X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista zalicza się do jednego z dziesięciu w najwyższym stopniu szukanych przez pracodawców miejsc pracy. Aczkolwiek zawód ten nie jest dla wszystkich. By nim stać się trzeba lubić matematykę a zwłaszcza komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to profesja z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo poważani i respektowani jak prawnicy czy medycy.
Umowa
Opracowanie: shho
Źródło: http://www.sxc.hu

Dlaczego warto drukować umowy zawierane on-line?

Mobilna bankowość i zawieranie transakcji przez Internet to już codzienność. Bez problemów można dokonać przelewu, założyć lokatę czy nawet zaciągnąć kredyt on-line. Expander radzi jednak, by pamiętać o dokumentacji i drukować umowy od transakcji zawieranych w sieci. Jeśli tego nie zrobimy to, w przypadku naszej śmierci, spadkobiercy mogą nigdy nie otrzymać pieniędzy, które im pozostawimy.
Klawiatura WKB 4200UB
Opracowanie: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Na czy polega outsourcowanie zadań it

Outsourcing IT jest odpowiednią formą strategii dysponowania firmą. Do jego atutów należy obniżenie wydatków obsługi, czyli pozbycie się albo zmniejszenie działu zajmującego się systemami informatycznymi, nieobecność kłopotów powiązanych z czasową nieobecnością pracowników działu it w firmie, zapewnienie bezawaryjności systemów informatycznych, a co za tym idzie zwiększenie aktywności i zwiększenie zysków.
Maszyna do pakowania
Opracowanie: Simon Berry
Źródło: http://www.flickr.com

Czy przemysł spożywczy będzie miał przed sobą świetlaną drogę?

W dniu dzisiejszym jedną z w najwyższym stopniu znaczących branży w gospodarce bez wątpienia jest rynek gastronomiczny. Statystyki bardzo wyraźnie pokazują, że względnie wysoki odsetek naszego społeczeństwa na co dzień po wielokroć korzysta z wszelkiego rodzaju usług gastronomicznych. W wielu przypadkach fakt ten niewątpliwie uwarunkowany jest brakiem czasu, który obowiązkowo musimy przeznaczyć na pracę. Idąc dalej tym tropem, wybitnie dobrą decyzją wydaje się być konsumpcja w lokalach gastronomicznych czy ostatnio w wielu przypadkach omawiany temat gotowych dań. Ich przygotowanie niezwykle często nie wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na czas, tym samym ich zakup w wielu przypadkach okazuje się być niezmiernie dobrą decyzją.
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

Jeżeli masz przedsiębiorstwo, z pewnością myślałeś nie raz, jak efektywnie się wypromować. Teraz niezwykle popularna jest reklama WWW, a także wykonywanie PR przez FB. Nieustannie chętnie wykupywane przez biznes są przekazy w gazetach. Jednakże my najbardziej polecamy znaną nam od tysiącleci reklamę plakatową.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Inwestować w mieszkania czy fundusze?

Od 2000 roku coraz większą popularność zdobywa pośrednie inwestowanie na rynku nieruchomości. Jakie zalety i wady niesie ze sobą wybór tej metody lokaty kapitału?
E-handel
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jak zdobyć rynek pracy?

Polskie realia od lat sprzyjają wyraźnie rozwojowi bezrobocia. Na pewno świeżo upieczeni absolwenci studiów wyższych mają niemałe trudności przy poszukiwaniach stabilnego zatrudnienia. Uparci zawsze radzą sobie bez problemu.
Tort weselny, tort ślubny
Opracowanie: bjearwicke
Źródło: http://sxc.hu

Jak tanio urządzić wymarzone wesele?

Wyspy Karaibskie, Bali, głębie oceanu, a może dach najwyższego wieżowca? To tylko kilka przykładów nietypowych miejsc na wesele. Ich popularność z roku na rok rośnie, niestety ceny pomimo dużego zainteresowania nie maleją. Jak więc tanio, ale i modnie urządzić wymarzone wesele?
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

NewConnect - podstawowe informacje

I. Jak rozumieć pojęcie NewConnect?
NewConnect to rynek w ramach którego realizowany jest obrót akcjami w systemie alternatywnym organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych (która określa warunki dopuszczenia emitentów do obrotu). Debiutujące na NewConnect spółki notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Emitentami są zazwyczaj nieduże firmy o wysokiej dynamice rozwoju.
pomiar
Opracowanie: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Źródło: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Praca geodety. Zdobądź wiedzę

Jakie zadania ma geodeta? Jakie znane są zakresy prac geodezyjnych? Jak stać specjalistą od geodezji? Na te problemy zaprezentuję rozwiązania w poniższym lapidarnym artykule. Miłego czytania.