X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Opracowanie: HEMMERSBACH

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odebrania swoich należności zgodnie z przepisami prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celu odzyskania pieniędzy najczęściej przekazuje się odzyskanie długów przedsiębiorstwom zatrudniającym fachowców w tej branży. Firma windykacyjna posiada umiejętności i praktykę niezbędne do sprawnego zrealizowania udanej windykacji.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu księgowości

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i często kluczowe rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Wiele firm stawia na zamknięcie własnego działu finansowego i oddanie tych zadań zewnętrznym instytucjom. Sprawdź, jakie zalety i wady posiada taki ruch biznesowy i na co warto zwrócić uwagę, wybierając zewnętrzną rachunkowość.
Efematic
Opracowanie: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Automatyzacja kontra workflow.

Pojęcia workflow’u (przepływu pracy) i automatyzacji są bardzo często mylone. Dostawcy rozwiązań workflow’u twierdzą że oferują automatyzacje. Jak jest faktycznie?Workflow faktur zarządza przepływem faktur cyfrowo, zmieniając proces z manualnego obiegu na jego elektroniczny odpowiednik. Dla twojej firmy oznacza to, że używasz pre-defiowanych albo ustalonych administracyjnie schematów przepływu faktur.
Pożyczanie pieniędzy przez internet
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka bez bik online

Obecnie stale rosnącą popularnością cieszą się tak zwany kredyt bez bik przez internet. Stanowią one szansę dla ludzi, którzy z powodu zbyt niewielkich zarobków nie mogą dostać kredytu w banku. Liczba organizacji pozabankowych, udzielających takich pożyczek, w ostatnich latach gwałtownie wzrosła. Najczęściej można tym sposobem uzyskać nieduże kwoty, a im mniejsza kwota pożyczki, tym krótszy czas jej przyznania.
Świnka skarbonka
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

ING Życie – ubezpiecz się!

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, bogatym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W ING Życie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują.
Praca przy komputerze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Consulting i coaching - rozwiązania, których celem jest wsparcie zarządzanego przez ciebie przedsiębiorstwa

Nawet najlepsze przedsiębiorstwo czasami wymaga pomocy z zewnątrz. Najbardziej dziś, gdy dla gospodarki zbliżają się ciężkie czasy, ponieważ z Zachodu nadciąga fala spowolnienia ekonomicznego. To moment, kiedy dobry konsulting potrafi uratować działalności życie.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Prawdą jest, że niestety Polska nie jest krajem nazbyt zamożnym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku lub biorą pożyczki. Pożyczki stały się tak samo znane jak kredyty, dlatego też wyróżniamy sporo ich rodzajów.
rachunki
Opracowanie: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet księgowość możemy poprowadzić dziś przez internet

Bez wątpienia warto się wywiedzieć na czym polega samodzielna księgowość
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista należy do jednego z dziesięciu w największym stopniu poszukiwanych przez pracodawców stanowisk pracy. Aczkolwiek profesja ta nie jest dla każdego. Ażeby nim zostać powinno się lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to profesja z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo doceniani i szanowani jak prawnicy czy medycy.
Opracowanie: Comes S.A.

Internetowe technologie

Zlecenia IT to bardzo szeroki i dość skomplikowany temat dla zwykłego odbiorcy. Dane technologie zawierają każdy dział nauki o narzędziach i komunikacji, począwszy od komputerów, jego oprogramowania, kończąc na komunikacji tymi narzędziami. Należy jednak pamiętać że sprzęt ten, lub inny odrębny dział nie buduje IT, do utworzenia IT potrzebne są wszystkie dzieciny.