X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Lepsze rzeczy do roboty

Lepsze rzeczy do roboty

Czy jako dzieci chowaliście się pod łóżkiem udając, że świat wokół nie istnieje? Czy dorastając nie wylewaliście łez w poduszkę? Czy Wasze życie nie wydaje się Wam puste i beznadziejne? Czy miłość jest na to lekarstwem?
III edycja Krakow Summer Animation Days
Opracowanie: www.ksad.pl
Źródło: www.ksad.pl

Rusza III edycja Krakow Summer Animation Days!

Już 21 lipca na Małym Rynku w krakowie rozpocznie się trzeci plenerowy przegląd najlepszych światowych i polskich animacji: Krakow Summer Animation Days. Trzydniowa impreza, której początki sięgają 2009 roku, jest organizowana przez Stowarzyszenie Rotunda i Grupę Manta.
Eska TV Wazzzup
Opracowanie: Eska TV

Wazzzup – teraz już wiesz

Z kim spotyka się Christiano Ronaldo? Co tym razem włożyła na siebie Paris Hilton? Czy bohaterowie sagi ,,Zmierzch" na pewno są parą? W świecie show – businessu codziennie coś się dzieje, a program Wazzzup pozwala na bieżąco śledzić poczynania wszystkich celebrytów.
niezniszczalni
Opracowanie: www.niezniszczalnifilm.pl

Niezniszczalni - współczesna wersja Parszywej dwunastki?

Już od najbliższego piątku (20 sierpnia) w kinach NIEZNISZCZALNI w reż. Sylvestra Stallone.
droga do raju Gerwazy Reguła
Opracowanie: VIVARTO

Droga do raju

Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką.
Mała Moskwa

Festiwal "Wisła" 2010

Już po raz trzeci moskiewskich fanów polskiego kina czeka prawdziwa uczta. W dniach 22-29 kwietnia w stolicy Rosji odbędzie się festiwal "Wisła", w czasie którego rosyjska publiczność będzie miała okazję obejrzeć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat.
Ciacho
Opracowanie: Magic Hour

"Ciacho" - ostatni klaps

Właśnie zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii pt. "Ciacho", w której główne role grają Marta Żmuda-Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.
Lars von Trier  Antychryst
Opracowanie: GUTEK FILM

Lars von Trier - terapia horrorem

Znany duński reżyser marzy, by nakręcić film pornograficzny i przenieść się do byłego Związku Radzieckiego. Dał już światowemu kinu prowokacyjnych "Idiotów", wzruszający "Przełamując fale", oskarżający "Dogville" i przejmujący "Tańcząc w ciemnościach", o swoim najnowszym filmie, "Antychryst" mówi: - To był dla mnie rodzaj terapii.
Wniebowstąpienie

Złota kolekcja Sputnika- "Wniebowstąpienie"

Jest zima 1941 roku. Część Związku Radzieckiego znajduje się pod niemiecką okupacją. W obozie partyzanckim Dubowego, który zatrzymał się w pobliżu boru, brakuje pożywienia. Dowódca wysyła więc jednego z żołnierzy, Kolę Rybaka, do pobliskiego, znajomego chutoru po prowiant. Brakuje chętnych, aby towarzyszyć Rybakowi, w końcu na ochotnika zgłasza się artylerzysta Sotnikow.
Złote Mrówkojady

III Lubelska Gala Filmu Niezależnego "ZŁOTE MRÓWKOJADY 2009"

III LUBELSKA GALA FILMU NIEZALEŻNEGO "ZŁOTE MRÓWKOJADY 2009"
Kiedy: 17 - 18.04.2009
Gdzie: Aula nr.1 Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej ul.Nadbystrzycka 36
Bilety: 4 zł za dzień. Do nabycia bezpośrednio przy wejściu na Salę Projekcyjną