X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
aparat cyfrowy
Opracowanie: CASIO
Źródło: CASIO

Transformers Casio już w Polsce!

Nowy model Exilim, będący połączeniem trzech elementów: ramki, dotykowego ekranu LCD o przekątnej 7,6 cm i optyki, rozszerza pojęcie funkcjonalności o konstrukcję aparatu.
fotografia
Opracowanie: http://pokochajfotografie.pl
Źródło: EPSON

VIII Uliczna Bitwa Fotograficzna

W sobotę 20 sierpnia 2011 r. o 20:00, na żywo, pod gołym niebem, na skwerze przy Zamku Piastowskim odbędzie się w Gliwicach VIII Uliczna Bitwa Fotograficzna.
Popularne portale kulturalne

Popularne portale kulturalne

W Polsce liczba dużych portali i małych witryn z dnia na dzień się powiększa. Autorzy prześcigają się w pomysłach, a webmasterzy i programiści dają z siebie wszystko, aby zaistnieć w internecie dzięki nowatorskim pomysłom, profesjonalnemu podejściu i cierpliwości.
gołąb
Opracowanie: Beachy

Jak utrwalić ruch?

Fotografia to utrwalanie ruchu. Nie jest to jednak takie proste jak się wydaje. Wyobraźmy sobie kobietę stojącą w kwitnącym sadzie, słońce świeci jej w twarz, silny wiatr rozwiewa włosy i porusza gałęziami drzew, targa jej sukienkę.
kurs fotograficzny
Opracowanie: Powersport.pl

Uwaga Kurs fotograficzny!

Zapraszamy na kurs fotograficzny dla zaawansowanych
Wszystkie zajęcia odbędą się w studio Sun Box ul. Puławska 42A/13.
Możliwe jest przeniesienie niektórych zajęć w inne miejsce aby zapoznać się z innym wyposażeniem.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Szaleństwa na desce – zimą i latem – można utrwalić na filmie. Nowatorskie możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy nabyć naprawdę fachowy sprzęt.

Kupując kamerę, zawsze należy określić jej zastosowanie. Gdy potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać w konkretnych modelach. Naturalnie cena jest zwykle najważniejszą przeszkodą, ale tutaj także określamy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio sportowych osiągnięć musi być naturalnie droższa niż taka, która ma służyć tylko pamiątkom z wakacji. Istotne jest to, gdzie zamierzamy pokazywać filmy. Do internetu spokojnie mogą być kamery SD, ale zazwyczaj HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
wystawy

Wystawa "Boginie, boginki, nereidy, nimfy"

Boginie, boginki, nereidy, nimfy...
od 20 marca do 15 kwietnia 2008 w Galearnii The Two of Us. Z wiosną rodzi się nowe życie. To Matka Ziemia po raz kolejny ożywia Świat swoją mocą. Ze snu budzą się leśne nimfy, wodne nereidy...,
aby znów radośnie pląsać wśród lasów, wód i pól.
Casio Exilim
Opracowanie: Casio Exilim

Aparat na wszelki wypadek?

Wakacje to czas odpoczynku i ucieczki od codziennych obowiązków. Wbrew przewidywaniom ekspertów, pomimo recesji gospodarczej, Polacy nie zrezygnowali z letnich podróży. Coraz częściej jednak, w celu ograniczenia kosztów, decydują się na korzystanie z własnego transportu.
aparat cyfrowy
Opracowanie: Casio
Źródło: Casio

Aparat cyfrowy Casio Exilim na Photokina 2010

Targi Photokina „World of Imaging” 2010 rozpoczynają się dopiero jutro, jednak już dzisiaj, podczas konferencji prasowej, firma Casio zaprezentowała nowe modele aparatów, które będzie można oglądać przez cały czas trwania imprezy...
aparaty cyfrowe
Opracowanie: BenQ

Kilka ujęć na jednym zdjęciu

Zupełnie nowe możliwości fotografowania – funkcje M-Burst (wiele ujęć na jednym zdjęciu), Smart Focus i wskazywanie obszaru kadru na którym działa Auto Focus i wiele innych