X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
kino internetowe
Opracowanie: Gizela Zielińska PR Manager iple

iplex.pl – wirtualne kino i VoD teraz już dla wszystkich

Teraz iplex.pl to już nie tylko wirtualne kino. Na stronie www.iplex.pl funkcjonuje już nowoczesna wypożyczalnia filmów w systemie VoD (Video on Demandwideo na żądanie), dzięki której użytkownicy internetu będą mieli jeszcze szerszy dostęp do filmowej oferty. Poprawiła się także jakość obrazu a z wirtualnych ekranów iplex.pl mogą korzystać już wszyscy użytkownicy internetu.
Ogród Luizy
Opracowanie: stopklatka.pl

Bezpretensjonalna rozrywka w "Ogrodzie Luizy"

11 kwietnia na ekrany naszych kin wchodzi film Macieja Wojtyszki "Ogród Luizy". W rolach głównych będzie można zobaczyć Marcina Dorocińskiego i młodą Patrycję Soliman.Jak to jest, że filmy naprawdę przeciętne, żeby nie powiedzieć mierne, dzięki rozdmuchanej kampanii promocyjnej przyciągają do kin miliony Polaków?
Doomsday
Opracowanie: www.flash-screen.com

"Doomsday" - idź na film z Pino.pl

"Doomsday" to stworzony w Wielkiej Brytanii obraz opowiadający o świecie zaatakowanym przez śmiertelny wirus.
film
Opracowanie: pedrosimoes7

Warsztaty Filmowe

Klub Filmowy "SAWA" przy Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektorlna 12 w Warszawie, działający już 40-tu rok ogłasza nabór nowych członków w każdym wieku. Dla początkujących proponujemy WARSZTATY FILMOWE.
Na nasze Warsztaty uczęszczali między innymi Wojtek Staroń, teraz operator najbardziej nagradzanego filmu polskiego w 2006 roku "Plac Zbawiciela", a także Rafał Skalski, który w tym roku jako najmłodszy w historii autor został laureatem Grand Prix Krakowskiego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych.
Gabinet doktora Caligari

Gabinet doktora Caligari

Gabinet dr. Caligari to czołowy przedstawiciel ekspresjonizmu, film, z którego filmowcy czerpią wzorce po dziś dzień. To także klasyczny film grozy. Alan przychodzi do gabinetu tajemniczego doktora Caligari, gdzie wróż Cesare przepowiada, iż Alan pożyje jeszcze tylko do zmroku.
graficiarze

"Grafficiarze" i wielka bitwa hip-hopowa!

Już w najbliższą sobotę (16.05) na Polach Mokotowskich w kinie plenerowym ALCHEMIA W FONOBARZE (ul. Wawelska 5) odbędzie się pokaz specjalny filmu "Grafficiarze" Pokazowi towarzyszyć będzie wielka bitwa hip-hopowa - 2.
Planete Doc Review
Opracowanie: iplex.pl

Planete Doc Review po raz 6 w iplex

Tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego Planete Doc Review od dziś można oglądać nie tylko w warszawskiej Kinotece, ale także – już po raz drugi – na monitorach komputerów w całym kraju. Od 11 do 17 maja festiwalowe projekcje wyświetlane są w wirtualnym kinie na stronie www.iplex.pl w systemie Video on demand.
chaos

Chaos i Ubu Król - w Kinie Pod Gwiazdami

Piątek 22.05.2009
Projekcja filmu CHAOS
Fundacja Filmowa Warszawa
Opracowanie: Fundacja Filmowa Warszawa

Majówka mokotowska - Nieme kino z towarzyszeniem muzyki na żywo

Wszystkim, którzy w najbliższy weekend zdecydują się odwiedzić wieczorem Pola Mokotowskie, czas upłynie pod znakiem dobrego filmu i oryginalnej muzyki. Nowe Kino "Alchemia w Fonobarze" zaprezentuje cykl "Nieme kino z towarzyszeniem muzyki na żywo".
Lenin

"Lenin w Październiku"

W filmie zostały pokazane zdarzenia Rewolucji Październikowej 1917 roku i rola Lenina w organizacji powstania bolszewików. W Pietrogradzie nie spokojnie, zamęt w kręgach robotników.