X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Każdy wie, że teraz bez efektywnego marketingu trudno zdobyć sukces w biznesie. Problem promowania jest od dawna przedmiotem dyskusji licznych akademików na całym świecie. W Polsce znajdziesz mnóstwo fachowców w tej skomplikowanej dziedzinie.
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting efektywną algorytmem na powodzenie firmy

W dzisiejszych czasach firmy nie dążą tylko do powiększenia przychodów ze sprzedaży , ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Zharmonizowane zarządzanie wiedzą i consulting stają się środkiem na powodzenie podmiotów gospodarczych. Umiejętności zawodowe pracowników oddziałują na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, kształtują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.
dziadek
Opracowanie: Flickr.com, ZeroOne

Choroby układu krążenia u osób starszych

Jednym z najczęstszych schorzeń osób starszych są dolegliwości układu krążenia. Senior, z problemami sercowymi wymaga systematycznej opieki, która uwzględnia farmakologię, ruch i dietę. O tym na co zwrócić uwagę w pielęgnacji osoby starszej dotkniętej chorobą układu krążenia opowiadają opiekunki z firmy Promedica24.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od maja na rynku budownictwa jednorodzinnego jesteśmy świadkami krachu. Nie jest to dobra wieść dla deweloperów i osób, które pragną sprawnie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Patrząc inaczej, to wyśmienitawiadomość dla każdego, kto chce znaleźć domek w bardzo niskiej cenie!
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Audyt jako motor napędowy rozwoju przedsiębiorstwa

Czym zajmuje się audytor? Odpowiedź jest łatwa: prowadzi audyt, czyli dokładne kontrolowanie pewnych kwestii. W tym tekście w zasadzie chodzi o kontrolę, którą wykonuje się w firmach. O ile nie uważasz, że takie sprawdzanie firmy jest niezbędne, zachęcamy do czytania – ten tekst może mocno zmodyfikować twój pogląd.
Opracowanie: Comes S.A.

Internetowe technologie

Zlecenia IT to bardzo szeroki i dość skomplikowany temat dla osób spoza branży. Technologia ta obejmuje wszystkie działy nauki o narzędziach i komunikacji, rozpoczynając od sprzętu komputerowego, oprogramowania, które zawiera, kończąc na telekomunikacji. Nie można jednak zapomnieć że komputer, albo inny odrębny dział nie buduje IT, do utworzenia IT potrzebne są wszystkie dzieciny.
rozmowa
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Poliglota potrzebny od zaraz

Dobra znajomość języków obcych jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Polscy pracownicy często przeceniają swoje kompetencje językowe. Pozornie drobne kłamstwo dokonane w CV może mieć jednak bardzo negatywne skutki. W sytuacjach awaryjnych można jednak skorzystać z usługi teletłumaczeń.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka na szybko

Nadchodzą ciężkie czasy dla Polaków. Polska była zwykle omijana przez dekoniunkturę, ale na nieszczęście sporo skutków zapaści nie da się uniknąć. Banki zaostrzają reguły uzyskania kredytu gotówkowego, klienci, którzy posiadają już jakieś zaległości raczej go nie dostaną.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Agencje doradztwa personalnego na rynku

Różnego rodzaju firmy o wiele częściej korzystają z outsourcingu. Spowodowane jest to często tym, że takie działanie opłaca się bardziej, niż organizowanie niektórych departamentów w firmie. Świetnym przykładem może być doradztwo personalne.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Gdy często zapominasz o opłaceniu rachunków

W natłoku codziennych spraw łatwo zapomnieć o jednej z wielu płatności. Brak opłacenia rachunku w terminie może jednak skutkować przykrymi konsekwencjami. Expander zwraca jednak uwagę, że aby tego uniknąć wystarczy skorzystać z automatycznego przelewu, takiego jak zlecenie stałe czy polecenie zapłaty. Pozwoli to również zaoszczędzić czas i pieniądze.