X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Ojcze nasz
Opracowanie: VIVARTO sp. z o. o.

"Ojcze nasz. Krew z krwi"

Znakomity debiut o środowisku nielegalnych imigrantów z Meksyku w USA oraz o skradzionej tożsamości. Ta prowokująca historia to również dogłębna analiza człowieka pragnącego być kochanym.
lwica
Opracowanie: VIVARTO

"Lwica" Pablo Trapero

Julia budzi się w swoim mieszkaniu otoczona krwią. Na podłodze leżą ciała Ramiro i Nahuela. Ramiro wciąż żyje, Nahuel leży martwy. Obaj mężczyźni byli jej kochankami. Dziewczyna zostaje oskarżona o morderstwo. Jest sama, przerażona i w ciąży. Nie rozumie, co się stało. Trafia do więzienia dla matek i ciężarnych kobiet. Przez pierwsze dni trzyma się z boku i jest zamknięta w sobie. Dopiero, gdy poznaję Martę, współwięźniarkę i matkę dwójki dzieci, zaczyna próbować zaakceptować sytuację. Marta staje się jej doradcą i przewodnikiem.
młode wino
Opracowanie: Vivarto

Młode wino

Honza ma kumpla Jirkę, który nie jest wprawdzie zbyt inteligentny, ale ma jedną "dobrą" cechę. Ma niesamowity wpływ na kobiety, które poddają się jego urokowi zupełnie bezkrytycznie. Z tej umiejętności obaj przyjaciele często korzystają podczas swoich drobnych oszustw i wybryków.
dwanaście lat i koniec
Opracowanie: Vivarto

12 lat i koniec

Bohaterami filmu "12 lat i koniec" jest czwórka przyjaciół. Ich paczka to dziwna mieszanka charakterów. Rudy i Jacob to bliźniacy, którzy bardzo różnią się od siebie - jeden jest odważny, charyzmatyczny i pewny siebie, drugi wycofany, cichy i ustępliwy. Do grupy należy także grubasek Leonard, którego największą przyjemnością jest jedzenie i Malee, dziewczynka wychowywana tylko przez matkę i tęskniąca za wyobrażeniem ojca.
śledztwo
Opracowanie: Vivarto

Śledztwo

Alexandra otrzymuje zadanie rozwiązania zagadki pewnego morderstwa. Podejrzany Plamen oskarżony jest o zabójstwo brata. Mężczyzna odmawia wszelkich zeznań, wymawiając się tym, że wszystko już powiedział. Bratobójstwo zostało dokonane, ale wydział śledczy nie ma żadnych dowodów.
offcamera
Opracowanie: Vivarto

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego OFF CAMERA

NASZA KLASA / KLASS (2007)
PREMIERA: 3 PAŻDZIERNIKA 2008
film
Opracowanie: Vivarto

Free rainer

Rainer jest producentem telewizyjnym, który ma wszystko: ogromną pensję, luksusowy dom, piękny samochód i jeszcze piękniejszą dziewczynę. Wspiął się na sam szczyt dzięki najgłupszym i najbardziej wulgarnym programom telewizyjnym. W jego najnowszym hicie mężczyzna zdobywa ojcostwo, jeśli jego plemnik wygra w mikroskopijnym wyścigu do komórki jajowej.
1956 Wolność i Miłość

1956 Wolność i Miłość

Jest rok 1956. Najzimniejszy rok Zimnej Wojny. Węgry znajdują się w orbicie politycznej dominacji Związku Radzieckiego. Jest jednak dziedzina, w której są największą siłą – węgierska drużyna jest niepokonana w waterpolo.
Hallam Foe
768.jpg

Indiana Jones 4: "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki"

Tyle lat czekania i proszę - nieustraszony Indy raz jeszcze trzaśnie batem. Blisko 66-letni Harrison Ford powraca na ekrany kin, w swojej najbardziej charakterystycznej roli, do jakiej się wprost urodził - archeologa Indiana Jonesa.