X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zumi Lajt
Opracowanie: Zumi
Źródło: http://www.zumi.pl

Zumi już dostępne w komórce

Wyszukiwanie obiektów w Zumi Lajt jest tak samo proste jak w przypadku wersji tradycyjnej. Formułując zapytanie typu: apteka łódź, doradztwo podatkowe poznań, doradztwo podatkowe warszawa, otrzymujemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.
Plaża i morze, Niechorze
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hupla

Jak tanio i dobrze spędzić weekend majowy?

Wielkimi krokami zbliża się majówka – okazja do wyjazdu, wypoczynku oraz świetnej zabawy. Niektórzy z nas wyjadą za granicę, inni pojadą w góry oraz nad polskie morze. Jednak ponad 50 proc. z nas postanowi te wolne dni spędzić w mieście. Jak więc tanio i dobrze spędzić majówkę?
rozwód dane statystyczne

Rozwód a OFE

Z roku na rok wzrasta liczba rozwodów. Rekordowe zwiększenie ilości rozwiązanych małżeństw odnotowano w 2009 r.
młotek
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Popełniłem przestępstwo – czy pracodawca może mnie zwolnić?

Fakt popełnienia przestępstwa nie zawsze powoduje rozwiązanie umowy o pracę w trybie art. 52 kp. Jakie przesłanki muszą zostać spełnione aby przestępstwo było powodem rozwiązania umowy o pracę?
Akustyka w szkole
Opracowanie: Armstrong
Źródło: Armstrong

Jaką wybrać specjalizację w liceum?

Zbiorowa opinia jest taka, iż do szkoły chodzą tylko dzieci. Dowodem rozbieżnej tezy są szkoły dla dorosłych, które szkolą osoby chcące nadrobić edukacyjne ubytki.
Akademia Kobiet Sukcesu
Opracowanie: Akademia Kobiet Sukcesu

Sukces na Start. Rusz z miejsca!

Skąd wziąć pomysł na biznes i pieniądze na jego sfinansowanie?
Świnka skarbonka
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

ING Życie – ubezpiecz się!

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, bogatym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W ING Życie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują.
mieszkanie ochota
Źródło: http://www.marigoldgarden.pl/

Gdzie kupić mieszkanie deweloperskie w Warszawie

Warszawa jako stolica naszego kraju cieszy się opinią miejsca dobrego do mieszkania. Jest to miasto, gdzie wielu ludzi wyprowadza się ze swoich rodzinnych miast w poszukiwaniu pracy czy studiować i zostaje tam już na stałe. Gdy poszukujemy miejsca, które stanie się naszym domem nie ma co się spieszyć, albo decydować się na pierwsze lepsze mieszkanie. Lepiej poszukać (i tu pomocny zawsze jest internet) dłużej, a wyszukać dla siebie dom idealny. Hasło mieszania Ochota może nam ułatwić sprawę.
statystyka przerw w pracy
Opracowanie: SMG/KRC Millward Brown

Potrzebna przerwa w pracy

Statystyczna Polka robi sobie średnio trzy przerwy w ciągu dnia. Zazwyczaj wtedy, gdy potrzebuje doładowania lub uspokojenia. Przerwie oddaje się w samotności, towarzyszy jej kawa oraz słodka przekąska.
Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter

Gdzie warto ulokować nadwyżkę pieniędzy?

Gwałtowny spadek oprocentowania depozytów bankowych, z których już ubyło ponad 6 mld złotych, spadek rentowności polskich papierów dłużnych, czy malejąca atrakcyjność skarbowych obligacji stają się nieatrakcyjne dla przedsiębiorców i coraz bardziej sprzyjają inwestycji w nieruchomości. Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty.