X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
komody
Opracowanie: FrauMaier
Źródło: www.inniliving.pl

Wiosenne porządki według FrauMaier

Palec pod budkę kto ma małe mieszkanie! Upychanie ubrań, płyt, książek, dokumentów i wszystkich-tych-rzeczy-które-na-pewno-się-kiedyś-przydadzą to Twoja specjalność?
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Czego potrzebujesz we współczesnej kuchni

Kiedy urządzamy wnętrza w mieszkaniu z pewnością dotrzemy do etapu wyposażania kuchni]. Czego potrzebujemy, by gotowało nam się miło, prosto i nie stało się to codzienną udręką? Naturalnie na początku popatrzmy na serwisy obiadowe.
salon
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection

Miejsce na relaks

Dom to enklawa, w której chcemy choć na chwilę zapomnieć o zgiełku ulicy, problemach w pracy czy kolejkach w urzędzie. Komfortowo urządzone wnętrze może stanowić pierwszy krok do przywileju koncentrowania się głównie na przyjemnych stronach życia.
siedzisko
Opracowanie: Stefan Hamiga
Źródło: Paged Meble

Zmyślne siedzisko kuchenne

DiTu jest rodzajem krzesła, jednakże spełnia zupełnie inną funkcję. Został zaprojektowany tak, że umożliwia pracę przy blacie kuchennym w różnych pozycjach – półsiedzących i półstojących. Wymusza poprawną postawę ciała i zachowanie prostego kręgosłupa, dzięki czemu jest nam wygodniej.
kuchnia
Opracowanie: Candy Polska
Źródło: Candy Polska

Kuchnia z wyspą – zaproś gości do gotowania

Wyspa to wyeksponowane, wolno stojące stanowisko pracy, odsunięte od ściany i umieszczone na środku kuchni.
salon
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection

Relaks po męczącym dniu

Dom to enklawa, w której chcemy choć na chwilę zapomnieć o zgiełku ulicy, problemach w pracy czy kolejkach w urzędzie. Komfortowo urządzone wnętrze może stanowić pierwszy krok do przywileju koncentrowania się głównie na przyjemnych stronach życia.
łazienka
Opracowanie: KOŁO
Źródło: KOŁO

Stylowa łazienka w dekorze teak

Style to efektowna i funkcjonalna seria ceramiki oraz mebli do każdej, nawet niestandardowej łazienki. Teraz została ona poszerzona o szafki w nowym dekorze teak. Ten ciepły odcień brązu, nada wnętrzu eleganckiego i wyrazistego charakteru...
lampy
Opracowanie: TECHNOLUX
Źródło: TECHNOLUX

Jak oświetlić pomieszczenia w domu

Nieustannie zmieniają się trendy w branży oświetleniowej. Najpierw modne były ogromne zwisające lampy sufitowe, idealnie by były jak najbardziej ozdobione, z kilkoma kloszami, złoceniami i z różnymi elementami. W każdym pokoju miał wisieć efektowny żyrandol.
Garderoba, wyposażenie KAMIX
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

System przechowywania KAMIX

W ofercie Black Red White pojawiła się absolutna nowość – system szaf z drzwiami przesuwnymi KAMIX, które stanowią niezwykle praktyczne rozwiązanie do każdego typu wnętrza.

Jakie karnisze, szyny i rolety kupić do okna?

W wybieraniu ozdób do domu oraz generalnego wyposażania w dodatki znaczących jest parę kwestii: cena, jakość i sklep, gdzie można wszystko kupić. Nowoczesne karnisze stanowić będą następny plus przy wystrajaniu każdego pomieszczenia.