X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Poznaj sprężyny lepiej

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny znajdują się w większości przedmiotów codziennego użytku? Trzeba tylko porozglądać się wokół siebie, aby wymienić choćby kilka przedmiotów, których funkcjonowanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby dla zabawy możemy pomyśleć, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują działanie sprężyn.
zegarek

Prezenty dla mężczyzn

Wybór prezentu często sprawia kłopoty. Bywa to tym bardziej problematyczne, gdy zamierza się obdarować mężczyznę. Przyjęte jest bowiem, że paniom zawsze można kupić kwiaty czy biżuterię i zazwyczaj jest to słuszny wybór. Trudniej jest wymyślić taki uniwersalny podarunek dla mężczyzny.
Monitor BenQ XL2720T
Opracowanie: BenQ
Źródło: BenQ

BenQ XL2720T – 27” monitor zaprojektowany przez graczy dla graczy

Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor przeznaczony dla profesjonalnych graczy. Po dużym poprzednim sukcesie pierwszej generacji serii XL, BenQ ponownie podjął współpracę z legendami Counter-Strike. W rezultacie powstał monitor do gier jak żaden inny - precyzja i szybkość, jakiej można oczekiwać od wysokiej klasy monitora do gier połączona z doskonałej jakości obrazem także dla miłośników rozrywki.
Telebim promocyjny
Opracowanie: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

Telebimy ledowe na wszelką pogodę

Powtarza się, że reklama bywa dźwignią handlu. Nie ma w tym wcale przesady, gdyż reklama w wielu formach istniała od zawsze, w każdym miejscu, gdzie następowała jakaś wymiana rzeczy lub usług. Reklamą można z powodzeniem określić nie tylko szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, grające ruchome bannery na witrynach sieciowych – to są wynalazki współczesności, a dziedzictwo reklamy zaczyna się dużo dawniej. Wystarczy wyobrazić sobie ludne, egzotyczne place handlowe.
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Każdy wie, że w obecnych czasach bez efektywnego marketingu trudno odnieść sukces w biznesie. Problem promowania jest od dekad przedmiotem analiz licznych naukowców na całym świecie. W Polsce znajdziesz mnóstwo mistrzów w tej skomplikowanej dziedzinie.
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

Jeśli posiadasz firmę, z pewnością myślałeś często, jak skutecznie się wypromować. W dzisiejszych czasach niezwykle popularna jest reklama WWW, a także realizowanie Public Relations przez Facebooka. Ciągle chętnie opłacane przez firmy są reklamy w gazetach. Ale my najbardziej polecamy znaną ludziom od tysiącleci reklamę plakatową.
Głośnik StreetParty 5 od Gear4
Opracowanie: Gear4
Źródło: Gear4

Głośnik StreetParty 5 od Gear4

StreetParty to seria bezprzewodowych, mobilnych głośników od Gear4, cechujących się nie tylko nowoczesnym designem, ale również świetną jakością odtwarzanego dźwięku.
Projektor kieszonkowy Phillips
Opracowanie: Phillips
Źródło: Phillips

Projektory kieszonkowe - fakty i mity

W związku z popularyzacją diod LED pojawiło się wiele zastosowań tego półprzewodnikowego źródła światła.
e papierosy
Opracowanie: Justin Matthew
Źródło: http://www.flickr.com

Papierosy elektroniczne a sposób ich użytkowania

Producenci wytwarzający papierosy elektroniczne nie muszą reklamować swoich sprzętów, gdyż e papierosy są najwyższej jakości i reklamują się same. Różnego rodzaju papierosy elektryczne spełniają funkcję zamiennika dla zwykłych papierosów. Nie są jednak tylko ich zamiennikiem. Posiadają sporo zalet oraz rozprzestrzeniają się z każdym dniem wśród większej liczby osób, o różnym standardzie życia.
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wielkoformatowa reklama na billboardzie

Od ostatnich kilku lat zauważamy pewne ciekawe zjawisko w branży ogłoszeniowej. Ogłaszanie się w sieci współcześnie jest uważane za najefektywniejsze. Właściciele film zauważyli, że dzięki sieci mogą wyemitować reklamę do wielkiej masy ludzi. Na dodatek ogłaszanie się w cyberprzestrzeni jest zwykle tańsze niż wykupowanie komunikatów ogłoszeniowych w radiofonii.