X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Drzwi wenwętrzne
Opracowanie: austinpaulwhite

Co należy wiedzieć przed kupnem zamka do drzwi?

Ze względu na sposób montowania zamki rozdzielamy na wpuszczane oraz nawierzchniowe. Wpuszczane inaczej są zwane wewnętrznymi i montowane są jak sama nazwa mówi w wewnątrz drzwi w specjalnie przygotowanym do tego otworze. Te drugie przytwierdzane są do drzwi. Na ogół po jednej stronie są one otwierane przy pomocy klucza natomiast z drugiej przy pomocy rygla.
jadalnia
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Drzwi szklane - szkło we wnętrzu

Szkło ma w sobie magiczną estetykę. Już jedna szklana tafla jest w stanie stylistycznie podporządkować sobie wnętrze. Wśród rozwiązań chętnie stosowanych przez projektantów wnętrz są szklane przegrody, w tym także różnego typu drzwi...
zamek
Opracowanie: Winkhaus
Źródło: Winkhaus

Szybka naprawa zamków

Prawdopodobnie wielu ludziom zdarzyło się któregoś dnia przypadkiem zatrzasnąć drzwi od mieszkaniu, garażu czy drzwiczki samochodowe zostawiając klucze wewnątrz. Nie jest to miła sytuacja, przysparza wiele nerwów i zwykle nawet nie mamy pojęcia co wtedy zrobić. Powinniśmy na tego typu momenty gdzieś w portfelu czy w komórce mieć zapisany numer do specjalisty który para się pomocą w takich sytuacjach.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Gdy zgubisz klucze

W niektóre dni człowieka dopada okropny pech. Nagle giną cenne przedmioty, bez których trudno sobie poradzić, takie jak klucze do auta lub domu. Jeśli nieszczęśliwie nie masz zapasowej pary, trzeba wezwać ślusarza, który umie pokonać każdy zamek.
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Mieszkaj bezpiecznie - montaż zamków do drzwi

Solidne wrota i trudny do przejścia przez złodzieja zamek to fundament ochrony każdego domu. Kwestia staje się pechowa, kiedy ktoś zatrzaśnie wrota i sam poczuje się jak bandyta, stojąc długo przed zdradliwym zamknięciem. Co poczać? To przecież oczywiste: wyciągnąć netbooka, połączyć się z wi-fi i wpisać: „otwieranie drzwi Warszawa”. Jeśli wynajmiesz dobrego ślusarza, ratunek zjawi się natychmiast, a ty sam zobaczysz próbę włamania do swojego mieszkania. Przeżycia niezapomniane, a i zmartwienie przepędzone.
bramy garażowe
Opracowanie: Normstahl
Źródło: Normstahl

Solidne drzwi do garażu – gwarancja bezpieczeństwa

Od stuleci ludzkość próbuje jak najmocniej uchronić swoje bogactwo przed kradzieżami. Świadectwem tego są olbrzymie mury obronne, wieże oraz żelazne bramy. Dziś nie ma już ponurych fortec. Naszej własności strzegą funkcjonalne drzwi oraz skomplikowane zamki. W tym artykule opiszemy kwestię drzwi do miejsca, w którym chowamy nasze pojazdy.
Drzwi ARCUS w kontrastowej aranżacji wnętrza
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Kontrastowa aranżacja wnętrz

Aranżacje wnętrz oparte na kontrastach kolorystycznych tworzą niebanalną kompozycję oraz eksponują poszczególne elementy wyposażenia. Wyróżniająca się sofa, podłoga lub stolarka drzwiowa wprowadzi do pomieszczenia powiew nowoczesności. Firma Stolbud Włoszczowa oferuje nową kolekcję skrzydeł drzwiowych – ARCUS, których naturalne odcienie drewna oraz atrakcyjne wzornictwo pozwoli na wymyślne połączenia.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Geometryczne drzwi do każdego wnętrza

Ciekawa geometryczna forma i ciepłe kolory drewna to cechy wyróżniające kolekcję Finish. Atrakcyjne skrzydła drzwiowe z tej serii będą doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących niebanalne pomysły. Każde pomieszczenie wymaga innego rodzaju drzwi...
przedpokój
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Drzwi wewnętrzne w przystępnej cenie

Drzwi okleinowane przestają być drzwiami drugiej kategorii. Zyskują na popularności wśród ekologów, designerów oraz tych, którzy chcą mieć dobry produkt za rozsądne pieniądze. Jeszcze do niedawna traktowane były jako towar drugiej kategorii. Dzięki stosowaniu Technologii Invado, która pozwala na okleinowanie drzwi, bez konieczności łączenia okładziny na krawędziach przylgi, zła opinia odchodzi powoli do lamusa...
Widok przez drzwi przesuwne
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Przestrzeń na wyciągnięcie ręki

Dom jednorodzinny daje swoim właścicielom większe możliwości planowania i aranżacji wnętrz oraz elewacji budynku. Jeśli zależy nam na otwarciu się na ogród i wpuszczeniu do pomieszczeń większej ilości światła warto wybrać drzwi przesuwne takie jak Corona CT 70 HS.