X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Praca przy komputerze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Consulting i coaching - rozwiązania, których celem jest wsparcie zarządzanego przez ciebie przedsiębiorstwa

Nawet odnosząca sukcesy marka czasem wymaga pomocy z zewnątrz. Szczególnie obecnie, kiedy dla gospodarki zbliżają się okropne czasy, ponieważ z Zachodu płynie fala spowolnienia ekonomicznego. To chwila, kiedy dobry konsulting może uratować przedsiębiorstwu życie.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Regulamin pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem oraz obejmuje przepisy odnoszące się do organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.
Świnka skarbonka
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

ING Życie – ubezpiecz się!

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, bogatym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W ING Życie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują.
Spotkanie w firmie konsultingowej
Opracowanie: Elkhart Lake's Road America
Źródło: http://www.flickr.com

Terminy związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa

Coraz więcej osób obecnie podejmuje się wyzwania założenia i poprowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Nie jest to wyzwanie proste, człowiek ten będzie musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami. Przede wszystkim rozpoczęcie indywidualnego biznesu wymaga znacznej sumy pieniędzy na start.
Mały podatnik czyli kto?
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Mały podatnik czyli kto?

Właściciele mikro i małych przedsiębiorstw, którzy nie osiągają określonego pułapu rocznych dochodów, mogą ograniczyć koszty związane z ewidencją księgową decydując się na status Małego Podatnika. O tym, z jakich przywilejów może korzystać taki podmiot porozmawiamy z Anną Hugiel-Lazarowicz, ekspertem prawa podatkowego z wfirma.pl.
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Co zrobić gdy zaginie przelew?

Przelewy stały się dla nas codziennością. Możemy dokonywać ich praktycznie z każdego miejsca na świecie przy pomocy komputera lub nawet telefonu. Ich zaletą jest oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Zdarza się jednak, że w wirtualnej przestrzeni wysłane pieniądze nie docierają do odbiorców.
komputery
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Poznaj mocne i słabe strony swojej działalności

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych rywali.
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista zalicza się do jednego z dziesięciu w najwyższym stopniu szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Niemniej jednak zawód ten nie jest dla każdego. By nim stać się należy lubić matematykę a zwłaszcza komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to zajęcie z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo doceniani i szanowani jak prawnicy czy medycy.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Zagadnienie, które możesz przeczytać w temacie mojego wpisu, jest niebywale istotne dla każdego człowieka, który pragnie zatrudnić się jako informatyk. Trzeba z miejsca powiedzieć, że robota na etacie i działalność na własną rękę mają mocne defekty i zalety. Niżej przedstawię zwięźle atrybuty tych rodzajów zatrudnienia.
Maszyna do pakowania
Opracowanie: Simon Berry
Źródło: http://www.flickr.com

Czy przemysł spożywczy będzie miał przed sobą świetlaną drogę?

W dniu dzisiejszym jedną z najbardziej znaczących branży w gospodarce na pewno jest rynek gastronomiczny. Statystyki niezwykle wyraźnie pokazują, że stosunkowo wysoki odsetek naszego społeczeństwa na co dzień wielokrotnie korzysta z wszelkiego rodzaju usług gastronomicznych. W wielu przypadkach fakt ten bezsprzecznie uwarunkowany jest brakiem czasu, który obowiązkowo musimy przeznaczyć na pracę. Idąc dalej tym tropem, niezwykle dobrą decyzją wydaje się być konsumpcja w lokalach gastronomicznych czy ostatnio wielokrotnie omawiany temat gotowych dań. Ich przygotowanie niesłychanie często nie wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na czas, w następstwie tego ich zakup wielokrotnie okazuje się być bardzo dobrą decyzją.