X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Łazienka na poddaszu, wanna Cayono
Opracowanie: Kaldewei GmbH & Co. KG
Źródło: łazienki,wanny

Nowe standardy dla łazienki jutra

Wanna Cayono została wyprodukowana z materiałów najwyższej jakości. Ponieważ prawdziwy relaks i odprężenie jest możliwe jedynie w miejscu, w którym czujemy się bezpiecznie. Powierzchnię pokrywa warstwa 3,5 mm stali emaliowanej na której nie powstają nawet najdrobniejsze zarysowania.
Umywalka Flora marki Marmorin
Opracowanie: Marmorin
Źródło: Marmorin

Rozkwitająca umywalka

Umywalka Flora, to nowy projekt w linii Prestige Collection marki Marmorin. Autorem tej wiosennej propozycji wyposażenia łazienki są projektanci z Grupy Projektowej Ette.
Bezpieczna i wygodna łazienka dla każdego
Opracowanie: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

Bezpieczna i wygodna łazienka dla każdego

Osoby starsze lub niepełnosprawne nie muszą podczas codziennej toalety być zdane na pomoc innych. Specjalistyczne akcesoria oraz odpowiednio duża przestrzeń, pozwolą im bezpiecznie i w nieskrępowany sposób, a co najważniejsze - samodzielnie korzystać z łazienki.
akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Coram Poland
Źródło: Coram Poland

Akcesoria łazienkowe oddziałujące na zmysły

Zgodnie z założeniem koncepcji Tiger Plus łazienka ma oddziaływać na różne zmysły – wzrok, dotyk, węch. Stąd też, oprócz klasycznych dodatków łazienkowych, w ofercie obecne są również tekstylia (ręczniki, dywaniki) oraz dyfuzory zapachu.
kabiny prysznicowe
Opracowanie: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.

Wybieramy kabinę prysznicową do łazienki

Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej wbrew pozorom nie jest rzeczą prostą. Powinna ona zarówno spełniać wymagania użytkowników jak i być dopasowana do wielkości, kształtu oraz wystroju łazienki.
Na rynku dostępne są gotowe kabiny, które nie wymagają żadnych dodatkowych robót prócz wstawienia do łazienki i podłączenia do instalacji wodnej i kanalizacji. Można także dostać kabiny wyposażone w różnego rodzaju dodatki, które mogą umilić na nam kąpiel np. hydromasaż lub aromaterapia.
lampy
Opracowanie: Technolux
Źródło: Technolux

Które lampy wybrać do salonu w naszym domu?

Przyzwyczailiśmy się do lamp sufitowych i chyba takie instalujemy najbardziej masowo. Małych rozmiarów salon oświetlony w taki sposób zgubi swoją przestrzeń i zostanie niedostatecznie oświetlony. Jak zaplanować światło?
toaletka
Opracowanie: ArtDecor24.pl

Idealne miejsce na relaks

Uroczy salonik kąpielowy to miejsce, w którym można nie tylko się umyć, ale również odprężyć i zadbać o urodę. To nowe podejście do funkcji łazienki od niedawna zyskuje na popularności.
Drylownice do wiśni
Źródło: garneczki.pl

Przyrządy do usuwania pestek z owoców

Wszyscy, którzy szanują dziewicze właściwości owoców i uwielbiają stosować je we własnej kuchni w przeróżnych formach, muszą zmierzyć się z kwestią usuwania pestek, która często jest niełatwa i niewygodna. Praca ta nie tylko zajmuje nasz czas, ale czasami także i bardzo dużo pracy. Owoce intensywnie brudzą skórę dłoni, a wydrążone amatorską ręką oprócz tego tracą swój estetyczny kształt i słabiej wyglądają w deserach czy tortach.
bateria łazienkowa
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Bidet – komfort we współczesnej łazience

Bidet, ze względu na funkcjonalność i różnorodność zastosowań, staje się jednym z nieodzownych urządzeń sanitarnych w nowoczesnej łazience. Pozwala szybko i łatwo zadbać o higienę intymną, bez problemu mogą z niego korzystać także osoby starsze lub niepełnosprawne.
Bateria łazienkowa, podtynkowa Rubin
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Baterie podtynkowe Rubin i Kwarc

Łazienka to miejsce wyciszenia i odpoczynku, dlatego warto urządzić ją funkcjonalnie oraz komfortowo. Bardzo ważna jest spójna i estetyczna kompozycja wszystkich elementów, w tym baterii łazienkowych.