X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
salon łazienkowy
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix

Wokół wanny

Kończy się czas nudnych łazienek, które w każdym mieszkaniu wyglądają niemal identycznie. Czy wanna w epicentrum łazienki może zapewnić zarówno wygodę jak i estetykę?
wanna
Opracowanie: Coram Poland
Źródło: Coram Poland

Wanna inna niż wszystkie

Designerskim zabiegom najczęściej poddawane są takie elementy wyposażenia łazienki jak armatura czy ceramika. Wanna najczęściej pozostaje w cieniu, choć – jak się okazuje – tu także producenci mogą zaproponować coś nowatorskiego...
Kabiny typu WALK IN firmy Sanplast S.A.
Opracowanie: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.

Prostota i elegancja

Kabiny typu WALK-IN stały się bardzo popularne. To utrzymujący się trend w aranżacji powierzchni prysznicowej łazienki. Ich celem jest dostarczenie jak największej przestrzeni kąpielowej przy minimalnym wykorzystaniu obszaru łazienki. To wszystko proponuje Sanplast SA w kabinach: KN/SPACE– S oraz KT/SPACE-S.
Kabina prysznicowa Sanitec KOŁO
Opracowanie: KOŁO
Źródło: KOŁO

Ożywczy prysznic - zahartuje i podniesie na duchu

Zalety posiadania prysznica doceniamy zwłaszcza rano. Pobudza, orzeźwia i ładuje nas pozytywną energią na cały dzień. Dlatego kabiny są tak chętnie stosowane w łazienkach. Wybór odpowiedniego modelu ułatwia oferta kabin firmy Sanitec koło.
łazienka
Opracowanie: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Relaksująca wanna, czy orzeźwiający prysznic?

Często pierwszą czynnością jaką wykonujemy po powrocie do domu jest odświeżenie się pod strumieniem ciepłej wody. Jedni z nas decydują się na szybki pobudzający prysznic, inni wolą rozgrzewającą kąpiel w wannie. Grupa Armatura oferuje szeroką gamę baterii, natrysków i deszczowni, których funkcjonalność, wysoka jakość oraz oryginalny wygląd zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta...
Deszczownica Lord Present
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix

Wygodna i funkcjonalna łazienka

Poranna toaleta to dla wielu osób codzienny wyścig z czasem. Niektórzy zaś traktują ją jak rodzaj obrządku, inaugurującego kolejny długi dzień. Kierując się o świcie w stronę łazienki wszyscy liczymy, że rutynowe zabiegi higieniczne przyniosą przyjemne i skuteczne pobudzenie organizmu.
Łazienkowe SOS
Opracowanie: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

SOS - łazienka!

Gorąca woda, śliska powierzchnia i chwila nieuwagi to naprawdę niebezpieczne połączenie. Nic dziwnego, że to właśnie w łazience dochodzi do największej liczby wypadków w domu
Bateria czasowa
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix

Baterie na czasie

Baterie czasowe w domowych łazienkach to coraz popularniejsza odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnego użytkownika. Co sprawia, że w wielu miejscach zastępują one tradycyjne kurki czy uchwyty?
Wybieramy meble łazienkowe
Opracowanie: Antado
Źródło: Antado

Na co zwrócić uwagę wybierając meble do łazienki?

Zakup mebli łazienkowych to inwestycja na lata. Oprócz walorów estetycznych, czyli aspektu co się nam podoba, warto wziąć pod uwagę również kwestie użytkowe: wielkość mebli, konstrukcję (stojące, podwieszane), materiał, udogodnienia funkcjonalne. Firma Antado przygotowała specjalny przewodnik po kluczowych cechach mebli łazienkowych.
Pokój łazienkowy
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Kąpiel w salonie

Łazienki w nowo budowanych domach i mieszkaniach coraz częściej zamieniają się w duże pokoje kąpielowe, a nawet salony. Łącząc pożyteczne z przyjemnym, stają się miejscem nie tylko zabiegów higienicznych, ale odpoczynku i relaksu.