X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Mieszkaj bezpiecznie - montaż zamków do drzwi

Mocne drzwi i trudny do otworzenia przez włamywacza zamek to fundament spokoju każdego domu. Sytuacja staje się niefortunna, gdy ktoś zatrzaśnie wrota i sam poczuje się jak bandyta, stojąc bezsilnie przed zdradliwym zamknięciem. Co poczać? To banalne: uruchomić netbooka, połączyć się z internetem i wyszukać: „otwieranie drzwi Warszawa”. O ile zdecydujesz się na rzetelnego zawodowca, ratunek nadejdzie natychmiast, a ty sam będziesz mógł być świadkiem włamania do ukochanego domu. Emocje niezapomniane, a i zmartwienie przepędzone.
Opracowanie: maohamed.shaaz

Na jakie elementy zwrócić uwagę poszukując firmy oferującej wynajem busów?

Późna wiosna to idealny czas dla szkolnych wycieczek. Powoli chyli się ku końcowi rok szkolny. W liceach są egzaminy dojrzałości, więc niższe klasy bierze się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały egzaminowanym uczniom. Aura staje się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i opiekunów barki spada przymus zaplanowania wycieczek.
Lokalizator internetowy Zumi
Opracowanie: Zumi
Źródło: http://www.zumi.pl

Nie tylko lokalizator internetowy

Po wejściu na stronę zumi.pl użytkownicy mają możliwość nie tylko precyzyjnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także przeglądania wyników względem konkretnej branży czy lokalizacji. Wystarczy jedynie wskazać słowo kluczowe oraz miasto czy obszar funkcjonowania interesującej nas instytucji, firmy, podmiotu typu: apteka warszawa, apteka łódź, materiały budowlane warszawa bądź też uprosić zapytanie do rodzaju interesującej nas usługi.
Efematic
Opracowanie: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Automatyzacja kontra workflow.

Pojęcia workflow’u (przepływu pracy) i automatyzacji są bardzo często mylone. Dostawcy rozwiązań workflow’u twierdzą że oferują automatyzacje. Jak jest faktycznie?Workflow faktur zarządza przepływem faktur cyfrowo, zmieniając proces z manualnego obiegu na jego elektroniczny odpowiednik. Dla twojej firmy oznacza to, że używasz pre-defiowanych albo ustalonych administracyjnie schematów przepływu faktur.
telebim reklama
Źródło: www.medas-media.com.pl

Reklama na telebimie też dźwignią handlu?

Współcześnie forma takiej promocji staje się coraz bardziej popularna i zyskowna. Telebimy led są nowoczesnym i niezmiernie skutecznym rodzajem reklamy. Reklama na telebimie jest unikatową formą reklamy znacznie lepszą aniżeli banalne, powszechne billboardy.
Opracowanie: SimonShaw

Wrocław – jak znaleźć fotografa na ślub?

Stopienie w jedno dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zatem wszystko tego dnia ma być cudowne, przemyślane i bez skazy. Ceremonia, w czasie której narzeczeństwo obiecuje sobie coś tak bardzo doniosłego, jak bycie razem do końca swoich dni, musi zostać zatrzymana na trwałych zdjęciach.
obiad
Źródło: Pieprz i Wanilia Restaurant & Travel Club

Obiad z adrenaliną 50 metrów nad ziemią!

Śpiewający kelnerzy, jedzenie w ciemnościach, czy tłuczenie do woli talerzy - restauratorzy wymyślają coraz bardziej nietypowe pomysły.
Wilczy Szaniec
Opracowanie: Przemyslaw Idzkiewicz

Wilczy Szaniec

Późną jesienią roku 1940 samochody z pracownikami nazistowskiej organizacji Todt znikają w pomiędzy mazurskimi wioskami Gierłoż i Parcz. Pomimo że ciężarówki jeżdżą w nocy, lub nad ranem miejscowi szybko orientują się, że w pobliskich lasach Niemcy zaczynają coś budować.

Komu są potrzebne kserokopiarki i którą kupić do własnego zakładu ksero

Dokumenty w formie elektronicznej i tradycyjnej – na papierze – są obecne przez cały czas. Książki, zapiski z wykładów, różnego rodzaju stare źródła wiedzy, podręczniki, stare książki – to akurat z kolei potrzebne jest studentom, jacy w czasie paru lat nauki muszą nauczyć się na pamięć lub przynajmniej przerzucić setki stron wypełnionych drobnym drukiem, uczyć się z notatek własnych lub pilnej koleżanki.
ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE
Opracowanie: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA

Laser niezastąpiony w technice i leczeniu

Laser odgrywa coraz większą rolę w obecnych czasach. Na wielu płaszczyznach jest wręcz nieodzowny. Nowatorstwem w świecie medycyny bez wątpienia jest laser CO2, który stosowany jest do usuwania zmarszczek na ciele i blizn po trądziku lub ospie. Taka możliwość usuwania niedoskonałości skóry jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej chwalonych.