X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Ellipso Duo Oval czarna
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Wanna w czerni

Kolor czarny to synonim ekskluzywności, indywidualności i szlachetności. Czerń to elegancja bez ryzyka, ponadczasowość wśród stale zmieniających się kaprysów mody. Nie dziwi więc, że kolor czarny - według badań firmy Colour Marketing Group (CMG) - jest dzisiaj jednym z najmodniejszych wśród architektów wnętrz.
prysznic
Opracowanie: Deante

Szkło i stal w łazience

Im mniej, tym lepiej. Minimalistyczny styl aranżacji łazienki jest konsekwencją modnego ostatnio trendu prostych i surowych wnętrz. Efekt ten uzyskamy, ograniczając do minimum wszelkie dodatki i stosując oryginalne materiały wykończeniowe.

Oszczędna w formie, a jednocześnie maksymalnie funkcjonalna. W minimalistycznej łazience nie ma miejsca na eksponowanie przedmiotów codziennego użytku. Ograniczając wszelkie dodatki, wywołamy wrażenie przestronności i czystości.
Dostojna łazienka w stylu Art Deco
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Dostojna łazienka w stylu Art Deco

Art Deco jako styl w architekturze, zwróciło uwagę na funkcjonalność mebli i wnętrz, jednocześnie łącząc te cechy z elegancją i kunsztem wykonania. Seria KERAMAG ERA to typowy przykład dojrzałej kolekcji, nawiązującej do designerskich trendów z początku XX wieku.
wanna
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Kuszący urok asymetrii

Wyczucie stylu, pionierskie ambicje, synteza komfortu i elegancji, dbałość o każdy detal - takie wartości przyświecają specjalistom firmy Kaldewei podczas projektowania nowych produktów. Pomysł nowej wanny Asymmetric narodził się z tego ducha wzbogaconego o grę z zasadą symetrii. Dzięki temu udało się stworzyć przedmiot, który łączy w sobie ponadczasową estetykę i doskonałą funkcjonalność.
łazienka
Opracowanie: Grupa Armatura

Ekskluzywne baterie wielootworowe

Łazienka o znacznym metrażu daje wiele możliwości aranżacyjnych. Można urządzić ją w oryginalnym stylu bądź zamienić w gustowny salon kąpielowy.
łazienka
Opracowanie: DEANTE
Źródło: DEANTE

Szkło i stal w łazience

Im mniej, tym lepiej. Minimalistyczny styl aranżacji łazienki jest konsekwencją modnego ostatnio trendu prostych i surowych wnętrz. Efekt ten uzyskamy, ograniczając do minimum wszelkie dodatki i stosując oryginalne materiały wykończeniowe.

Oszczędna w formie, a jednocześnie maksymalnie funkcjonalna. W minimalistycznej łazience nie ma miejsca na eksponowanie przedmiotów codziennego użytku. Ograniczając wszelkie dodatki, wywołamy wrażenie przestronności i czystości...
łazienka
Opracowanie: KOŁO
Źródło: KOŁO

Stylowa łazienka w dekorze teak

Style to efektowna i funkcjonalna seria ceramiki oraz mebli do każdej, nawet niestandardowej łazienki. Teraz została ona poszerzona o szafki w nowym dekorze teak. Ten ciepły odcień brązu, nada wnętrzu eleganckiego i wyrazistego charakteru...
toaletka
Opracowanie: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Idealne miejsce na relaks

Uroczy salonik kąpielowy to miejsce, w którym można nie tylko się umyć, ale również odprężyć i zadbać o urodę. To nowe podejście do funkcji łazienki od niedawna zyskuje na popularności. Najłatwiej je zaaranżować, gdy mamy do dyspozycji dużą przestrzeń.
Opracowanie: OSRAM

LED rozjaśni ci ogród

Mamy wspaniały okres na grillowanie. Dobrze spędzony wieczór z kolegami bądź najbliższymi wymaga wielu przygotowań. Niezbędny jest brykiet drzewny, porządny grill karkówka lub szaszłyk. Żeby godnie przyjąć uczestników, musisz również pomyśleć o odpowiednich meblach ogrodowych. Na krwiożercze komary konieczny będzie odpowiedni środek anty-komarowy. Zostaje jeden nabytek, najistotniejszy. Oświetlenie. Z miejsca podkreślam, że przepatrując półki w sklepach, nie waż się myśleć o tradycyjnych żarówkach. Niech cię zainteresują loga takie jak Schreder bądź Ruud Lightning. Wytwórcy ci sprzedają oświetlenie jutra, czyli technologię led.
bateria łazienkowa
Opracowanie: Grupa Armatura

Montaż baterii łazienkowej - nic prostszego!

Montaż baterii łazienkowych, wbrew powszechnej opinii, nie jest skomplikowaną czynnością. Jeśli dobrze wczytamy się w instrukcję, może się okazać, że wcale nie potrzebujemy pomocy fachowca. Oto kilka podstawowych wskazówek, którymi warto się kierować podczas samodzielnej instalacji armatury.