X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Agencje doradztwa personalnego na rynku

Wszelkiego rodzaju firmy bardzo często wykorzystują outsourcing. Spowodowane jest to zazwyczaj tym, że takie działanie opłaca się bardziej, niż organizowanie niektórych działów w przedsiębiorstwie. Świetnym przykładem może być doradztwo personalne.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od zeszłego miesiąca na rynku domów jednorodzinnych obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które pragną w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Z drugiej strony, to wspaniaławiadomość dla każdego, kto chce znaleźć domek w mocno niskiej cenie!
Pożyczanie pieniędzy przez internet
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka bez bik online

W dzisiejszych czasach stale rosnącą popularnością cieszą się tak zwany kredyt bez bik przez internet. Jest to szansa dla ludzi, którzy z powodu niewystarczających dochodów nie mogą otrzymać kredytu bankowego. Liczba instytucji niebędących bankami, zajmujących się udzielaniem takich pożyczek, w ostatnich latach znacząco wzrosła. Najczęściej można w ten sposób pożyczyć niewielkie kwoty, a im mniejsza kwota pożyczki, tym krótszy czas jej przyznania.
Zumi Lajt
Opracowanie: Zumi
Źródło: http://www.zumi.pl

Zumi już dostępne w komórce

Wyszukiwanie obiektów w Zumi Lajt jest tak samo proste jak w przypadku wersji tradycyjnej. Formułując zapytanie typu: apteka łódź, doradztwo podatkowe poznań, doradztwo podatkowe warszawa, otrzymujemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.
salon kobiet logo
Opracowanie: www.salonkobiet.pl

Mini Targi dla Kobiet Przedsiębiorczych we Wrocławiu

Chcesz wypromować swoją firmę niewielkim kosztem?
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i nierzadko niezbędne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Spory odsetek firm decyduje się na rezygnację z własnego działu finansowego i oddanie tych zadań wyspecjalizowanym instytucjom. Sprawdź, jakie mocne i słabe strony może mieć taki wybór i poznaj najważniejsze elementy, które musisz wziąć po uwagę dobierając outsourcing księgowości.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Audyt finansów – ratunek dla firmy

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to ciężka praca. Wie o tym każdy manager. Trzeba kontrolować każdy element działalności, zaczynając od sprzedaży, po rachunkowość. A poza tym do naszego kraju nadciąga zły czas gospodarczy, więc przedsiębiorstwa, które planują stać solidnie na rynku, muszą uporządkować swoje finanse.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wybór usług finansowych w Warszawie

Każda firma powinna mieć na uwadze korzyści, jakie niesie outsourcing księgowości. Zlecenie biurom rachunkowym prowadzenia naszych rachunków, mimo pewnych kosztów, przyniesie nam pewność, że czuwają nad nimi specjaliści. A zanim dokonamy wyboru usługodawcy, musimy mieć baczenie na parę niezwykle istotnych rzeczy. Poniżej trochę użytecznych rad.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak oddać na opp 1% podatku

Za każdy 1% fundacje są bardzo wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosza, aby mogły jak najlepiej urzeczywistniać swoje cele. Gdy rozliczamy pit przez internet bez kłopotu możemy 1 procent podatku przekazać wybranej przez nas organizacji. Często programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią rubrykę, ale możemy oczywiście sami dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zazwyczaj zbierają na bardziej określony cel niż po prostu „działania fundacji”.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Sprawny audyt finansowy w każdej firmie

Kiedy posiadamy własne przedsiębiorstwo z pewnością znane jest nam określenie audytu finansowego. Większość ludzi czuje strach na samą myśl o audycie i uznaje go za następną straszną, obowiązkową kontrolę. Audytor staje się okropnym urzędasem czającym się na najmniejsze nawet potknięcie finansowe firmy tylko po to żeby móc je wytknąć i nałożyć kary. To błędne rozumowanie. Audyt finansowy to odpowiedni zestaw czynności i działań sprawdzających, mających pomóc w sprawdzeniu czy sprawozdanie finansowe firmy jest zrobione rzetelnie i czy nie ma istotnych rozbieżności pomiędzy stanem faktycznym a tym ze sprawozdania.