X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
zabawka dla psa
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Domowe akcesoria dla zwierząt

Kto z miłośników zwierząt nie chciałby sprawić, aby ich życie było przyjemne, komfortowe i najzupełniej bezpiecznie? Można wydać trochę grosza na przydatne akcesoria lub zrobić je domowym sposobem.

Wiele osób traktuje swoje czworonogi zupełnie jak własnych przyjaciół, dba o nie, pielęgnuje je, zabiera ze sobą na dłuższe wyjazdy.
płyty tarasowe
Opracowanie: LIBET
Źródło: LIBET

Płyty tarasowe z drobinami prawdziwego kamienia

Taras – nasz otwarty salon, bawialnia lub kuchnia z jadalnią. Wypełniając zadanie miejsca o tak szczególnym przeznaczeniu - na odpoczynek, zabawę lub posiłek przy grillowaniu - taras powinien mieć adekwatny charakter, zawsze jednak zgodny z naszą preferencją. Może harmonizować z otoczeniem ogrodu lub stanowić przedłużenie podłogi w salonie lub otwartej jadalni, do której przylega...
Drewniana balustrada
Opracowanie: Michaels Mosaic
Źródło: http://www.flickr.com/photos/lifepix/111221126/

Balustrada ozdobą schodów i balkonów

Balustrada może stanowić element dekoracyjny w wielu miejscach naszego domu. Jednym z nich są schody. Odpowiednie dopasowanie balustrady sprawi, że wraz ze schodami będzie stanowić całość harmonizującą z wnętrzem. Wszystkie elementy balustrady mogą być wykonane z jednego materiału. Popularne są także łączenia materiałów.
Basen w ogrodzie
Opracowanie: chloe004
Źródło: Basen w ogrodzie

Jak wybrać basen?

Planując zakup basenu, dobrze byłoby zastanowić się nad paroma kwestiami dotyczącymi umiejscowienia basenu - wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Warto także zastanowić się nad powierzchnią, którą chcemy przeznaczyć na basen oraz nad osobami, które będą z niego korzystać. Podczas zakupu basenu, istotną rolę gra także kwota, którą możemy przeznaczyć na zakup basenu i osprzętu.
Moores Swimming Pool Paint 042
Opracowanie: B.M. Polska Sp. z o.o.

Odnawiamy basen na wiosnę

Benjamin Moore & Co., amerykański producent farb, ma dobrą wiadomość dla wszystkich właścicieli basenów...
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Jak działają sprężyny progresywne?

Kierowcom nie ma potrzeby wyjaśniać, jaką funkcję pełni zawieszenie pojazdu. Konstruktorzy i oczywiście właściciele próbują ulepszać samochody, wpływając na komfort podróży. Sprężyny wpływają na poczucie bezpieczeństwa pasażerów i pewność kierującego. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?
Wszystkie artykuły z kategorii: Baseny
płyty tarasowe
Opracowanie: LIBET

Płyty tarasowe z drobinami prawdziwego kamienia

Taras – nasz otwarty salon, bawialnia lub kuchnia z jadalnią. Wypełniając zadanie miejsca o tak szczególnym przeznaczeniu - na odpoczynek, zabawę lub posiłek przy grillowaniu - taras powinien mieć adekwatny charakter, zawsze jednak zgodny z naszą preferencją. Może harmonizować z otoczeniem ogrodu lub stanowić przedłużenie podłogi w salonie lub otwartej jadalni, do której przylega.

Wielki powrót fototapet w wystroju wnętrza mieszkania

Negatywna sława fototapety sprzed 30 lat minęła na zawsze. Widoki na niebiańskie plaże złożone z wyrazistych pikseli, na lichym papierowym podłożu, zostały zastąpione przez dobrej jakości wydruki wielkoformatowe, które można zastosować również w kuchni i łazience.
Ogrodzenie kratowe VEGA B
Opracowanie: Wiśniowski
Źródło: Wiśniowski

Bezpieczne ogrodzenie

Ogrodzenie to jeden z najważniejszych elementów posesji. Wbrew powszechnej opinii nie jest ono wyłącznie wizytówką. To jak ogrodzony jest nasz dom (i to nie tylko od frontu) widzą wszyscy. Również osoby niepowołane. Warto więc zadbać, by było ono w jak najlepszej formie.
Wszystkie artykuły z kategorii: Ogrody
Opracowanie: Qole Pejorian

Zoologiczny sklep w sieci

Nowoczesne technologie czynią to, że życie staje się wygodne i proste. Wiele rzeczy można kupić, nie wychodząc za próg domu. W Internecie funkcjonują już sklepy generalnie z każdej znanej dziedziny. Zobaczysz tu zatem dystrybutora firanek, hurtownię mebli, ofertę renomowanego fabrykanta starych win z słonecznej Francji itd.. I nie tylko ty skorzystasz na błyskawicznych zakupach z dostarczeniem do mieszkania, lecz też twój czworonożny pupil. Aktualnie nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny online!
zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Dlaczego poleca się wybierać najlepsze firmy z akcesoriami dla kotów?

Niewysokie ceny, w jakich nabyć można doskonałe sprzęty oraz najbardziej wzięte zabawki i dodatki, jak również ich dostrzegalnie poprawiająca się z roku na rok jakość, są głównymi zaletami producentów przedmiotów i dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki często wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi dodatkami, przypomina mysz. Kotkikochają zabawę z tego typu przedmiotami, a ponadto są w stanie tej zabawce ostrzyć w naturalny sposób swoje pazurki, bez szkody wśród przedmiotów swojego właściciela.
egzotyczna ryba
Opracowanie: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i najlepszych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwyczajnie męskie zajęcie, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niewiele pań frapuje się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia podaje, że wędkarstwo to zarówno rodzaj sportu ale także i hobby, które polega przeważnie na łowiectwie ryb na wędkę.
Wszystkie artykuły z kategorii: Zwięrzęta domowe