X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
GPS
Opracowanie: Smailo
Źródło: Smailo

Smailo – nowa marka GPS w Polsce

We wrześniu 2011 r. w Polsce pojawi się nowa marka urządzeń nawigacyjnych. Smailo to lekkie i eleganckie urządzenia zaprojektowane z myślą o rynku Europy Środkowej i Wschodniej.
Słuchawki douszne  Spectrum
Opracowanie: Maxell
Źródło: Maxell

Wyróżnij się kolorem z Maxell

Firma Maxell wprowadziła na rynek kolejny model słuchawek dousznych – Spectrum. Model ten nadaje się do słuchania muzyki zarówno na przenośnych odtwarzaczach, jak i telefonach.
Słuchawki Sony MDR-XB910
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Więcej basu, więcej stylu: nowe słuchawki Sony MDR-XB910

Sony rozpocznie sprzedaż zaawansowanych słuchawek MDR-XB910, łączących elegancję z bardzo wysoką jakością brzmienia.
Flagowy model MDR-XB910 pozwala delektować się niezwykle głębokim basem, stanowiącym puls współczesnej muzyki klubowej, rocka i nagrań pop.
zegarki
Opracowanie: Roccobarocco, Lorus

Powrót różowego złota

Od prawie dwóch lat króluje na światowych rynkach zegarkowych. W Polsce z lekkim opóźnieniem, choć szczególnie w tym roku zaczyna być pożądanym kruszcem. Mowa o różowym złocie, które po kilkunastu latach zapomnienia wraca jako element zdobienia w zegarkach.

Marc Ecko to jeden z najbardziej twórczych designerów młodego pokolenia. Aktywnie wspiera sztukę uliczną, graffiti i co raz częściej czerpie z niej inspiracje wykorzystując je w nowych kolekcjach zegarków. Na tarczy masywnego, charakterystycznego zegarka Marc Ecko znajdują się nie tylko podziałki z różowego złota, ale także kwieciste ornamenty, między które wpleciono 4 logotypy brandu- nosorożce.
zegarki Guess
Opracowanie: Guess

Urodzinowa kolekcja zegarków Guess

Mija 25 lat od wprowadzenia pierwszej kolekcji zegarków Guess. 3 lata po założeniu domu mody, w 1984 roku jego twórcy i projektanci, bracia Paul i Mauricio Marciano postanowili wprowadzić do swojego świata kolejny element – zegarki.

Z okazji 25 urodzin została zaprojektowana specjalna edycja zegarków Guess. Ta modna, pełna wdzięku i blasku kolekcja oferuje różnorodne kolory i zdobienia. Na szczególną uwagę zasługują dwa unikaty - model W10216L2 oraz W10216L3. Tarczę, a także tylną część koperty w całości wykonano ze szkiełka mineralnego.
towarzysz ćwiczeń

Towarzysz ćwiczeń

Progio Training Companion jest urządzeniem, które ma wspomagać w ćwiczeniach fizycznych. Posiada ekran LCD 320x240, na którym są wyświetlane związane z tym dane.
pendrive

Pendrive i czytnik kart pamięci w jednym

Amerykańska firma Kingston Technology wprowadza na rynek ciekawy model pendrive'a. Prócz przechowywania danych, DataTraveler Micro Reader obsługuje także karty pamięci, używane w przenośnych gadżetach.
niewidomi
Opracowanie: Violator3

Elektroniczna laska dla niewidomych

Urządzenie na pierwszy rzut oka przypomina nową wersję kontrolera Wii Remote. Nie jest to jednak zabawka, lecz specjalna laska dla niewidomych, która wykrywa przeszkody w terenie i sygnalizuje o nich użytkownikowi.
Laska została zaprojektowana przez Jin Woo Hana. O przeszkodach terenowych informuje za pomocą zmieniającego się natężenia wibracji uchwytu. Ponadto posiada specjalny, prostokątny czujnik, na którym należy umieścić kciuk. W ten sposób użytkownik uzyskuje dokładne informacje o położeniu mijanych obiektów.
telewizja cyfrowa

Przenośny odtwarzacz z tunerem Freeview

Firma Hauppauge wprowadza nowe urządzenie typu PMP. Gadżet wyróżnia się tym, że oprócz możliwości obsługi multimediów, posiada wbudowany tuner Freeview, służący do odbierania telewizji cyfrowej.