X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
fototapety do biura
Opracowanie: DA

Fototapety do biura

Pracownicy biurowi stanowią coraz większą część zatrudnionych. Wielu z nich przebywa w pracy nawet kilkanaście godzin dziennie. Pracodawcy przywiązują coraz większą uwagę odpowiedniej aranżacji przestrzeni biurowej. Optymalne wnętrze zapewnia komfort fizyczny i psychiczny, co wpływa korzystnie na efektywność zatrudnionych.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Każdy chce swoje lokum, jednak konto protestuje? To typowy problem wszystkich młodych ludzi, trudno też na niego znaleźć rozwiązanie. Również rynek lokali dla biur nie jest łatwy, choć można wyszukać okazje jak przykładowo na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Biuro, gabinet indywidualny, sufit podwieszany
Opracowanie: Armstrong
Źródło: Armstrong

Biuro perfekcyjnie zaaranżowane

Aranżacja przestrzeni przyjaznej dla pracowników, wymaga kompleksowego podejścia do projektowania.
biurowce
Opracowanie: Mermaid Properties

Ergonomiczny model biura

Dnia 2 czerwca br. w Łodzi odbyła się konferencja „Zdrowe Biuro – sposób na optymalizację przestrzeni biurowej”. Doktor Elżbieta Jankowska z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy (CIOP) wyjaśniła na czym polega syndrom chorego budynku...
Czyszczenie rolet
Opracowanie: VERTEX S.A.
Źródło: VERTEX S.A.

Usługi sprzątania oferowane przez zewnętrzne firmy – warto skorzystać?

Dla właścicieli dużych powierzchni domowych, biurowych, sklepowych, użytkowych opłacenie firmy sprzątającej przynosi ogromprofitów. Popatrzmy na najważniejsze mocne strony outsourcingu przy sprzątaniu.
kamienice
Opracowanie: Reinhold Polska

Nowy wizerunek kamienicy Lipińskiego w Warszawie

Niebawem rozpoczną się prace remontowe w jednej z najpiękniejszych niegdyś kamienic Warszawy – kamienicy Lipińskiego. Inwestor, firma deweloperska Reinhold Polska, zamierza nie tylko przywrócić budynkowi dawny blask, ale i funkcjonalność. Stolica wzbogaci się zatem o kolejnych 3,2 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni handlowej i biurowej. I to o najwyższym standardzie i w najlepszej lokalizacji.
biuro
Opracowanie: CROFFT System
Źródło: CROFFT System

Planowanie przestrzeni biurowej

Kluczową cechą większości podmiotów na rynku stała się specjalizacja. Optymalna sytuacja to taka, w której każdy zajmuje się tylko tym, do czego jest najlepiej przygotowany. Dlatego zarządzanie przestrzenią biurową powinno być powierzane profesjonalistom, a nie delegowane przypadkowym pracownikom firmy...
loft
Opracowanie: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.
Źródło: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.

Biuro jak loft

Charakter i wystrój biura sprzedaży inwestycji Woronicza Qbik doskonale oddają koncepcję inwestycji – pierwszych soft loftów w Warszawie.

Ghelamco to kolejna firma, która w ostatnim czasie potwierdza, że odnotowała wyraźnie ożywienie w sektorze mieszkaniowym...
1 2 3 4