X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Który obiektyw spośród tak wielu propozycji wybrać?

Obiektywy znanych produkcji, które na krajowym rynku znalazły zastosowanie już jakiś czas temu oraz cieszą się coraz większym uznaniem oraz popularnością wśród konsumentów, mogą zaoferować ogromny wybór rozmaitych modeli. Najwyższej jakości sigma 10-20, dzięki której można wykonać dobrej jakości fotografii nawet przy użyciu aparatu bezlusterkowego. Profesjonaliści stawiają na obiektyw sigma 70-200, jaki nabyć można w wyjątkowo dobrej cenie w sklepach markowych na terenie całej Polski.
Opracowanie: Panasonic

Aparat mamy i co teraz?

W końcu zrealizowaliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonej lustrzanki. Najczęściej nie zdajemy sobie jednak sprawy, że popularne „kity”, jakie zazwyczaj producenci dołączają do sprzedawanych modeli, są niezbyt wygórowanej jakości i spełnią nasze oczekiwania tylko w początkowym okresie naszej przygody z fotografią. Dlatego należy od początku dokupić dodatkowe akcesoria do naszego sprzętu, gdyż kompletując w sposób przemyślany zestaw ”szkieł”, sprawimy, że nasz aparat będzie wykonywał zadowalające zdjęcia.

Kupujemy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy utrwalić na filmie. Nowe możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy zdobyć faktycznie fachowy sprzęt.

Kupując kamerę, zazwyczaj należy określić jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach. Oczywiście koszt jest najczęściej konkretną barierą, jednak w tym wypadku także decydujemy, jak profesjonalny sprzęt kupujemy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio rolkowych ekscesów ma być oczywiście lepsza niż ta, która ma służyć jedynie dokumentowaniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmy. Do internetu bez problemu mogą być kamery SD, jednak to HD poszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Fotografia ślubna
Źródło: epena.pl

Zatrudnij dobrego fotografia na swój ślub

Trudno wyobrazić sobie tradycyjne wesele bez zdjęć. Wspólne zdjęcia z tego najważniejszego święta zajmują ważne miejsce do końca życia. Jak dobrze wybrać fotografa, który nie zawiedzie przyszłych małżonków?
Opracowanie: SimonShaw

Wrocław – jak znaleźć fotografa na ślub?

Przysięga wierności dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zatem wszystko w ten dzień ma być piękne, przemyślane i perfekcyjne. Ceremonia, podczas której młoda para przysięga sobie coś tak wspaniałego, jak wierność do końca swoich dni, musi zostać zatrzymana na udanych fotografiach.
sypialnia   slider
Opracowanie: CDN STUDIO - Dekoratornia
Źródło: www.dekoratorniatv.pl

Drukowane obrazy zmienią wygląd Twoich ścian

Dumałeś kiedyś nad tym, co przekazuje czterem kątom duszę? Jest wiele zmiennych wystroju, które mocno wpływają na całość. Istotne jest światło – orientacja nieruchomości, wielkość i rodzaj okien. Wpływa też mocno odcień ścian. Barwy dzielą się na dwie zasadnicze zbiory: letnie i zimne. No i trzeba wymienić meble – modernistyczne, drewniane, minimalistyczne.
fotografia modelek
Źródło: flickr.com

Niełatwa decyzja początkującej modelki

Na początku kariery modelki pojawia się pytanie jakiego fotografa należy wybrać do sesji zdjęciowych. Rzecz jasna fotografia modelek jest bardzo skomplikowanym, acz ciekawym tematem. Jednak jak wynająć najtrafniejszego fotografa?

Uchwyć najlepsze momenty

Prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie znalazło się w polu zainteresowania fotografów. Wielu z nich przy użyciu fotografii umie z na pozór prymitywnego, zwyczajnego przedmiotu uczynić faktyczne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku znajduje się w polu zamiłowań niemal niejednego turysty.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Opracowanie: BenQ
Źródło: BenQ

Sigma – obiektyw szyty na miarę

Wakacje to okres wczasów, wyjazdów oraz beztroski. Cudowne krajobrazy, znakomite towarzystwo, radośnie spędzone chwile to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak przemijające i nadzwyczaj szybko znikają pod naporem codziennych spraw. Ażeby tak się nie zdarzyło nasze wakacyjne wojaże warto zarejestrować na zdjęciach. Wskutek tego sklep fotograficzny to miejsce, które winien odwiedzić każdy prawdziwy urlopowicz.
Opracowanie: Panasonic

Jaki aparat kupić

Kiedy stawiamy pierwsze kroki jako fotografik, chcielibyśmy mieć profesjonalne lustrzanki cyfrowe gotowe do użytku. Profesjonalne, są niestety drogie i okazuje się, że koszt małego pudełka wykonującego fotografie wykracza poza nasze możliwości finansowe. Zwykła lustrzanka cyfrowa będzie dla nas najlepsza – ją wybieramy. Czy aby na pewno jest to najlepszy wybór? Co zatem? Lustrzanka czy kompakt?