X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
klapy dymowe, ppoż
Źródło: http://www.afg.poznan.pl

Automatyka przemysłowa również tematy, jakie są z nią powiązane.

Automatyka jest zaliczana do dziedziny techniki i nauki, która z kolei zaliczana jest do jednych z szczególnie perspektywicznych nauk, które odpowiedzialne są za sterowanie różnymi procesami technologicznymi a także przemysłowymi. Automatyka jest gałęzią szalenie wielowymiarową, którą nie wszyscy są w stanie zrozumieć, dlatego też, aby dostać się na studia wyższe o tym kierunku należy posiadać ogromną wiedzę z kierunków ścisłych.
Opracowanie: Coram Poland

Prysznic w malej łazience

Niewielki rozmiar łazienki to duży kłopot. Zdaje sobie z tego sprawę każdy, kto stara się umieścić jak najwyższą liczbę przyrządów, takich jak zestawy prysznicowe i pralki, mając do dyspozycji mocno ograniczoną przestrzeń. Całość powinna być ułożona z wyczuciem, żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, zapewniając zadowalającą użyteczność, a jednocześnie nie zagracić łazienki.
dom jednorodzinny
Opracowanie: TEKTUM

Własny dom – spełnione marzenie czy utrapienie?

Tegoroczne badania Expandera i Szybko.pl pokazują, że ponad 80% Polaków marzy o własnym domu. Ci, którzy jako upragnione lokum wskazują mieszkanie, przyznają, że odstraszają ich uciążliwe obowiązki związane z posiadaniem domu. Wielu nie realizuje własnych marzeń, bo przytłacza ich wizja budowy i koszty utrzymania obiektu.
dom w technologii skandynawskiej
Opracowanie: TEKTUM

Dom w technologii skandynawskiej

Wielu osobom daleka Skandynawia kojarzy się z surowym klimatem i bezkresną przestrzenią. Dla innych to kraina bagien i torfowisk. Wydawać by się mogło, że północne słońce i mało żyzne podłoże nie sprzyjają roślinności. Tymczasem to właśnie w tamtejszych lasach bierze swój początek budulec do konstrukcji ekologicznych domów.
dom jednorodzinny
Opracowanie: TEKTUM

Czego pragną… polskie małżeństwa?

Przeciętne polskie małżeństwo, planując kupić przeciętnej wielkości mieszkanie, musi pracować ponad 20 lat, nie wydając przez ten czas ani złotówki na inne potrzeby. Dlatego paradoksalnie - często bardziej opłaca się małżonkom zainwestować w dom. Ale czy można kupić dom za cenę mieszkania? Okazuje się, że to jest możliwe…
grzejnik kapsuła JAGA
Opracowanie: JAGA

Ekologiczne grzejniki przyszłości

My tylko pożyczamy świat od naszych dzieci – proekologiczna idea Jana Kriekelsa, właściciela firmy Jaga, przekłada się wyraźnie na proces produkcji grzejników oraz aktywność pozaprodukcyjną belgijskiego producenta. Od wielu lat Jaga angażuje się w ogólnoświatowe projekty takie jak Living Tomorrow, teraz zaś stworzyła koncepcję grzejnika z odpadów.
dom drewniany
Opracowanie: Wawel Service

Nieruchomości wakacyjne

Rozpoczęło się kalendarzowe lato, a wraz z nim wakacje; czas urlopów i wyjazdów.
mieszkania

Mermaid Properties rusza z Jasną

Jasna Residence, spółka portfelowa wchodząca w skład grupy Mermaid uzyskała pozwolenie na budowę i rewitalizację prestiżowej kamienicy przy Placu Dąbrowskiego. Pozwolenie dotyczy przebudowy i rozbudowy kamienicy Jasna Residence zlokalizowanej przy ul. Jasnej 26, która znajduje się w samym centrum Warszawy - niedaleko ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej oraz w sąsiedztwie Parku Saskiego.
audyt energetyczny

Świadectwa energetyczne a ich wpływ na ochronę środowiska

Każdy kupujący czy też wynajmujący budynek lub mieszkanie będzie musiał od stycznia 2009 roku uzyskać informację o jego standardzie energetycznym.
najdroższy dom

Najdroższy dom świata

Najdroższy dom świata znajduje się w okolicach Londynu. W otoczeniu domu znajdują się lasy, ogrody.