X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pożyczanie pieniędzy przez internet
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka bez bik online

W dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszą się tak zwany kredyt bez bik przez internet. Stanowią one szansę dla ludzi, którzy z powodu niewystarczających dochodów nie są w stanie otrzymać kredytu w banku. Liczba organizacji niebędących bankami, udzielających takich pożyczek, ostatnio znacznie wzrosła. Najczęściej można tym sposobem uzyskać niewielkie kwoty, a im mniejsza pożyczka, tym krótszy czas jej otrzymania.
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista należy do jednego z dziesięciu w najwyższym stopniu szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Lecz profesja ta nie jest dla wszystkich. By nim stać się trzeba lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsporne programista to profesja z przyszłością. Niedługo będą oni tak samo doceniani i respektowani jak prawnicy czy medycy.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Niestety nasz kraj nie jest krajem zbytnio zamożnym. Bardzo często ludzie nie mają, za co egzystować i zaciągają długi w banku lub korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo znane jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy bardzo dużo ich rodzajów.
Umowa
Opracowanie: shho
Źródło: http://www.sxc.hu

Dlaczego warto drukować umowy zawierane on-line?

Mobilna bankowość i zawieranie transakcji przez Internet to już codzienność. Bez problemów można dokonać przelewu, założyć lokatę czy nawet zaciągnąć kredyt on-line. Expander radzi jednak, by pamiętać o dokumentacji i drukować umowy od transakcji zawieranych w sieci. Jeśli tego nie zrobimy to, w przypadku naszej śmierci, spadkobiercy mogą nigdy nie otrzymać pieniędzy, które im pozostawimy.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Opracowanie: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com

Olsztyn, a rynek usług rachunkowych

Jeśli ktoś planuje studiować rachunkowość Olsztyn to dobre miasto. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jest jednym z tych miejsc. Rachunkowość można tam studiować dwustopniowo, a według opinii studentów zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Kierunek pozwala kształcić specjalistów w zakresie finansów, prowadzenia biznesu oraz samodzielnego planowania i prowadzenia firmy.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Zagadnienie, które widzisz w temacie poniższego tekstu, jest niezwykle ważne dla każdego młodego człowieka, który pragnie zatrudnić się jako informatyk. Należy od razu podkreślić, że robota na etacie i wolny zawód wykazują solidne minusy i zalety. Dalej wymienię jasno cechy tych rodzajów zatrudnienia.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń bardzo często zleca się odzyskanie długów firmom specjalizującym się w tej działalności. Firma windykacyjna posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia windykacji.
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Każdy wie, że dzisiaj bez efektywnego marketingu niełatwo zaliczyć sukces na rynku. Zagadnienie marketingu jest od dekad przedmiotem badań rzesz naukowców na całym globie. W Polsce znajdziesz wielu specjalistów w tej niełatwej dziedzinie.
pomiar
Opracowanie: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Źródło: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Praca geodety. Zdobądź wiedzę

Co robi geodeta? Jakie znane są zakresy zadań geodezyjnych? Jakie studia należy skończyć, żeby zostać specjalistą od geodezji? Na każde z tych zagadek odpowiem w tym oto lapidarnym tekście. Zachęcam do zapoznania się z podstawowymi informacjami o pracy geodety.
BOŚ Bank
Opracowanie: BOŚ Bank

Wyjątkowa Loteria BOŚ Banku

Wciąż można wygrać 100 000 zł w Wyjątkowej Loterii BOŚ Banku. Aby wziąć w niej udział i stanąć do gry o nagrodę główną wystarczy do 27 grudnia br. założyć Konto Wyjątkowe w BOŚ Bank.