X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Który obiektyw spośród tak wielu propozycji wybrać?

Obiektywy znanych marek, które na polskim rynku zostały wprowadzone już pewien czas temu i cieszą się coraz większym wzięciem oraz zainteresowaniem klientów, mogą zapewnić ogromny wybór różnych modeli. Dobrej jakości sigma 10-20, dzięki której można wykonać doskonałej jakości zdjęcia nawet aparatem bezlusterkowym. Profesjonaliści stawiają na obiektyw sigma 70-200, jaki nabyć można w bardzo atrakcyjnej cenie w sklepach firmowych na terenie całej Polski.
Opracowanie: Panasonic

Aparat mamy i co teraz?

Wreszcie zrealizowaliśmy nasze marzenia i staliśmy się posiadaczem wymarzonej lustrzanki. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy, że popularne „kity”, jakie zazwyczaj dołączane są do sprzedawanych modeli, są niezbyt wygórowanej jakości i spełnią nasze oczekiwania wyłącznie w pierwszym etapie naszej zabawy z fotografią. Dlatego warto od początku zacząć kompletować dodatkowe akcesoria do naszego sprzętu, gdyż dobierając świadomie zestaw obiektywów, sprawimy, że nasz sprzęt będzie robił satysfakcjonujące nas ujęcia.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – można zapamiętać na filmie. Dzisiejsze możliwości są bardzo duże, a za normalnie pieniądze możemy nabyć faktycznie profesjonalny sprzęt.

Wybierając kamerę, zwykle trzeba oznaczyć jej zastosowanie. Jeżeli potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać sportowych modelach. Oczywiście cena jest najczęściej najważniejszą przeszkodą, ale w tej sytuacji także określamy, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio rolkowych ekscesów musi być naturalnie lepsza niż ta, służąca tylko utrwaleniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmy. Do internetu spokojnie wystarczą kamery SD, jednak zwykle HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Fotografia ślubna
Źródło: epena.pl

Zatrudnij dobrego fotografia na swój ślub

Trudno wyobrazić sobie ślub i wesele bez zdjęć. Wspólne zdjęcia z ważnego święta zajmują najważniejsze miejsce do końca życia. Jak dobrze wybrać profesjonalistę, który nie zawiedzie narzeczonych?
Opracowanie: SimonShaw

Wrocław – jak znaleźć fotografa na ślub?

Połączenie węzłem małżeńskim dwojga ludzi to wielka chwila w życiu. Dlatego też wszystko wtedy ma być cudowne, przemyślane i perfekcyjne. Uroczystość, w czasie której młoda para przysięga sobie coś tak wielkiego, jak bycie razem do końca swoich dni, aż się prosi, by zostać zatrzymana na trwałych zdjęciach.
sypialnia   slider
Opracowanie: CDN STUDIO - Dekoratornia
Źródło: www.dekoratorniatv.pl

Drukowane obrazy zmienią wygląd Twoich ścian

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co przekazuje czterem kątom charakter? Jest dużo elementów wystroju, które mocno wpływają na całość. Ważne jest oświetlenie – lokalizacja nieruchomości, wielkość i rodzaj okien. Wpływa także mocno odcień ścian. Barwy rozróżniają się na dwie zasadnicze grupy: letnie i chłodne. No i należy wymienić meble – ozdobne, drewniane, proste.
fotografia modelek
Źródło: flickr.com

Niełatwa decyzja początkującej modelki

Na początku kariery modelki pojawia się pytanie jakiego fotografa należy wybrać do sesji zdjęciowych. Rzecz jasna fotografia modelek jest bardzo skomplikowanym, acz ciekawym tematem. Jednak jak wynająć najtrafniejszego fotografa?

Uchwyć najlepsze momenty

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Sporo z nich za pomocą fotografii umie z na pozór prymitywnego, zwyczajnego przedmiotu stworzyć faktyczne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku mieści się w polu zamiłowań niemal każdego wczasowicza.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Opracowanie: BenQ
Źródło: BenQ

Sigma – obiektyw szyty na miarę

Wakacje to okres urlopów, wyjazdów i beztroski. Oszałamiające krajobrazy, świetne towarzystwo, wesoło spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak ulotne a także niezwykle szybko zanikają pod naporem powszednich spraw. By tak się nie zdarzyło nasze wakacyjne wojaże powinno się zarejestrować na zdjęciach. Stąd sklep fotograficzny to miejsce, które winien odwiedzić każdy prawdziwy urlopowicz.
Opracowanie: Panasonic

Jaki aparat kupić

Kiedy stawiamy pierwsze kroki jako fotografik, chcielibyśmy mieć profesjonalne lustrzanki cyfrowe gotowe do użytku. Profesjonalne, są niestety drogie i okazuje się, że koszt małego pudełka wykonującego fotografie wykracza poza nasze możliwości finansowe. Zwykła lustrzanka cyfrowa będzie dla nas najlepsza – ją wybieramy. Czy aby na pewno jest to najlepszy wybór? Co zatem? Lustrzanka czy kompakt?