X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
W trosce o środowisko
Opracowanie: Invado
Źródło: Invado

W trosce o środowisko

Czym się kierować przy wyborze drzwi wewnętrznych? Na pewno ważna jest ich estetyka, ale też solidność i trwałość. Warto również wiedzieć z jakich materiałów powstały. Dlatego przed wyprawą do sklepu zapoznajmy się z terminami i skrótami, które z pewnością znajdą się w opisie skrzydeł drzwiowych.
Drzwi PASSO Alto
Opracowanie: POL-SKONE
Źródło: POL-SKONE

Drzwi wysokich lotów

Kolekcja drzwi wewnętrznych PASSO Alto firmy POL-SKONE to propozycja dla osób ceniących sobie wysoki komfort i nietypowy standard. Dzięki nieszablonowemu rozmiarowi, który przewyższa inne drzwi o 20 cm pozwolą realizować imponujące pomysły aranżacyjne.
Brama garażowa firmy Normstahl
Źródło: www.gutpr.pl

Bramy garażowe natchnione siłą dębu

Długowieczność, okazałość i siła. Cechy te, najlepiej opisują jedne z najstarszych drzew na świecie - dęby. Firma Normstahl wykorzystała zalety i gustowny kolor tych drzew, tworząc niepowtarzalne pokrycie bramy segmentowej g60 w odcieniu ciemnego dębu.
Piramidy
Opracowanie: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio

Własny projekt szklanych drzwi

Możliwość stworzenia od podstaw indywidualnego projektu drzwi to ciekawa propozycja firmy Villa Glass Studio, producenta szkła architektonicznego oraz szklanych dodatków. Aranżacje wykonane według wskazówek klienta pozwalają urządzić niepowtarzalne wnętrze, zgodne z jego wizją i oczekiwaniami.
garderoby
Opracowanie: KOMANDOR S.A.

Gentelman dobrze poukładany

Schludny, elegancki wygląd mężczyzny w dużej mierze zależy od właściwego doboru garderoby oraz odpowiedniej dbałości o nią, zwłaszcza o jej najważniejsze elementy – koszule, krawaty i paski. Przy odpowiednim doborze i kompletacji wnętrza zabudowy czy szafy, znajdziemy miejsce na wszystko, także na te mniejsze części garderoby (krawaty i paski) oraz ubrania najbardziej narażone na gniecenie się (koszule).
jadalnia
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Drzwi szklane - szkło we wnętrzu

Szkło ma w sobie magiczną estetykę. Już jedna szklana tafla jest w stanie stylistycznie podporządkować sobie wnętrze. Wśród rozwiązań chętnie stosowanych przez projektantów wnętrz są szklane przegrody, w tym także różnego typu drzwi...
Drzwi zewnętrzne Oknoplast
Opracowanie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Wizytówka naszego domu

Drzwi wejściowe stanowią istotny element naszego domu, na który zwracają uwagę wszyscy wchodzący. Swoim eleganckim wyglądem i kolorystyką powinny zachęcać do przekroczenia progu. Czym zatem kierować się przy ich wyborze?
Metalowy płot

Płoty panelowe

Kto z nas nie marzy o ładnym, funkcjonalnym i najważniejsze bezpiecznym ogrodzeniu swojego domu? Każdy, kto ma wolno stojący dom musiał lub musi dokonać wyboru.
Nowa brama HS 7030 PU firmy Hörmann łączy zalety bramy szybkobieżnej z zaletami wytrzymałej bramy segmentowej.
Opracowanie: Hörmann
Źródło: Hörmann

Solidna brama = bezpieczeństwo

Przeanalizujmy dziś to, jak bardzo ważne w życiu ludzi są różne bramy. Takie zapory oddzielają nas od zewnętrznego świata, dają poczucie komfortu psychicznego. Osłaniają pieniądze przed zakusami bandytów, pilnują dzień i noc domostwa. Wybór odpowiedniej bramy to rzecz istotna, którą należy skrupulatnie przeanalizować.
klamki
Opracowanie: KUCHINOX
Źródło: KUCHINOX

Klamki w stylu rustykalnym

Firma Kuchinox wprowadziła na rynek dwa ciekawe produkty – ceramiczne klamki drzwiowe. Ceramiczne klamki, choć kojarzone zazwyczaj ze stylem retro, na stałe wpisały się w obraz wracającego do łask trendu popularyzującego wnętrza rustykalne.