X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Opracowanie: SimonShaw

Wrocław – jak znaleźć fotografa na ślub?

Przysięga wierności dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zatem wszystko w ten dzień musi być cudowne, zapięte na ostatni guzik i idealne. Chwila, w czasie której narzeczeństwo obiecuje sobie coś tak wspaniałego, jak wierność do końca życia, musi zostać uwieczniona na trwałych zdjęciach.

Uchwyć najlepsze momenty

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie znalazło się w polu zainteresowania fotografów. Mnóstwo z nich przy użyciu fotografii potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić oryginalne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku znajduje się w polu zamiłowań niemal niejednego turysty.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – zimą i latem – możemy zapamiętać na filmie. Nowatorskie możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze łatwo można zdobyć naprawdę profesjonalny sprzęt.

Decydując się na kamerę, zazwyczaj należy wybrać jej przeznaczenie. Jeśli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać wśród konkretnych modeli. Wiadomo, że koszt jest zazwyczaj najważniejszą barierą, ale tutaj także określamy, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio narciarskich ekscesów ma być naturalnie sprawniejsza niż ta, która ma służyć tylko utrwaleniu wypadów w góry. Bardzo ważne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmiki. Do internetu spokojnie wystarczają kamery SD, ale zwykle HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Opracowanie: Panasonic

Jaki aparat kupić

Gdy próbujemy postawić pierwsze kroki jako fotografik, chcielibyśmy mieć profesjonalne lustrzanki cyfrowe pod ręką. Profesjonalne, są niestety drogie i okazuje się, że cena małego pudełka ze zdjęciami może poważnie nadszarpnąć nasze możliwości finansowe. Najbardziej powszechna obecnie lustrzanka cyfrowa będzie wyjściem optymalnym – ją wybieramy. Czy aby na pewno jest to najtrafniejszy wybór? Co zatem? Lustrzanka czy kompakt?
Opracowanie: Panasonic

Wybór aparatu fotograficznego

A może czas sprawić sobie aparat fotograficzny? Cykanie ładnych fotek to znakomite zajęcie, niezwykle popularne ostatnimi czasy. Dzięki temu krótkiemu artykułowi dowiesz się, który aparat kupić. Bo sprawa taka prosta nie jest, o ile nie masz pojęcia, co odróżnia lustrzanki od kompaktów i gdzie się przydadzą.
casio exlim
Opracowanie: Casio Exilim

Aparaty cyfrowe - poradnik kupującego

Kupno aparatu cyfrowego wbrew pozorom wcale nie jest prostą sprawą. Kiedy wchodzimy do sklepu i widzimy całą ścianę pełną sprzętu fotograficznego różnych producentów, nie trudno o zawrót głowy. Czym więc kierować się przy wyborze cyfrówki?
aparat cyfrowy
Opracowanie: BenQ

BenQ W1220 z 5 krotnym zoomen optycznym

Najnowszy aparat przeznaczony jest dla odbiorców oczekujących wysokiej jakości zdjęć i prostej obsługi. Nowa seria aparatów cyfrowych serii W (od Wide – szerokokątny) charakteryzuje się szerokokątnym obiektywem o ogniskowej 28 - 140 mm i rozdzielczości 12 megapikseli. Aparat jest bardzo płaski - 18,4 mm grubości.
zdjęcie
Opracowanie: Agata Kwiecień
Źródło: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Coraz częściej mamy szansę po wpisaniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" spotkać ogłoszenia profesjonalnych fotografów, a nawet fotografów amatorów zachęcających na sesje fotograficzne. Oferty służą tak udokumentowaniu ważnej w życiu chwili, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich działaniach? Do czego będziemy mogli ich efekty użyć?
aparaty cyfrowe BenQ
Opracowanie: BenQ

Wielofunkcyjny i klasyczny

Firma BenQ wprowadza na Polski rynek kolejny model aparatu z serii "Classic" - C1220. Wyposażony jest on w matrycę 12 Megapikseli, trzykrotny zoom optyczny i czterokrotny cyfrowy, funkcję antywstrąsową (Super-Shake-Free).
aparaty cyfrowe z Wi-Fi
Opracowanie: Panasonic

Cyfrówka z Wi-Fi

Aparaty cyfrowe dostępne są w rozmaitych kształtach i rozmiarach, lecz urządzeń wyposażonych w kartę sieci Wi-Fi jest niewiele. Dlatego Lumix TZ50 to interesująca pozycja.