X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
klamka
Opracowanie: quinn.anya
Źródło: http://www.flickr.com/

Drzwi antywłamaniowe

Wybór drzwi antywłamaniowych nie jest tak oczywisty i prosty jak drzwi wewnętrznych. Nie warto sugerować się wyglądem i ceną. W tym wypadku ważne jest to, co w środku i na zewnątrz.

Na standardowe wyposażenie drzwi wejściowych do domu bądź wewnątrzklatkowych antywłamaniowych składają się: zamki antywłamaniowe, bolce antywyważeniowe i wzmocnione zawiasy. Obie powierzchnie skrzydła są zwykle wykonane z podwójnej warstwy blachy stalowej (ok. 1,5 do 3 mm)...
Drzwi INVADO
Opracowanie: Intro Media
Źródło: Intro Media

Komfortowa przestrzeń i stylowe pomieszczenie – drzwi jakie chcesz

Wnętrze każdego pomieszczenia może odzyskać nowy design nawet niewielkim nakładem kosztów oraz czasu. Są pewne detale w każdym pomieszczeniu, których odpowiedni wybór decyduje o wielu aspektach designu. Zmiana rozmieszczenia mebli czy odświeżenie kolorystyki ścian, wymiana drzwi – to tylko niektóre z elementów mających wpływ na finalny wynik. Często warto zdecydować się oglądnąć kilka katalogów przedstawiających wnętrza innych mieszkań i stamtąd brać pomysły. Nie chodzi o kopiowanie tych samym wzorców a o stworzenie na ich bazie czegoś wyjątkowego pod czym będziemy mogli się sami podpisać.
Opracowanie: INVADO

Koszty wymiany drzwi

Obecnie jest dobry czas na renowację lokum. Generalnie malowania ścian w czasie tych tygodni nie zalecam, gdyż trudno wietrzyć pokój, kiedy na zewnątrz słota, lecz można zmienić drzwi wewnętrzne. O ile nie orientujesz się, jakie towary są ci konieczne oraz ile kosztują, ten przewodnik jest idealny dla ciebie. Przeczytasz tu, jaką funkcję pełnią i jak są drogie listwy przypodłogowe PCV oraz inne istotne elementy.
przedpokój
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Wybieramy drzwi wewnętrzne

Wybór właściwych drzwi, to trudna decyzja. Najlepiej zdecydować się już na początku, przy projekcie. Drzwi przesuwne są teraz bardzo popularne – dają nowe możliwości i są niekwestionowaną dekoracją. Czy warto decydować się na właśnie nietypowe rozwiązania?
Opracowanie: INVADO

Wybór najlepszych drzwi

Współczesne mieszkania pozwalają na nietypowe rozwiązania. Zazwyczaj kluczem do sukcesu jest dobry pomysł, ale im więcej ciekawych gadżetów, tym efekt ciekawszy. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element wystroju.
Bramy g60 firmy Normstahl
Opracowanie: GutPR
Źródło: GutPR

Wrota do czego?

Jest dużo obiektów, z pozoru nieistotnych, które przechowują w sobie ogromne znaczenie. Takim tłem codzienności są różnego gatunku wrota. Izolują nasze gościnne i przyjazne domostwo od hałaśliwego miasta pełnego wrogów.
Automatyczne bramy garażowe i wjazdowe to dzisiaj standard
Opracowanie: Hörmann
Źródło: Hörmann

Automaty bram i drzwi wejściowych

Istotną częścią każdej posesji jest ogrodzenie. Stanowi zabezpieczenie własności, pozwala na oddzielenie jej od ulicy oraz innych posesji. Powinno odznaczać się trwałością i odpornością na niesprzyjające warunki. Natomiast w każdym ogrodzeniu ważną część stanowi brama. Powinno się nabyć taką, która będzie pasowała zarówno do całego ogrodzenia, jak i będzie odpowiadała prywatnym wymaganiom.
drzwi zewnętrzne
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków

Nowy design drzwi wejściowych

Nowe wypełnienia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować symetryczne proporcje wpadającego do pomieszczenia światła. Proponujemy naszym klientom całkowicie nowy design drzwi wejściowych, klasyczny wygląd z ciekawymi kompozycjami paneli i szklenia - powiedział Dariusz Saferna, Szef Jakości i Technologii z OKNOPLAST-Kraków...
Drzwi DOMINO
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Tradycyjna elegancja – DOMINO

Miłośnicy klasycznych trendów z pewnością docenią uniwersalny urok aranżacji z drewnem w roli głównej. W salonie czy sypialni, ten materiał wszędzie jest na miejscu.
Drzwi DOMINO
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Jasne strony ciemnego designu

Na ogół obawiamy się aranżacyjnych eksperymentów z czernią. Uważamy, często słusznie, że dominacja ciemnych barw we wnętrzu jest depresyjna i przytłaczająca. Jak zatem wykreować stylową przestrzeń, z wykorzystaniem kolorystyki hebanu, wenge czy sadzy angielskiej?