X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista zalicza się do jednego z dziesięciu w najwyższym stopniu szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Niemniej jednak zawód ten nie jest dla każdego. By nim stać się należy lubić matematykę a zwłaszcza komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to zajęcie z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo doceniani i szanowani jak prawnicy czy medycy.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Zagadnienie, które możesz przeczytać w temacie mojego wpisu, jest niebywale istotne dla każdego człowieka, który pragnie zatrudnić się jako informatyk. Trzeba z miejsca powiedzieć, że robota na etacie i działalność na własną rękę mają mocne defekty i zalety. Niżej przedstawię zwięźle atrybuty tych rodzajów zatrudnienia.
Maszyna do pakowania
Opracowanie: Simon Berry
Źródło: http://www.flickr.com

Czy przemysł spożywczy będzie miał przed sobą świetlaną drogę?

W dniu dzisiejszym jedną z najbardziej znaczących branży w gospodarce na pewno jest rynek gastronomiczny. Statystyki niezwykle wyraźnie pokazują, że stosunkowo wysoki odsetek naszego społeczeństwa na co dzień wielokrotnie korzysta z wszelkiego rodzaju usług gastronomicznych. W wielu przypadkach fakt ten bezsprzecznie uwarunkowany jest brakiem czasu, który obowiązkowo musimy przeznaczyć na pracę. Idąc dalej tym tropem, niezwykle dobrą decyzją wydaje się być konsumpcja w lokalach gastronomicznych czy ostatnio wielokrotnie omawiany temat gotowych dań. Ich przygotowanie niesłychanie często nie wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na czas, w następstwie tego ich zakup wielokrotnie okazuje się być bardzo dobrą decyzją.
sklep automatyki w tym agregat hydrauliczny
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Praca automatyka – rozwijaj się w zawodzie

Nieważne w jakiej dziedzinie działamy, jeżeli mamy w planach zostać fachowcem wysokiej klasy musimy bez przerwy się uczyć. Wiadomości zdobyte w czasie edukacji choćby na studiach to jedno, lecz wiedza wynikająca z pracy to także bardzo istotny element. Ponadto, w każdej branży postępuje rozwój, zmienia się technologia, unowocześniają maszyny – nie możemy pozostawać w tyle, jeżeli chcemy być wśród najlepszych.
Świnka skarbonka
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

ING Życie – ubezpiecz się!

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, bogatym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W ING Życie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują.
rozwód dane statystyczne

Rozwód a OFE

Z roku na rok wzrasta liczba rozwodów. Rekordowe zwiększenie ilości rozwiązanych małżeństw odnotowano w 2009 r.

Znajdź najlepszą szkołę języków obcych

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jakim sposobem wyszukać najodpowiedniejszą szkołę językową? Czy ma być spora, proponować kursy wielu języków, czy lepsza będzie niewielka, proponująca zaledwie trzy lub cztery kursy? Czy lepiej by uczyli w niej polscy lektorzy po odpowiednich szkołach, czy może osoby z innych krajów, którzy będą uczyć swego ojczystego języka?
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z fakturami posiadając firmę?

Każdy przedsiębiorca dobrze zdaje sobie sprawę, że ogólnie nie jest ciężkie przykładowo zdobywanie klientów bądź współpraca z nimi, lecz najzwyczajniej problemem jest biurokracja. To bardzo smutne, bo ciężko odnaleźć jakiś sens w biurokracji. To w końcu powoduje, że zamiast pracować, zdobywać nowych klientów oraz zamówienia, przedsiębiorcy są zmuszeni do tracenia swojego cennego czasu na bzdurne formalności. Jednak całe szczęście, że możemy jakoś ograniczyć problemy z biurokracją.
komputery
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kofax

Ostatnimi czasy tworzy się bardzo wiele aplikacji i systemów ułatwiających różne zadania zarówno w większych jak również małych firmach. Każdej firmie przydaje się program do planowania czasu pracy, wystawiania faktur, również jakiegoś typu program umożliwiający rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak i papierowej, na przykład po zeskanowaniu. Wszystko to zależy od tego w jakiej branży funkcjonuje przedsiębiorstwo. Jeśli obracamy wielką ilością dokumentów różnego rodzaju, w dodatku chcemy, żeby wszystko znajdowało się nie tylko fizycznie w segregatorach lecz także w odpowiednich folderach w wersji elektronicznej absolutnie powinniśmy dać pracownikom dobry program upraszczający te czynności.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Regulamin pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który odnosi się do stosunków pracy między pracodawcą a pracownikiem oraz zawiera regulacje odnoszące się do organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.