X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
zegar pogodowy

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.
Twój trener na baterię
Opracowanie: Sxc.hu
Źródło: Sxc.hu

Trening kontrolowany, czyli Twój trener na baterię

Troska o sylwetkę i dobre samopoczucie staje się normą. Rosnącą popularnością cieszy się zawód trenera personalnego, którego zadaniem jest motywowanie do wysiłku, planowanie w zakresie zdrowego trybu życia i obserwowanie czynionych postępów.
zegarki sportowe Casio
Opracowanie: Casio

Zegarki dla wielbicieli F1

W grudniu w Polsce ukaże się nowy zegarek z serii CASIO Edifice. Model EFE-503D to sportowy zegarek, który jako drugi Edifice w Europie został wyposażony w szafirowe szkło odporne na zarysowania. Zegarek posiada również tachymetr.
GPS

Multimedialne urządzenie do nawigacji samochodowej

Firma MODECOM zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty nowoczesnego i praktycznego urządzenia do nawigacji samochodowej FreeWAY RS.
GPS
Opracowanie: Smailo
Źródło: Smailo

Smailo – nowa marka GPS w Polsce

We wrześniu 2011 r. w Polsce pojawi się nowa marka urządzeń nawigacyjnych. Smailo to lekkie i eleganckie urządzenia zaprojektowane z myślą o rynku Europy Środkowej i Wschodniej.
Słuchawki douszne  Spectrum
Opracowanie: Maxell
Źródło: Maxell

Wyróżnij się kolorem z Maxell

Firma Maxell wprowadziła na rynek kolejny model słuchawek dousznych – Spectrum. Model ten nadaje się do słuchania muzyki zarówno na przenośnych odtwarzaczach, jak i telefonach.
Słuchawki Sony MDR-XB910
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Więcej basu, więcej stylu: nowe słuchawki Sony MDR-XB910

Sony rozpocznie sprzedaż zaawansowanych słuchawek MDR-XB910, łączących elegancję z bardzo wysoką jakością brzmienia.
Flagowy model MDR-XB910 pozwala delektować się niezwykle głębokim basem, stanowiącym puls współczesnej muzyki klubowej, rocka i nagrań pop.
zegarki
Opracowanie: Roccobarocco, Lorus

Powrót różowego złota

Od prawie dwóch lat króluje na światowych rynkach zegarkowych. W Polsce z lekkim opóźnieniem, choć szczególnie w tym roku zaczyna być pożądanym kruszcem. Mowa o różowym złocie, które po kilkunastu latach zapomnienia wraca jako element zdobienia w zegarkach.

Marc Ecko to jeden z najbardziej twórczych designerów młodego pokolenia. Aktywnie wspiera sztukę uliczną, graffiti i co raz częściej czerpie z niej inspiracje wykorzystując je w nowych kolekcjach zegarków. Na tarczy masywnego, charakterystycznego zegarka Marc Ecko znajdują się nie tylko podziałki z różowego złota, ale także kwieciste ornamenty, między które wpleciono 4 logotypy brandu- nosorożce.
zegarki Guess
Opracowanie: Guess

Urodzinowa kolekcja zegarków Guess

Mija 25 lat od wprowadzenia pierwszej kolekcji zegarków Guess. 3 lata po założeniu domu mody, w 1984 roku jego twórcy i projektanci, bracia Paul i Mauricio Marciano postanowili wprowadzić do swojego świata kolejny element – zegarki.

Z okazji 25 urodzin została zaprojektowana specjalna edycja zegarków Guess. Ta modna, pełna wdzięku i blasku kolekcja oferuje różnorodne kolory i zdobienia. Na szczególną uwagę zasługują dwa unikaty - model W10216L2 oraz W10216L3. Tarczę, a także tylną część koperty w całości wykonano ze szkiełka mineralnego.
towarzysz ćwiczeń

Towarzysz ćwiczeń

Progio Training Companion jest urządzeniem, które ma wspomagać w ćwiczeniach fizycznych. Posiada ekran LCD 320x240, na którym są wyświetlane związane z tym dane.