingu trudno zaliczyć sukces w biznesie. Zagadnienie marketingu jest od dziesiątków lat przedmiotem badań mas specjalistów na całym globie. W Polsce znajdziesz mnóstwo mistrzów w tej skomplikowanej dziedzinie.
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

O ile posiadasz przedsiębiorstwo, z pewnością zastanawiałeś się nie raz, jak skutecznie się wypromować. W dzisiejszych czasach niesamowicie popularna jest reklama internetowa, a także prowadzenie PR przez FB. Ciągle chętnie wybierane przez firmy są teksty ogłoszeniowe w periodykach. Jednakże my zalecamy znaną ludzkości od wieków reklamę plakatową.
Głośnik StreetParty 5 od Gear4
Opracowanie: Gear4
Źródło: Gear4

Głośnik StreetParty 5 od Gear4

StreetParty to seria bezprzewodowych, mobilnych głośników od Gear4, cechujących się nie tylko nowoczesnym designem, ale również świetną jakością odtwarzanego dźwięku.
Projektor kieszonkowy Phillips
Opracowanie: Phillips
Źródło: Phillips

Projektory kieszonkowe - fakty i mity

W związku z popularyzacją diod LED pojawiło się wiele zastosowań tego półprzewodnikowego źródła światła.
e papierosy
Opracowanie: Justin Matthew
Źródło: http://www.flickr.com

Papierosy elektroniczne a sposób ich użytkowania

Producenci wytwarzający papierosy elektroniczne nie muszą reklamować swoich sprzętów, gdyż e papierosy są najwyższej jakości oraz reklamują się same. Różnego typu papierosy elektryczne pełnią rolę substytutu dla zwykłych papierosów. Nie są jednak tylko ich zamiennikiem. Posiadają dużo mocnych stron i rozprzestrzeniają się codziennie wśród większej liczby osób, o innym standardzie życia.
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wielkoformatowa reklama na billboardzie

Od ostatnich kilku lat widzimy pewne interesujące zjawisko w branży ogłoszeniowej. Ogłaszanie się w cyberprzestrzeni współcześnie jest uznawane za najlepsze. Reklamodawcy pojęli, że dzięki WWW mogą wyemitować reklamę do olbrzymiej masy potencjalnych konsumentów. Na dodatek promowanie się w sieci jest przeważnie tańsze niż wykupowanie przekazów reklamowych w telewizji lub stacji radiowej.