X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kto chętnie płaci podatki?

Okazuje się, że większość przedsiębiorców rozliczających się z VAT-u, jak i z podatku dochodowego, robi to co miesiąc. Tym samym wybierają sobie mniej korzystną opcję.
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Każdy wie, że dzisiaj bez skutecznego marketingu ciężko odnieść sukces na rynku. Kwestia reklamowania jest od dekad przedmiotem badań mas akademików na całym globie. W naszym kraju znajdziesz wielu mistrzów w tej trudnej dziedzinie.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

NewConnect - podstawowe informacje

I. Czym jest NewConnect?
NewConnect to rynek w ramach którego dokonywany jest obrót akcjami w systemie alternatywnym prowadzonym przez GPW w Warszawie (która precyzuje warunki dopuszczenia emitentów do obrotu). Debiutujące na NewConnect spółki notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Podmiotami emitującymi papiery wartościowe są przede wszystkim nieduże firmy o wysokiej dynamice rozwoju.
Reklama outdoorowa
Opracowanie: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala

Reklama na wielkim formacie

Jednym z popularnych sposobów na przydanie klientów danej marce jest użycie billboardów. Są to tablice lub plakaty o wielkich wymiarach, używane na ulicach. Jest to jeden z bardziej charakterystycznych elementów wyglądu dużych miast, podobnie jak neony. billboardy częstoposiadają lampy, co sprawia, że są czytelne również w nocy. Ten rodzaj reklamy jest bardzo efektywny, ze względu na rozmiary.
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak podreperować powakacyjny budżet?

Po powrocie z wakacji warto dokładnie przyjrzeć się swoim finansom. W urlopowym ferworze słabnie bowiem narzucona dyscyplina i zdarza się, że wydajemy więcej niż początkowo planowaliśmy. Z nadwyrężonym budżetem trzeba się kiedyś zmierzyć. Jak wskazuje ekspert firmy Expander: im szybciej, tym lepiej.
Opracowanie: AMagill

Pożyczki w SKOK-u

Pożyczka SKOK to zagadnienie który dotkniemy się w tym artykule. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą bardziej atrakcyjne, toteż jeśli chcesz więcej gotówki, a jesteś już petentem SKOK zaleca się przyjrzeć się tym sposobem wzięcia gotówki.
Studenci, edukacja
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Studiuj w SWSZ - zostań specjalistą zarządzania!

Studia na kierunku Zarządzanie od lat cieszą się dużą popularnością. Aby zwiększyć swoje szanse na dobrą pracę warto wybrać konkretną ścieżkę rozwoju i już na studiach rozwijać praktyczne umiejętności w tym zakresie.
budynek Living Tomorrow
Opracowanie: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.

Plusy coachingu

W dzisiejszych czasach dużo firm szuka doskonałych specjalistów od coachingu potrafiących przystępnie przekazać swoją ogromną wiedzę, którą szczególnie silnie cenią sobie ogromne firmy oraz liczne przedsiębiorstwa. Aby dobrze dokonać wyboru spośród ofert trenerów najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Podczas wyboru lepiej nie kierować się wyłącznie reklamami, ale również opiniami tylko prestiżowych specjalistów obznajomionych z zagadnieniem czy prasowych rankingów.
Moose - Centrum Języków Obcych
Opracowanie: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl

Indywidualne kursy nauki języków obcych

Szkoła językowa Moose to najszybciej rozwijająca się na terenie Polski placówka posiadające w swojej ofercie indywidualne kursy nauki obcych języków (typu hiszpański Poznań itp). Na rodzimym rynku centrum Moose funkcjonuje już od od 1994 roku, a o wysokiej jakości kształcenia świadczą tysiące uczestników naszych kursów oraz pracowników wielu firm korzystających z naszych zajęć.
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Pozycja biura tłumaczeń po przystąpieniu Polski do UE. Na co ma to wpływ?

Wstąpienie Polski do Unii może być oceniane na wiele sposobów, nie mało jest także ludzi, jacy są nastawieni dość negatywnie, nawet mimo tego, że od tej ważnej decyzji minęło już prawie osiem lat. Na pewno są jednak przedsiębiorstwa, jakie utęsknieniem wspominają czas, w którym zostaliśmy jednym z członków UE, moment ten ich znaczenia na rynku, co także przyczyniło się do wzrostu ich przychodów. Ich lista nie jest wcale krótka, kluczową pozycję ma biuro tłumaczeń.