X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Mak wschodni Brillant

Kwieciste fototapety

Fototapety nie tylko optycznie zwiększają domową przestrzeń, ale są też sposobem na szybką i interesującą ozdobę domu. Idee na wzór można znaleźć na wielu stronach internetowych lub zamówić tego rodzaju wielkoformatową dekorację u fachowych sprzedawców, na której będzie wydrukowane zdjęcie wykonane przez nas samych.
łazienka
Opracowanie: Internity
Źródło: Internity

Wyposażenie łazienek

Urządzenie salonu czy kuchni to nic przy problemie, jakim okazuje się wyposażenie łazienki. Jest to wina tego, że łazienka powinna być funkcjonalna i komfortowa. Pułapka zasadza się w tym, jak scalić utylitaryzm z utrzymaniem przestronności, nikt nie chce tłuc się o sprzęt wizytując po ciemku ten przybytek.
Opracowanie: Pixers

Odnawianie wnętrza – sposoby

Dekorowanie wnętrza nie jest wyłącznie zabiegiem kosmetycznym. Z upływem lat farby na ścianach bledną i brudzą się, a wnętrze staje się nieatrakcyjne. To mocny impuls do remontu i świetny pretekst do metamorfozy wystroju.
Naturalnie piękne wnętrze
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Prezent na parapetówkę

Kupno pierwszego domu to ważny moment w życiu każdego z nas. Tę uroczystość warto we właściwy sposób obejść i zorganizować parapetówkę. Najczęściej takie przyjęcie urządza się zanim jeszcze nabyte zostaną meble i dodatki aranżacyjne, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni umeblowanego domu. Jest to najlepsza chwila do zaprezentowania go. Skromne upominki okolicznościowe są zawsze dobrze postrzegane. Aby trafić z prezentem w preferencje nowych właścicieli, konieczne jest uważnie przysłuchiwać się informacjom z toku urządzania domu.
Aranżacja wnętrz
Źródło: www.homplex.pl

Nowoczesna aranżacja i style wnętrz

Podkreślam od razu, ten poradnik został stworzony przez faceta i dla faceta. Dla pań okaże się pewnie zbyt banalny, dla specjalistę od domów nawet prostacki. Ja mimo to mam na celu uczynić prostszym panu, którego zadaniem jest wykończenie domu samodzielnie, niełatwy temat, jakim niewątpliwie jest wystrój wnętrz.
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Zamykamy drzwi na zamek

Jak wskazują badania w naszym kraju możemy skorzystać z ponad dwóch tysięcy zamków do drzwi. Wybór asortymentowy jest zatem duży, co czasami przeszkadza w dokonaniu dobrego wyboru, który sprawi, że nasze drzwi zewnętrzne będą nie do przejścia przez włamywaczy.
Opracowanie: OknoPlus

Wybór ślusarza

Czy przydarzyło Ci się raz, że przyszedłeś do pracy pierwszy i znienacka okazało się, że Twój klucz do głównych drzwi w ogóle nie chce działać? Pomimo to, że został dorobiony niedawno, a sam posługujesz się nim ze sprawnością włamywacza, drzwi nie ustępują? Koniecznie trzeba namówić szefa zamianę zamka.
łazienka
Opracowanie: Bit Boy
Źródło: http://www.flickr.com

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo często mają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla takich ludzi wręcz niemożliwe. Dlatego domy osób niepełnosprawnych lub starszych zwykle dostosowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale także o bezpieczeństwo.
Grzejnik dekoracyjny Purmo Kos wyposażony w głowicę termostatyczną.
Opracowanie: Purmo
Źródło: Purmo

Najlepsze ogrzewanie domu?

Ogrzewanie jest najważniejszą sprawą. Trzeba je opracować już przy tworzeniu projektu domu. Koniecznie też trzeba tak je przemyśleć, żeby opłaty po zimie nie przyprawiały o zwał serca. Wybierzmy rodzaj ogrzewania i kaloryferów. Montaż C.O w domu nie jest raczej łatwą sprawą.

Profesjonalna siłownia domowa

Jeśli posiadamy własny dom wspaniałym pomysłem jest urządzenie w nim niewielkiej siłowni. Zwykle mamy jedno pomieszczenie, z którym nie mamy pojęcia co zrobić, jak je zagospodarować. Ustawienie tam maszyn do ćwiczeń będzie najlepszym pomysłem. Szczególnie jeśli zależy nam na zbudowaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w obecności innych ludzi jest dla nas wielce nieprzyjemna. Wówczas ćwiczenia we własnym domu są wyjściem.