X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Pozycja biura tłumaczeń po przystąpieniu Polski do UE. Na co ma to wpływ?

Wstąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej może być oceniane na wiele sposobów, nie brakuje przy tym osób, jakie są nastawione do niego dość negatywnie, nawet pomimo tego, że od tej ważnej decyzji minęło już ponad dziewięć lat. Z całą pewnością są jednak firmy, jakie utęsknieniem wspominają czas, w którym staliśmy się pełnoprawnym członkiem UE, moment ten ich znaczenia na rynku, co także przyczyniło się do wzrostu ich dochodów. Ich lista nie jest taka krótka, kluczową pozycję ma biuro tłumaczeń.
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Każdy wie, że dzisiaj bez skutecznego marketingu niełatwo zaliczyć sukces na rynku. Problem reklamowania jest od dziesiątków lat przedmiotem dyskusji rzesz naukowców na całym globie. W Polsce znajdziesz mnóstwo specjalistów w tej niełatwej dziedzinie.
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting – konieczny w biznesie?

Nowoczesny świat nieubłaganie galopuje do przodu wymagając od nas dotrzymania mu tempa. Gospodarka modernizuje się błyskawicznie dyktując firmom konieczność ciągłego doskonalenia jakości usług. To z kolei wymaga podnoszenia umiejętności pracowników – i to nie tylko typowo merytorycznych.
Opracowanie: AMagill

Kredyt hipoteczny SKOK

W kolejnym artykule opowiemy sobie metodzie otrzymania pieniędzy na wymarzony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację długów. Takie sprawy jak wiemy bywają dość drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. W tym artykule jednak zajmiemy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Jak zarobić na euro podczas Euro 2012?
Opracowanie: www.istock.com
Źródło: www.istock.com

Jak zarobić na euro podczas Euro 2012?

Polskie prawo umożliwia usługodawcom przyjmowanie zapłaty w euro. Podczas Mistrzostw Europy nasz kraj odwiedzi fala turystów, gotowa płacić w obcej walucie. Jak ustalić kurs sprzedaży i kiedy sprzedać euro, aby na wymianie zarobić najwięcej?
Zajęcia z dojazdem lektora
Opracowanie: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Jak wybrać wakacyjne kursy językowe?

Coraz częściej szkoły językowe prześcigają się w ofertach adresowanych do przyszłych uczniów. Jak w tym gąszczu wybrać najlepszy dla siebie kurs angielskiego wrocław czy zdecydować się na angielski z dojazdem lektora?
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które widzisz w temacie tego wpisu, jest naprawdę ważne dla każdego absolwenta, który chce pracować jako informatyk. Muszę od razu powiedzieć, że robota na etacie i działalność na własną rękę wykazują solidne minusy i zalety. W dalszej części tekstu wymienię pokrótce cechy tych typów zatrudnienia.
Spotkanie w firmie konsultingowej
Opracowanie: Elkhart Lake's Road America
Źródło: http://www.flickr.com

Terminy związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa

Coraz większa liczba osób aktualnie podejmuje wyzwanie stworzenia i poprowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Nie jest to wyzwanie proste, osoba ta będzie musiała walczyć z wieloma trudnościami. Co ważne, rozpoczęcie indywidualnej firmy wymaga znacznej sumy pieniędzy na początek.
Pożyczanie pieniędzy przez internet
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka bez bik online

W dzisiejszych czasach stale rosnącą popularnością cieszą się tak zwany kredyt bez bik przez internet. Stanowią one szansę dla ludzi, którzy z powodu niewystarczających zarobków nie są w stanie dostać kredytu w banku. Liczba instytucji pozabankowych, zajmujących się udzielaniem takich pożyczek, w ostatnich latach znacząco wzrosła. Najczęściej można tym sposobem uzyskać niewielkie kwoty, a im mniejsza kwota pożyczki, tym krótszy czas jej przyznania.
WSZ Edukacja
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Wrocław a edukacja

Przychodzi taki moment w naszym życiu, kiedy każdy zastanawia się, jakie miasto powinien obrać by zacząć w nim studiować. Studia Wrocław? Warszawa? Dzisiaj skupmy się na tym pierwszym mieście.