X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
gadżet

Internet pod kontrolą

Koniec kłopotów rodziców, którzy martwią się tym, że nie mają kontroli nad czasem, który ich dzieci spędzają w internecie. Proste, a jednocześnie skuteczne rozwiązanie na kontrolowanie połączeń internetowych to Best NetGuard.
Urządzenie montuje się na specjalnym kablu, który uniemożliwia jego demontaż. Można je kontrolować przy pomocy bezprzewodowego pilota, podobnego do tych używanych w samochodach. Posiada on tylko dwa przyciski – włączania i wyłączania. Przed wyjściem z domu wystarczy tylko wcisnąć OFF, aby mieć pewność, że połączenie internetowe zostanie odcięte.
stacja pogodowa

Ostrzegawcza stacja pogodowa

All Weather Station firmy Honeywell to urządzenie, która nie tylko informuje o warunkach pogodowych, dostarcza również komunikaty ostrzegawcze NOAA (amerykańska Narodowa Służba Oceaniczna i Atmosferyczna), dotyczące zagrożeń związanych z burzami, tornadami, itp.
Twój trener na baterię
Opracowanie: Sxc.hu
Źródło: Sxc.hu

Trening kontrolowany, czyli Twój trener na baterię

Troska o sylwetkę i dobre samopoczucie staje się normą. Rosnącą popularnością cieszy się zawód trenera personalnego, którego zadaniem jest motywowanie do wysiłku, planowanie w zakresie zdrowego trybu życia i obserwowanie czynionych postępów.
zegarki sportowe Casio
Opracowanie: Casio

Zegarki dla wielbicieli F1

W grudniu w Polsce ukaże się nowy zegarek z serii CASIO Edifice. Model EFE-503D to sportowy zegarek, który jako drugi Edifice w Europie został wyposażony w szafirowe szkło odporne na zarysowania. Zegarek posiada również tachymetr.
Słuchawki Sony MDR-XB910
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Więcej basu, więcej stylu: nowe słuchawki Sony MDR-XB910

Sony rozpocznie sprzedaż zaawansowanych słuchawek MDR-XB910, łączących elegancję z bardzo wysoką jakością brzmienia.
Flagowy model MDR-XB910 pozwala delektować się niezwykle głębokim basem, stanowiącym puls współczesnej muzyki klubowej, rocka i nagrań pop.
zegarki
Opracowanie: Roccobarocco, Lorus

Powrót różowego złota

Od prawie dwóch lat króluje na światowych rynkach zegarkowych. W Polsce z lekkim opóźnieniem, choć szczególnie w tym roku zaczyna być pożądanym kruszcem. Mowa o różowym złocie, które po kilkunastu latach zapomnienia wraca jako element zdobienia w zegarkach.

Marc Ecko to jeden z najbardziej twórczych designerów młodego pokolenia. Aktywnie wspiera sztukę uliczną, graffiti i co raz częściej czerpie z niej inspiracje wykorzystując je w nowych kolekcjach zegarków. Na tarczy masywnego, charakterystycznego zegarka Marc Ecko znajdują się nie tylko podziałki z różowego złota, ale także kwieciste ornamenty, między które wpleciono 4 logotypy brandu- nosorożce.
zegarki Guess
Opracowanie: Guess

Urodzinowa kolekcja zegarków Guess

Mija 25 lat od wprowadzenia pierwszej kolekcji zegarków Guess. 3 lata po założeniu domu mody, w 1984 roku jego twórcy i projektanci, bracia Paul i Mauricio Marciano postanowili wprowadzić do swojego świata kolejny element – zegarki.

Z okazji 25 urodzin została zaprojektowana specjalna edycja zegarków Guess. Ta modna, pełna wdzięku i blasku kolekcja oferuje różnorodne kolory i zdobienia. Na szczególną uwagę zasługują dwa unikaty - model W10216L2 oraz W10216L3. Tarczę, a także tylną część koperty w całości wykonano ze szkiełka mineralnego.
niewidomi
Opracowanie: Violator3

Elektroniczna laska dla niewidomych

Urządzenie na pierwszy rzut oka przypomina nową wersję kontrolera Wii Remote. Nie jest to jednak zabawka, lecz specjalna laska dla niewidomych, która wykrywa przeszkody w terenie i sygnalizuje o nich użytkownikowi.
Laska została zaprojektowana przez Jin Woo Hana. O przeszkodach terenowych informuje za pomocą zmieniającego się natężenia wibracji uchwytu. Ponadto posiada specjalny, prostokątny czujnik, na którym należy umieścić kciuk. W ten sposób użytkownik uzyskuje dokładne informacje o położeniu mijanych obiektów.