X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Opracowanie: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com

Olsztyn, a rynek usług rachunkowych

Jeśli ktoś planuje studiować rachunkowość Olsztyn to dobry wybór. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski jest jednym z tych miejsc. Rachunkowość można tam studiować dwustopniowo, a według opinii studentów zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Kształcą się tam specjaliści z zakresu finansów, prowadzenia biznesu oraz samodzielnego planowania i prowadzenia firmy.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń bardzo często zleca się odzyskanie długów firmom specjalizującym się w tej działalności. Firma windykacyjna posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia windykacji.
budynek Living Tomorrow
Opracowanie: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
Źródło: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.

Plusy coachingu

W nowym tysiącleciu wiele firm szuka doskonałych specjalistów od coachingu potrafiących łatwo przekazać własną rozległą wiedzę, którą szczególnie silnie cenią sobie wielkie firmy oraz liczne przedsiębiorstwa. Aby dobrze wybrać spośród ofert trenerów najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Podczas wyboru lepiej nie kierować się wyłącznie reklamami, ale również osądami wyłącznie znanych fachowców obznajomionych z zagadnieniem czy biznesowych rankingów.
Praca przy komputerze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Consulting i coaching - rozwiązania, których celem jest wsparcie zarządzanego przez ciebie przedsiębiorstwa

Nawet odnosząca sukcesy marka czasem wymaga asysty z zewnątrz. Najbardziej dziś, kiedy dla gospodarki zbliżają się trudne czasy, gdyż z Zachodu idzie fala spowolnienia ekonomicznego. To chwila, kiedy dobry konsulting potrafi uratować przedsiębiorstwu życie.
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista należy do jednego z dziesięciu najbardziej poszukiwanych przez pracodawców stanowisk pracy. Niemniej jednak zawód ten nie jest dla każdego. Aby nim zostać trzeba lubić matematykę a nade wszystko komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to zajęcie z przyszłością. Wkrótce będą oni tak samo cenieni i szanowani jak prawnicy czy doktorzy.
Tort weselny, tort ślubny
Opracowanie: bjearwicke
Źródło: http://sxc.hu

Jak tanio urządzić wymarzone wesele?

Wyspy Karaibskie, Bali, głębie oceanu, a może dach najwyższego wieżowca? To tylko kilka przykładów nietypowych miejsc na wesele. Ich popularność z roku na rok rośnie, niestety ceny pomimo dużego zainteresowania nie maleją. Jak więc tanio, ale i modnie urządzić wymarzone wesele?
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak oddać na opp 1% podatku

Za każdy 1% fundacje są bardzo wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosika, by mogły jak najlepiej urzeczywistniać swoje cele. Gdy rozliczamy pit przez internet bez problemu możemy 1 procent podatku oddać wybranej przez nas organizacji. zazwyczaj programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią rubrykę, ale możemy naturalnie samemu dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zazwyczaj zbierają na bardziej konkretny cel niż po prostu „działania fundacji”.
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

Jeżeli masz przedsiębiorstwo, z pewnością myślałeś nie raz, jak efektywnie się rozreklamować. Dzisiaj niezwykle popularna jest reklama sieciowa, a także wykonywanie Public Relations przez Facebooka. Ciągle chętnie opłacane przez biznes są teksty ogłoszeniowe w gazetach. Lecz my zalecamy znaną nam od wieków reklamę plakatową.
Bezpiecznie w sieci
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Informatyk na kontrakcie

Freelancer informatyk świetnie sobie żyje. Nie są zmuszani wdziewać niewygodnych garniturów. Nie mają nakazu wstawać rano i dojeżdżać do pracy. Zarabiając jako wolny zawodowiec samodzielnie wyznaczają sobie czasy zaczęcia i skończenia pracy. Da się pracować w samych majtkach przed monitorem, nie zwracając uwagi na żadne konwencje. Nikt nie patrzy przez ramię, nie wydaje poleceń. Osoby introwertyczne bez wątpienia doceniają brak interakcji z obcymi ludźmi. Wszystko wydaje się bardzo fajne. Jakie są pułapki? Jakie minusy napotykają informatycy pracujący jako freelancerzy?
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Zewnętrzny audyt odpowiedzią na dekoniunkturę

Nad Wisłę nieubłaganie nadciąga dekoniunktura. W poprzednich latach kryzys rozprzestrzenił się z USA i poranił nasz kontynent. To ciężki czas dla firm. Jeżeli masz prywatne przedsiębiorstwo, będziesz musiał podjąć dużo prawidłowych posunięć, by nie narazić się na szansą na bankructwa. Idealnym rozwiązaniem jest całkowita restrukturyzacja działalności.