X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
porcelana
Opracowanie: Rosenthal

Rosenthal spotyka Versace

Porcelana z dekoracją według projektu włoskiego kreatora to najmodniejszy w tym sezonie element wyposażenia stylowej jadalni.

Wielki powrót fototapet w wystroju wnętrza mieszkania

Negatywna sława fototapety sprzed 30 lat minęła na zawsze. Widoki na niebiańskie plaże złożone z wyrazistych pikseli, na lichym papierowym podłożu, zostały zastąpione przez dobrej jakości wydruki wielkoformatowe, które można zastosować również w kuchni i łazience.
kojec dla dziecka
Źródło: Cebababy.pl

Kojec i wanienka dla dziecka

Kojec dla dziecka z miękkim podstawą jest rzeczą niezwykle praktyczną dla rodziców. Mogą spokojnie zostawiać w nim swe niesforne dzieci, które stawiają pierwsze kroki. Raczkujące dziecko należy pilnować nieprzerwanie. Dzięki kojcom dzieci nie są wystawione na utratę równowagi, przy jednoczesnym upuszczeniu sobie na główkę ostrych przedmiotów, nawet jeśli opiekun nie znajduje się w pobliżu. O ile w kojcu znajdują się same pewne zabawki, można być przekonanym, że dziecku nie stanie się krzywda w trakcie braku nadzoru.
lampki
Opracowanie: IKEA

Jak stworzyć klimat i zadbać o funkcjonalność oświetlenia?

Doskonałe oświetlenie to w skrócie takie, które łączy praktyczność z odpowiednim efektem ozdobnym. Na pewno każdy chce mieć nastrojowe wnętrze, a przy tym móc komfortowo czytać książkę. Problemu nie ułatwia fakt, że różne pomieszczenia wymagają innych rozwiązań. Jak się nie zgubić w gąszczu propozycji i trafnie dobrać właściwe rozwiązania dla naszego domu?

Profesjonalna siłownia domowa

Kiedy mamy własny dom świetnym pomysłem jest stworzenie w nim niewielkiej siłowni. Zazwyczaj mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie wiemy co zrobić, w jaki sposób je zagospodarować. Ustawienie tam przyrządów do ćwiczeń jest najlepszym co możemy zrobić. Zwłaszcza gdy zależy nam na utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w gronie innych osób jest dla nas wielce nieprzyjemna. W tej sytuacji ćwiczenia we własnym mieszkaniu są wyjściem.
grzejnik elektryczny
Opracowanie: Zehnder
Źródło: Zehnder

Jakie wybrać grzejniki łazienkowe?

Po remoncie łazienki przydałby się ostatni szlif. Wydawać by się mogło, że trudny jest dobór wanny, prysznica, lustra, płytek, jednak czy nie zapomnieliśmy o kaloryferze? Jak kupić grzejnik do swojej łazienki, jak go znaleźć i czym się powinien się wyróżniać?
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Studia w obcym mieście

Studiowanie w wielkim mieście nie jest proste, szczególnie jeżeli przyjeżdżamy z niewielkiego miasteczka czy wioski. Chociaż z upływem czasu łatwiej się odnaleźć to decyzję o naszym lokum przynajmniej w pierwszym semestrze podejmujemy "w ciemno". Tylko jak wybrać odpowiednie miejsce, gdy wyszukując „wynajem mieszkań Warszawa” zostajemy zasypani dziesiątkami czy setkami propozycji?
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Opracowanie: wfeiden
Źródło: http://www.flickr.com/

Domek na wsi – sielanka czy trudności?

Domek na wsi lub w małym miasteczku posiada mnóstwo plusów Po czasach intensywnej urbanizacji, wśród mieszkańców polskich metropolii nastała moda na budowanie domków za miastem, z dala od hałasu.
klapy dymowe, ppoż
Źródło: http://www.afg.poznan.pl

Automatyka przemysłowa również tematy, jakie są z nią powiązane.

Automatyka zalicza się do gałęzi techniki jak również i nauki, która zaś zalicza się do jednych z wyjątkowo perspektywicznych nauk, które odpowiadają za sterowanie rozmaitymi procesami technologicznymi jak i produkcyjnymi. Automatyka jest gałęzią niezmiernie wielopłaszczyznową, którą nie wszyscy potrafią zrozumieć, stąd też, aby dostać się na studia o tym kierunku należy posiadać olbrzymią wiedzę z nauk ścisłych.
Kran, woda
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Urządzenia wodno-kanalizacyjne - jaką firmę wybrać

Gdy budujemy dom powinniśmy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Istotne by nie tylko był estetyczny i funkcjonalny, ale, w tych dniach, także ekologiczny. Wybierając firmę, która ma założyć nam urządzenia wodno-kanalizacyjne warto sprawdzić to jakiego rodzaju separatory proponuje.Separatory to urządzenia, które służą do oczyszczania ścieków jeszcze przed wprowadzeniem ich do kanalizacji.