X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Bezpiecznie w sieci
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Informatyk na kontrakcie

Freelancer programista ma dobrze. Nie mają obowiązku nosić niewygodnych garniturów. Nie muszą zrywać się skoro świt i dojeżdżać do pracy. Programując jako wolny zawodowiec indywidualnie określają sobie terminy rozpoczęcia i skończenia pracy. Da się pracować koszulce i spodenkach przed komputerem, nie zwracając uwagi na żadne nakazy. Nikt nie stoi nad głową, nie wydaje poleceń. Introwertycy z pewnością doceniają brak kontaktu z obcymi ludźmi. Wszystko brzmi świetnie. Ale czy na pewno? Jakie wady zauważają informatycy pracujący jako freelancerzy?
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

O ile masz działalność gospodarczą, na pewno myślałeś często, jak dobrze się rozreklamować. W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest reklama internetowa, a także prowadzenie PR przez Facebooka. Cały czas chętnie wykupywane przez firmy są reklamy w gazetach. Ale my zalecamy znaną nam od tysiącleci reklamę plakatową.
Dokumenty
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Pozycja biura tłumaczeń po przystąpieniu Polski do UE. Na co ma to wpływ?

Wstąpienie naszego kraju do UE jest zazwyczaj oceniane na wiele sposobów, nie mało jest także osób, jakie są nastawione do niego dość negatywnie, nawet mimo to, że od historycznej decyzji minęło już ponad dziewięć lat. Bez wątpienia istnieją jednak przedsiębiorstwa, jakie utęsknieniem wspominają czas, w jakim staliśmy się jednym z członków Unii Europejskiej, moment ten oznaczał bowiem wzrost znaczenia tych firm na rynku, a co za tym idzie również wzrost ich przychodów. Ich lista nie jest taka krótka, a wysoką pozycję zajmuje biuro tłumaczeń.
E-handel
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jak zdobyć rynek pracy?

Polskie realia od dawna sprzyjają jedynie rosnącemu bezrobociu. W dodatku zestresowani absolwenci studiów wyższych mogą mieć duże trudności w szukaniu dobrej pracy. Uparci najczęściej sobie poradzą.
jachty Marinara
Opracowanie: Marinara.pl

Imprezy dla pracowników pod żaglami

Jak sprawić, by pracownicy byli oddani firmie, by pracowali wydajniej? Z badań wynika, że pracownik musi być zadowolony i wówczas jest bardziej związany z firmą.
Reklama outdoorowa
Opracowanie: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala

Reklama na wielkim formacie

Jednym z często wykorzystywanych sposobów na przydanie klientów wybranej marce jest użycie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych formatach, wykorzystywane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów krajobrazu dużych metropolii, podobnie jak neony. billboardy najczęściej są wyposażone w lampy, co sprawia, że są czytelne również w nocy. Ten typ reklamy jest niezwykle skuteczny, z uwagi na wymiary.
Bezpieczne zakupy przez internet
Opracowanie: iStock
Źródło: iStock

Bezpieczne zakupy online – jak nie dać się oszukać?

Klientem sklepów internetowych jest już co trzeci Polak. Rosnąca liczba entuzjastów e-zakupów to również pokusa dla rozmaitych cyberprzestępców. Radzimy na co zwracać uwagę decydując się na zakup w sklepie internetowym.
rodzina
Opracowanie: Wawel Service

Rodzina na swiom w 2011 roku

Od przyszłego roku zmienią się zasady przyznawania kredytu preferencyjnego. Wkrótce programem objęte będą jedynie mieszkania z rynku pierwotnego, ale tylko dla osób poniżej 35 roku życia. Za to rządową dopłatę dostanie również osoba samotna. 'Rodzina na Swoim' powoli ma się ku końcowi.
Opracowanie: Comes S.A.

Przyszłość informatyka

Zawód informatyka nie bywa wbrew pozorom tak banalny, jak się czasem zdaje. Informatyk, który z komputerami jest na dobrej stopie, poświęca zazwyczaj sporo czasu na programowanie, opracowywanie nowatorskich rozwiązań technologicznych, czy też walkę z komputerowymi usterkami. Nie ma przesadnie dużych problemów ze znalezieniem zatrudnienia, co innego jednak z jego trafnym wyborem. W gąszczu ofert nie łatwo zdecydować się na taką pracę, która najdoskonalej odpowiadałaby nie jedynie wykształceniu, ale także charakterowi pracownika.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Opracowanie: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Rozrost techniki jest sukcesem obecnych dni. Temu, że pojawiają się setki nowoczesnych wynalazków w ciągu miesiąca, a część z nich wywołuje czasem radykalne zmiany w naszym życiu, zawdzięczamy fakt, że możemy żyć wygodnie, bezpiecznie i o wiele szybciej realizować sprawy, które dawno temu kazały poświęcać znacznie większego nakładu czasu. Spójrzmy wstecz, do połowy minionego wieku – fakt, że były telefony, to już stanowiło sukces, ale niektórzy ludzie wspominają, że dostęp do telefonów i tak był ograniczony, a każda ważna transakcja, większe zakupy i inne istotne tematy wymagały najczęściej całego dnia lub wycieczki nawet do innego miasta. Przypominając sobie wysyłanie listów – cóż, wysłanie maila wymaga dzisiaj parę minut, a wtedy nadanie koperty wiązało się z podróżą na pocztę, odstaniem swojego w ogonku, a potem długim i denerwującym czekaniem na odpowiedź korespondenta.