X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka na szybko

Nadciągają ciężkie miesiące dla naszego kraju. Nasza ojczyzna była zwykle omijana przez recesję, jednakże na nieszczęście dużo rezultatów bessy nie można się uniknąć. Banki zaostrzają warunki przyznania kredytu pieniężnego, klienci, którzy mają już jakieś długi raczej będą odprawiani z kwitkiem.
Pożyczanie pieniędzy przez internet
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka bez bik online

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się tak zwany kredyt bez bik przez internet. Jest to szansa dla tych, którzy z powodu zbyt niskich dochodów nie mogą dostać kredytu w banku. Liczba instytucji niebędących bankami, zajmujących się udzielaniem takich pożyczek, ostatnio znacząco wzrosła. W większości przypadków można w ten sposób pożyczyć niewielkie kwoty, a im mniejsza kwota pożyczki, tym krótszy czas jej przyznania.
Portfel, pieniądze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Co robić gdy zgubisz portfel?

Z raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel.
młotek
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Popełniłem przestępstwo – czy pracodawca może mnie zwolnić?

Fakt popełnienia przestępstwa nie zawsze powoduje rozwiązanie umowy o pracę w trybie art. 52 kp. Jakie przesłanki muszą zostać spełnione aby przestępstwo było powodem rozwiązania umowy o pracę?
stres

Wypalenie zawodowe – choroba motywacji

Motywacja skłania nas do podejmowania działań. To motor napędzający aktywność i kreatywność.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Dlaczego warto wymieniać waluty w Internecie?

Cyfryzacja nie zapomniała o branży pieniężnej. Punkty wymiany walut również przeniosły się do cyberprzestrzeni, powodując, że transakcje walutowe stały się naprawdę proste i bezpieczne. Przypatrzmy się lepiej plusom, jakie ma kantor internetowy.
Ogród na wsi
Opracowanie: Sideshow Bruce
Źródło: http://www.flickr.com

Tendencje w wyborach klientów na rynku nieruchomości

Ten rok przyniesie istotne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Jakie mieszkania i domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w najbliższym czasie?
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Audyt jako motor napędowy rozwoju przedsiębiorstwa

Od czego jest audytor? Odpowiedź jest oczywista: realizuje audyt, czyli dokładne sprawdzanie pewnych kwestii. W tym tekście konkretnie chodzi o kontrolę, którą robi się w biznesie. O ile nie uważasz, że takie sprawdzanie firmy jest nieodzowne, zapraszamy do czytania – ten wpis może dogłębnie zweryfikować twój punkt widzenia.
consulting
Źródło: http://www.4results.pl/

Consulting – konieczny w biznesie?

Nowoczesny świat nieubłaganie biegnie do przodu wymagając od nas dotrzymania mu kroku. System ekonomiczny zmienia się ekspresowo dyktując firmom przymus notorycznego modernizowania jakości usług. To z kolei narzuca konieczność podnoszenia umiejętności pracowników – i to nie wyłącznie typowo merytorycznych.
monety
Opracowanie: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczka w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej

Pożyczka SKOK to jeden z najtańszych sposobów na pojawiające się koszty. SKOK nie jest bankiem, ale kredyty i pożyczki SKOK są udzielane identycznie jak w bankach.