X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Audyt finansów – ratunek dla firmy

Zarządzanie biznesem to niełatwa rzecz. Zdaje sobie z tego sprawy każdy właściciel biznesu. Trzeba analizować każdy element funkcjonowania, zaczynając od działu kadr, po finanse. A poza tym do naszego kraju zbliża się zły czas gospodarczy, zatem przedsięwzięcia, które planują stać solidnie na rynku, powinny zracjonalizować swoje finanse.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Agencje doradztwa personalnego na rynku

Wszelkiego rodzaju firmy bardzo często korzystają z outsourcingu. Powodowane jest to zazwyczaj tym, że tego typu rozwiązanie opłaca się bardziej, niż utrzymywanie niektórych działów w firmie. Doskonałym przykładem może być doradztwo personalne.
Klawiatura WKB 4200UB
Opracowanie: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Na czy polega outsourcowanie zadań it

Outsourcing IT jest świetną formą strategii dysponowania przedsiębiorstwem. Do jego atutów należy zniżka wydatków obsługi, czyli pozbycie się lub zmniejszenie działu trudniącego się systemami informatycznymi, brak trudności powiązanych z czasową nieobecnością współpracowników działu it w firmie, zapewnienie niezawodności systemów informatycznych, co sprawia zwiększenie wydajności i zwiększenie dochodów.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od niedawna na rynku budownictwa jednorodzinnego obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla deweloperów i osób, które planują w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Jest to za to fantastycznawiadomość dla każdego, kto pragnie złowić domek w mocno przystępnej cenie!
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń bardzo często zleca się odzyskanie długów firmom specjalizującym się w tej działalności. Firma windykacyjna posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia windykacji.
praca
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Praca programisty – podstawowe informacje o zatrudnieniu w branży IT

W dzisiejszych czasach nie sposób nie zgodzić się z tym, że obserwując rozwój wielorakich branż, sporą popularnością charakteryzuje się dział nowych technologii. Widać to przykładowo po tym, jak szeroko nie tylko w gospodarstwach domowych jak i firmach rozpowszechnione są komputery. Nie bez przypadku zatem istnieje ogromny popyt na różnych ekspertów posiadających wiedzę zapewniającą maksymalne wykorzystanie potencjału tych urządzeń.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i często niezbędne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Duża liczba przedsiębiorstw wybiera zamknięcie wewnętrznego działu finansowego i oddanie tych prac zewnętrznym instytucjom. Dowiedz się, jakie zalety i wady posiada taki wybór i co jest istotne, kiedy wybieramy outsourcing księgowości.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Regulamin pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy między pracodawcą a pracownikiem oraz zawiera przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.
Reklama outdoorowa
Opracowanie: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala

Reklama na wielkim formacie

Jednym z często wykorzystywanych sposobów na reklamowanie danej marki jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o wielkich wymiarach, używane na zewnątrz obiektów. Jest to jeden z bardziej typowych elementów wyglądu dużych metropolii, podobnie jak neony. billboardy najczęściejposiadają lampy, co sprawia, że są widoczne również w nocy. Ten rodzaj reklamy jest niezwykle skuteczny, ze względu na rozmiary.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Kiedy prowadzimy własne przedsiębiorstwo na pewno znane jest nam pojęcie audytu finansowego. Wiele osób czuje strach na samo wspomnienie o audycie i odbiera go jako następną okropną, obowiązkową kontrolę. Audytor staje się okropnym urzędasem czyhającym na każde potknięcie finansowe firmy tylko dlatego żeby móc je wytknąć i nałożyć kary. To błąd. Audyt finansowy to odpowiedni zestaw procedur i działań sprawdzających, mających pomóc w skontrolowaniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest przygotowane odpowiednio i czy nie występują istotne rozbieżności między stanem faktycznym a tym z raportu.