X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Wybór zamków do drzwi

Jak wskazują statystyki w Polsce możemy skorzystać z aż dwóch tysięcy zamków do drzwi. Wybór jest zatem olbrzymi, co czasem przeszkadza w dokonaniu dobrego wyboru, który sprawi, że nasze drzwi zewnętrzne będą nie do przejścia przez potencjalnych włamywaczy.
Brama ogrodzeniowa
Opracowanie: lavilleautady
Źródło: flickr.com

Wybierz właściwe ogrodzenie.

Chciałabyś poczuć się komfortowo w swoim mieszkaniu? Mieć pewność, że żaden nieproszony gość nie znajdzie się na twojej posesji? Nic bardziej możliwego do zrobienia. Wystarczy właściwie ogrodzenie Twojego domu. Wtedy żadna przypadkowa osoba nie wejdzie na tak oznaczone pole.
Drzwi wenwętrzne
Opracowanie: austinpaulwhite

O czym powinno się wiedzieć przed kupnem zamka do drzwi?

Z powodu na sposób montowania zamki dzielimy na wpuszczane oraz nawierzchniowe. Wpuszczane inaczej są zwane wewnętrznymi i zakładane są jak sama nazwa mówi w wewnątrz drzwi w specjalnie przyszykowanym do tego otworze. Te drugie mocowane są do drzwi. Przeważnie po jednej stronie są one otwierane za pomocą klucza natomiast z drugiej za pomocą rygla.
Nowa brama HS 7030 PU firmy Hörmann łączy zalety bramy szybkobieżnej z zaletami wytrzymałej bramy segmentowej.
Opracowanie: Hörmann
Źródło: Hörmann

Solidna brama = bezpieczeństwo

Rozważmy dzisiaj to, jak bardzo ważne w życiu człowieka są różne bramy. Takie wrota separują nas od zewnętrznego świata, gwarantują poczucie komfortu psychicznego. Osłaniają pieniądze przed zakusami złodziei, strzegą bez ustanku majątku. Zakup właściwej bramy to sprawa istotna, którą powinno się dogłębnie przeanalizować.
Automatyczne bramy garażowe i wjazdowe to dzisiaj standard
Opracowanie: Hörmann
Źródło: Hörmann

Automaty bram i drzwi wejściowych

Niezbędnym elementem każdej posesji jest ogrodzenie. Stanowi zabezpieczenie własności, pozwala na odgrodzenie jej od jezdni oraz innych posesji. Musi cechować się wytrzymałością i odpornością na złe warunki. Natomiast w każdym płocie kluczową częścią jest brama. Trzeba kupić taką, która będzie pasowała zarówno do całego ogrodzenia, jak i będzie odpowiadała prywatnym wymaganiom.
Metalowy płot

Płoty panelowe

Kto z nas nie śni o ładnym, funkcjonalnym i przede wszystkim dającym bezpieczeństwo ogrodzeniu własnego domu? Każdy, kto posiada wolno stojący dom musiał bądź musi dokonać zakupu.
bramy garażowe
Opracowanie: Normstahl
Źródło: Normstahl

Solidne drzwi do garażu – gwarancja bezpieczeństwa

Od dawna człowiek stara się jak najlepiej uchronić swoje bogactwo przed kradzieżami. Świadectwem tego są gigantyczne mury obronne, wieże oraz solidne wrota. Obecnie nie ma już kamiennych warowni. Cennych rzeczy pilnują funkcjonalne drzwi oraz trudne do otwarcia zamki. W tym artykule przedstawimy tematy drzwi do garażu, w którym parkujemy nasze pojazdy.
przedpokój
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Wybieramy drzwi wewnętrzne

Wybór odpowiednich wewnętrznych, to niełatwa decyzja. Warto wybrać je już na samym początku, w czasie projektów. Drzwi przesuwne są wyjątkowo modne – dają nowe możliwości i są ciekawą ozdobą. Czy warto wybrać takie nowoczesne rozwiązania?
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Jak otworzyć drzwi do własnego domu?

W niektóre dni człowieka dopada straszny pech. Nagle zawieruszają się ważne przedmioty, bez których nie można się obyć, takie jak klucze do pojazdu bądź mieszkania. Jeśli pechowo nie schowałeś gdzieś zapasowej pary, powinno się zamówić ślusarza, który potrafi otworzyć każdy zamek.
Lexus LS 600h L
Opracowanie: © Lexus
Źródło: © Lexus

Zgubione kluczyki to nie koniec świata

Różne rzeczy mogą się zdarzyć. Czasem zdarza się tak niesamowity pech, że aż niełatwo w to uwierzyć. Ludzie zawieruszają wiele rzeczy, zwykle takie, które są małe. Analizy wskazują, że zazwyczaj zapodziewają się nam między innymi portfele, czapki i różnorakie klucze. Powinno się też brać pod rozwagę fakt, że nieobecność rzeczy może być rezultatem nie nieuwagi albo wypadku, a zwyczajnie roboty kieszonkowca. Jest pewien przedmiot, którego zaginięcie możemy odczuć najgorzej. Mowa tu o kluczykach do auta.