X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral

Zanim rozpoczniesz remont

Przy teraźniejszej sytuacji rynkowej coraz ciężej decydujemy się na zakup nowego mieszkania. Zatroskani wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować ryzykownych decyzji finansowych. Instytucje finansowe również mniej łaskawie patrzą na klientów, którzy chcieliby wziąć długoterminowy kredyt. Nie jest to taki problem duży wielki jeśli mamy gdzie mieszkać, inna sprawa, gdy zamierzamy się usamodzielnić, nie jest to takie proste do zrobienia.
Pożyczanie pieniędzy przez internet
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka bez bik online

W dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszą się tak zwany kredyt bez bik przez internet. Stanowią one szansę dla ludzi, którzy z powodu niewystarczających dochodów nie są w stanie otrzymać kredytu w banku. Liczba organizacji niebędących bankami, udzielających takich pożyczek, ostatnio znacznie wzrosła. Najczęściej można tym sposobem uzyskać niewielkie kwoty, a im mniejsza pożyczka, tym krótszy czas jej otrzymania.
grzejnik elektryczny
Opracowanie: Zehnder
Źródło: Zehnder

Jakie wybrać grzejniki łazienkowe?

Remont łazienki już się skończył, teraz przydałby się ostatni szlif. Wydawać by się mogło, że problemem jest wybór wanny, prysznica, lustra, płytek, ale czy ktoś pamiętał o grzejniku? W jaki sposób dobrać grzejnik do swojej łazienki, gdzie go znaleźć i czym się powinien się wyróżniać?
szkło okna szyby
Opracowanie: Saint-Gobain Glass

Szkło z ochroną przeciwsłoneczną

Wysoka selektywność, idealna przezierność, znakomita izolacja przed stratami ciepła z pomieszczenia, szerokie spektrum zastosowań – to tylko kilka zalet nowego szkła z ochroną przeciwsłoneczną z oferty firmy Saint-Gobain Glass.

Miejskie dekoracje pokoju

Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która pobiera inspirację z otaczającego nas świata. Weną mogą być zarówno otaczający nas świat jak i czar wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta inspirują do wykorzystania wykończeń z kamienia i metalu lub dla mniej odważnych do zakupienia fototapety z panoramą miasta.
Drzwi wenwętrzne
Opracowanie: austinpaulwhite

Co należy wiedzieć przed kupnem zamka do drzwi?

Z powodu na sposób montażu zamki dzielimy na wpuszczane i nawierzchniowe. Wpuszczane inaczej są określane wewnętrznymi i montowane są jak sama nazwa mówi w środku drzwi w specjalnie przygotowanym do tego otworze. Te drugie mocowane są do drzwi. Z reguły z jednej strony są one otwierane za pomocą klucza natomiast z drugiej za pomocą rygla.
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z mieszkaniem, kiedy wybywamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie wakacji. Najczęściej jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie czy miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do domu, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Niestety nasz kraj nie jest krajem zbytnio zamożnym. Bardzo często ludzie nie mają, za co egzystować i zaciągają długi w banku lub korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo znane jak kredyty, w związku, z czym wyróżniamy bardzo dużo ich rodzajów.
lampki
Opracowanie: IKEA

Jak stworzyć klimat i zadbać o funkcjonalność oświetlenia?

Doskonałe oświetlenie to krótko mówiąc takie, które łączy praktyczność z odpowiednim efektem dekoracyjnym. Chyba każdy chce mieć przytulne wnętrze, a jednocześnie móc bez problemu czytać gazetę. Problemu nie ułatwia fakt, że wszystkie pokoje wymagają innych rozwiązań. Jak się nie zgubić pośród licznych propozycji i bezbłędnie dobrać odpowiednie rozwiązania dla naszego domu?
dom piętrowy
Opracowanie: Baumit
Źródło: Baumit

Jak doskonale się mieszka na Bemowie

Stołeczne Bemowo to dobre miejsce do życia. Niegdyś pomniejsze osiedle sypialne, przyłączone do Warszawy sześćdziesiąt lat temu, dziś prężnie modernizująca się część stolicy. Od kilkunastu lat stanowi samodzielną jednostkę administracyjną. Jak grzyby po deszczu wyrastają tu nowe inwestycje i komfortowe mieszkania. Bemowo od niedawna ma hot spoty z bezpłatnym internetem dla miejscowych.