X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Europejska giełda transportowa
Opracowanie: Trans.eu
Źródło: http://www.trans.eu

Wirtualna giełda firm transportowych.

Dla wszystkich przedsiębiorstw spedycyjnych aktualne informacje z kategorii: wolne ładunki lub firmy spedycyjne są niezwykle ważne.
Paragraf
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Deregulacja w branży nieruchomości

Otwarcie dostępu do zawodów regulowanych wchodzi w życie. W ostatnich dniach Sejm przyjął projekt tzw. ustawy deregulacyjnej. Całościową lub częściową deregulacją zostało objętych około 50 zawodów. Wśród nich znalazły się profesje związane z branżą nieruchomości. Na czym polegają zmiany wprowadzone przez nową ustawę?
opiekunka
Opracowanie: iStockphoto.com

Polacy w Niemczech doceniani za profesjonalizm

Wizerunek Polaków pracujących za granicą zmienia się w ostatnich latach na lepsze. Polscy robotnicy, budowlańcy i opiekunki osób starszych są uważani za pracowitych i oddanych fachowców.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

NewConnect - podstawowe informacje

I. Jak rozumieć pojęcie NewConnect?
NewConnect to rynek w oparciu o który dokonywany jest obrót akcjami w alternatywnym systemie prowadzonym przez GPW w Warszawie (która definiuje wymogi dopuszczenia emitentów do obrotu). Debiutujące na NewConnect spółki notowane są poza tzw. rynkiem regulowanym. Podmiotami emitującymi papiery wartościowe są przede wszystkim nieduże firmy o wysokiej dynamice rozwoju.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które widnieje w temacie mojego tekstu, jest niebywale kluczowe dla każdego człowieka, który pragnie zarabiać jako informatyk. Należy od razu zaznaczyć, że zatrudnienie na etacie i wolny zawód posiadają solidne minusy i korzyści. W dalszej części tekstu opiszę zwięźle cechy tych rodzajów zatrudnienia.
mieszkanie ochota
Źródło: http://www.marigoldgarden.pl/

Gdzie kupić mieszkanie deweloperskie w Warszawie

Warszawa jako stolica Polski cieszy się opinią miejsca odpowiedniego do mieszkania. Jest to miasto, do którego wielu ludzi wybywa ze swoich rodzinnych miast w poszukiwaniu pracy czy na uczelnię i pozostaje tam już na zawsze. Jeśli szukamy miejsca, które stanie się naszym domem nie ma sensu się spieszyć, albo decydować się na pierwsze lepsze mieszkanie. warto poszukać (i tu pomocny zawsze jest internet) dłużej, a zlokalizować dla siebie dom idealny. Hasło mieszania Ochota może nam uprościć poszukiwania.
statystyka przerw w pracy
Opracowanie: SMG/KRC Millward Brown

Potrzebna przerwa w pracy

Statystyczna Polka robi sobie średnio trzy przerwy w ciągu dnia. Zazwyczaj wtedy, gdy potrzebuje doładowania lub uspokojenia. Przerwie oddaje się w samotności, towarzyszy jej kawa oraz słodka przekąska.
biuro
Opracowanie: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Mając swoją firmę musimy zwracać dużą uwagę na bardzo wiele kwestii. W przypadku, jeżeli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie uważnie musimy przestrzegać terminowego odprowadzania składek emerytalnych, odpowiednio księgować wszelkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów rozliczać podatki – jest tego bardzo dużo.
kurs html

Ty, dziecko i Twój dom, czyli Twoja Firma – część III

"Stworzenie strony WWW" – to hasło dla większość kobiet i mężczyzn brzmi jak polecenie podróży w kosmos. W dodatku statkiem, który mamy skonstruować sobie sami...