X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
szelki
Opracowanie: Husqvarna
Źródło: Husqvarna

Komfortowe wykaszanie i wycinanie

Szelki do wykaszarek i wycinarek tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie, a także o wiedzę czerpaną od użytkowników urządzeń. Praca nimi oznacza łatwiejsze, lżejsze manewrowanie bez konieczności schylania się lub skręcania bioder w niewygodny sposób...
zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Dlaczego poleca się wybierać najlepsze firmy z akcesoriami dla kotów?

Niewysokie ceny, w jakich nabyć można doskonałe sprzęty oraz najbardziej wzięte zabawki i dodatki, jak również ich dostrzegalnie poprawiająca się z roku na rok jakość, są głównymi zaletami producentów przedmiotów i dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki często wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi dodatkami, przypomina mysz. Kotkikochają zabawę z tego typu przedmiotami, a ponadto są w stanie tej zabawce ostrzyć w naturalny sposób swoje pazurki, bez szkody wśród przedmiotów swojego właściciela.
egzotyczna ryba
Opracowanie: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męskie zainteresowania - o wędkarzach i najlepszych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwyczajnie męskie zajęcie, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niewiele pań frapuje się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia podaje, że wędkarstwo to zarówno rodzaj sportu ale także i hobby, które polega przeważnie na łowiectwie ryb na wędkę.
Basen w ogrodzie
Opracowanie: chloe004
Źródło: Basen w ogrodzie

Jak wybrać basen?

Planując zakup basenu, dobrze byłoby zastanowić się nad paroma kwestiami dotyczącymi umiejscowienia basenu - wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Warto także zastanowić się nad powierzchnią, którą chcemy przeznaczyć na basen oraz nad osobami, które będą z niego korzystać. Podczas zakupu basenu, istotną rolę gra także kwota, którą możemy przeznaczyć na zakup basenu i osprzętu.
Moores Swimming Pool Paint 042
Opracowanie: B.M. Polska Sp. z o.o.

Odnawiamy basen na wiosnę

Benjamin Moore & Co., amerykański producent farb, ma dobrą wiadomość dla wszystkich właścicieli basenów...
Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Jak działają sprężyny progresywne?

Kierowcom nie ma potrzeby wyjaśniać, jaką funkcję pełni zawieszenie pojazdu. Konstruktorzy i oczywiście właściciele próbują ulepszać samochody, wpływając na komfort podróży. Sprężyny wpływają na poczucie bezpieczeństwa pasażerów i pewność kierującego. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?
Wszystkie artykuły z kategorii: Baseny
altana ogrodowa
Opracowanie: EccoWood

Ekologiczna architektura w ogrodzie

Ławka, pergola, chodnik, ogrodzenie… to nieodzowne elementy architektury ogrodowej. Ich odpowiedni układ oraz dobór materiałów potrzebnych do budowy mogą sprawić, że nasz ogród będzie nie tylko piękny, ale także trwały.
Ekologiczna architektura ogrodowa
Opracowanie: EccoWood
Źródło: EccoWood

Ekologiczna architektura ogrodowa

Ławka, pergola, chodnik, ogrodzenie… to nieodzowne elementy architektury ogrodowej. Ich odpowiedni układ oraz dobór materiałów potrzebnych do budowy mogą sprawić, że nasz ogród będzie nie tylko piękny, ale także trwały.
Kostka Via Castello kolory jesieni Libet Decco
Opracowanie: Libet
Źródło: Libet

Harmonia czy kontrast

Posiadanie własnego domu to pragnienie wielu ludzi. Taką inwestycję zwykle długo się planuje, a w budowę i urządzenie wnętrz wkłada dużo czasu, energii i pieniędzy. Z podobnym wysiłkiem warto zaangażować się w zagospodarowanie terenu wokół domu. Umiejętnie dobrana nawierzchnia podkreśli zalety jego architektury.
Wszystkie artykuły z kategorii: Ogrody
pies
Opracowanie: superfem

Zwierzaka łap w sieci !

W sieci aż roi się od różnych ogłoszeń o zwierzętach poszukujących domów. Można je znaleźć wszędzie. W różnych formatach, z różną ilością danych, ze zdjęciami i bez nich. Od przybytku głowa nie boli? Oj, boli, boli! Ale może już niedługo...
Coraz więcej zwierzaków znajduje domy dzięki ogłoszeniom publikowanym w sieci. Przyszli opiekunowie cenią sobie możliwość spokojnego przeglądnięcia zdjęć, zebrania informacji do rodzinnej dyskusji, a potem kontaktu z wybranymi osobami poszukującymi domów dla bezdomnych psów i kotów. Wybór jest ogromny i teoretycznie to bogactwo ofert powinno ułatwiać sprawę. A jednak, to tylko pozór.
Opracowanie: Qole Pejorian

Zoologiczny sklep w sieci

Nowoczesne technologie powodują, że życie staje się szybkie i proste. Nawet zakupy można zrobić, nie wyściubiając nosa za próg domu. W cyberprzestrzeni działają już sklepy praktycznie z każdej możliwej dziedziny. Zobaczysz tu zatem magazyn z materiałami budowlanymi, hurtownię dywanów, ofertę drobnego wytwórcy smakowitych win z słonecznej Francji i tak dalej. I nie tylko ty możesz skorzystać na szybkich zakupach z dostawą do miejsca zamieszkania, lecz też twój włochaty pupil. Teraz nawet psy mają swój sklep zoologiczny w internecie!
Opracowanie: randihausken

Szeroki wybór karm dla psów

W dużej ilości firm handlujących karmami dla psów łatwo popaść w dezorientacje. Dlatego też trafionym zamysłem jest zakupienie produktów popularnych, takich jak karmy suche dla psów Acana i cenionych przez grono znawców. Na pewno pomogą oni odpowiedzieć klientom na pytanie, jakie karmy są najlepsze dla ich psów.Wielu właścicieli ceniących własne psy decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych.
Wszystkie artykuły z kategorii: Zwięrzęta domowe