X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
salon
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Salon po hiszpańsku

Zainspirowani egzotyką i odmiennością kulturową, wykorzystajmy odmienne sposoby aranżacji wnętrz, dekorując własne cztery kąty. Urządzając pomieszczenie w stylu charakterystycznym dla hiszpańskich mieszkań, zachowajmy to, co w nim najważniejsze - kolor i naturalność.
sofy
Opracowanie: Gawin

Sofa – współczesna interpretacja Art Deco

Nowoczesna stylizacja to dążenie do elegancji i poszukiwanie kompromisu pomiędzy klasyczną skromnością i wymowną dekoracyjnością. Proste, tak modne dzisiaj geometryczne kształty, po raz pierwszy wprowadził do naszych wnętrz styl Art Deco – w ten sposób powstał nowy trend surowej elegancji. Jego współczesną interpretację stanowi sofa NICEA firmy Gawin.
lustro
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Lustrzane tafle we wnętrzach

Lustra, to materiał od wieków chętnie wykorzystywany do aranżacji przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Zwierciadło potrafi dokonać we wnętrzu rzeczy niemalże magicznych – powiększyć małe pomieszczenie, pogłębić poczucie przestrzeni, poprawić oświetlenie, a tym samym korzystnie wpłynąć na samopoczucie przebywających w nich osób...
salon
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Wnętrze zainspirowane folklorem

Wystrój mieszkania decyduje o atmosferze w nim panującej. Letnią porą większa ilość słońca pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, dlatego warto wybrać dodatki, dzięki którym wnętrze nabierze świeżego i radosnego wystroju. New Folk Dekorii to cztery nowe, piękne, naturalne tkaniny w jasnych odcieniach, o delikatnym wzorze inspirowanym kulturą ludową.
filiżanki Pedro Almodovar
Opracowanie: illy

Filiżanki z reprodukcjami Pedro Almodovara

Dostępna na polskim rynku nowa limitowana edycja filiżanek do espresso i cappuccino, ozdobiona reprodukcjami plakatów z filmów mistrza Pedro Almodovara, to prawdziwa uczta dla pasjonatów kawy i entuzjastów kina.
salon
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Wnętrze w stylu angielskim

Urocze kwiaty zdobiące tkaniny przywodzą na myśl wnętrza domów z XIX-wiecznej angielskiej wsi. Wzór ten, coraz częściej wykorzystywany we współczesnych aranżacjach, buduje w mieszkaniu romantyczną atmosferę.