X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
tynki dekoracyjne

Mozaikowy Tynk Dekoracyjny

Tynki mozaikowe od lat cieszą się w Polsce duża popularnością. Dostępny od zeszłego roku na polskim rynku Mozaikowy Tynk Dekoracyjny Tytan Professional zdobył szerokie uznanie nie tylko dzięki swoim walorom dekoracyjnym, ale przede wszystkim dzięki temu, że zapewnia trwałość i odporność ścian.
SINIAT Sp. z o.o., logotyp
Opracowanie: SINIAT Sp. z o.o.
Źródło: SINIAT Sp. z o.o.

Siniat - profesjonalne systemy suchej zabudowy

Siniat jest jednym z kluczowych dostawców rozwiązań w zakresie systemów suchej zabudowy. Celem strony internetowej firmy dostępnej pod adresem siniat.pl jest przede wszystkim dostarczanie wykonawcom, architektom i dystrybutorom wysokiej jakości informacji o materiałach budowlanych oferowanych przez firmę.
Kran, woda
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Urządzenia wodno-kanalizacyjne - jaką firmę wybrać

W czasie gdy stawiamydom powinniśmy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Znaczącym jest by nie tylko był piękny i użyteczny, ale, w tych dniach, także ekologiczny. Wybierając firmę, która ma zamontować nam urządzenia wodno-kanalizacyjne warto sprawdzić to jakiego typu separatory dostarcza.Separatory to urządzenia, które używane są do oczyszczania ścieków jeszcze przed wpompowaniem ich do sieci kanalizacyjnej.
łazienka
Opracowanie: Baumit
Źródło: Baumit

Łazienka - historia

Łazienki są już znane od czasów starożytnych. Rozpoczęło się od kultury Grecji, przywiązanej do ablucji i do korzyści społecznych łaźni. Ideę twórczo rozwinięto w Imperium Rzymskim. Do dziś można podziwiać pozostałości term, czyli wielkich łaźni, gdzie porządni obywatele metropolii korzystali kąpieli, grzali się w saunach i rozkoszowali się umiejętnościami wyszkolonych masażystów.
łazienka
Opracowanie: Bit Boy
Źródło: http://www.flickr.com

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo zwykle miewają problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu domy osób niepełnosprawnych lub starszych bardzo często dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale także o bezpieczeństwo.
Drzwi wewnętrzne - sypialnia
Opracowanie: star5112

Jakie drzwi wewnętrzne będą najlepsze

Drzwi wewnętrzne są integralną częścią każdego mieszkania. Dobrze osłabiają hałas, pilnują naszej własności jak również chronią przed niechcianymi gośćmi. Mają także atut wizerunkowy – właściwie dopasowane dodają wnętrzom uroku.
Sypialnia, reprodukcja obrazu
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Zrealizuj swoje pomysły na wnętrze biura

Jeśli planujesz uczynić, by twoje mieszkanie miało wyjątkową atmosferę, nie myśl o pospolitych tapetach. Odrzuć ograne barwy, odłóż pędzle. W tym ciekawym artykule dowiesz się, że najkorzystniejszym rozwiązaniem będą fototapety na ścianę. Dzięki nim ozdobisz dom w naprawdę nowoczesny sposób.
Ogród na wsi
Opracowanie: Sideshow Bruce
Źródło: http://www.flickr.com

Tendencje w wyborach klientów na rynku nieruchomości

Ten rok przyniesie istotne zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska prawdopodobnie nie wpłyną pozytywnie na polepszenie sytuacji na rynku nieruchomości. Jakie mieszkania i domy na sprzedaż będą cieszyły się popularnością kupujących w najbliższym czasie?

Profesjonalna siłownia domowa

Jeśli mamy własny dom wspaniałym pomysłem jest stworzenie w nim małej siłowni. Zazwyczaj mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie mamy pojęcia co zrobić, jak je urządzić. Ustawienie tam przyrządów do ćwiczeń jest najlepszym pomysłem. Zwłaszcza jeśli zależy nam na utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja ćwiczenia w gronie innych ludzi jest dla nas wysoce nieprzyjemna. Wtedy ćwiczenia we własnym domu są rozwiązaniem.
folie okienne

Powiększenie rodziny folii systemu Armorlite®Premium

Firma Warsfoll® rozszerzyła ofertę architektonicznych folii okiennych Armorlite®Premium o dwa nowe produkty w odcieniu antycznego srebra: ARGON 65SR i ARGON 50SR.