X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
zlewozmywaki
Opracowanie: Franke Polska

Zlewozmywak - szybki i szczelny montaż

Innowacyjny system szybkiego montażu Slimfix zastosowany w zlewozmywakach Franke Laser, zapewnia maksymalnie uproszczoną instalację oraz doskonałą szczelność.
systemy kuchenne wysuwne
Opracowanie: PEKA

System kuchenny obrotowy

Dla ergonomii użytkowania kuchni niezwykle ważny jest nie tylko sposób wykorzystania przestrzeni w meblach kuchennych i mechanizm ich otwierania, ale także łatwość dostępu do umieszczonych w nich produktów. Taką łatwość, dzięki specjalnemu sposobowi wysuwania carga, zapewnia wyciąg SWING (Peka).
zlewozmywak
Opracowanie: Franke

Szybko i szczelnie dzięki systemowi Slimfix

Innowacyjny system szybkiego montażu Slimfix zastosowany w zlewozmywakach Franke Laser, zapewnia maksymalnie uproszczoną instalację oraz doskonałą szczelność.
Opracowanie: Nancy Hugo,CKD

Pomysły na zaplanowanie własnego mieszkania

Gdy już dorobimy się własnego mieszkania marzymy o tym żeby było ono perfekcyjne. Mamy nareszcie szansę aby wykonać od dawna dojrzewające w naszej głowie koncepcje na aranżację wnętrz. Często jednakże plany te muszą być skonfrontowane z zasobnością naszego konta, osiągalnością wymarzonych mebli oraz akcesoriów w salonach meblowych i panującą modą. Na które aspekty warto zwrócić największą uwagę?

 
lampy
Opracowanie: Technolux
Źródło: Technolux

Które lampy wybrać do salonu w naszym domu?

Przyzwyczailiśmy się do górnych lamp i właśnie takie wybieramy najczęściej. Małych rozmiarów pokój główny oświetlony w tego typu sposób zatraci unikatową głębię i okaże się, że jest nieprzyjemnie oświetlony. W jaki sposób zaplanować oświetlenie?
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Czego potrzebujesz we współczesnej kuchni

Kiedy urządzamy wnętrza w mieszkaniu z pewnością dotrzemy do etapu wyposażania kuchni]. Czego potrzebujemy, by gotowało nam się miło, prosto i nie stało się to codzienną udręką? Naturalnie na początku popatrzmy na serwisy obiadowe.
Drylownice do wiśni
Źródło: garneczki.pl

Przyrządy do usuwania pestek z owoców

Ludzie, którzy cenią dziewicze właściwości owoców i uwielbiają używać je w swojej kuchni w różnych formach, są zmuszeni zmierzyć się z problemem usuwania pestek, która często jest kłopotliwa i niewygodna. Praca ta nie tylko pochłania nasz czas, ale nieraz też i sporo wysiłku. Owoce intensywnie brudzą skórę dłoni, a wydrążone niewyrobioną ręką dodatkowo tracą swój ładny kształt i słabiej wyglądają w deserach czy ciastach.
misa
Opracowanie: Niels Romer
Źródło: Menu

Modne pojemniki na warzywa i owoce

Świeże owoce i warzywa to postawa zaopatrzenia każdej kuchni. Ale nie tylko. To także piękna, naturalna dekoracja pomieszczenia. Dopasowane do stylistyki wnętrza pojemniki mogą stanowić nietuzinkowe urozmaicenie kuchennego blatu, lub wyspy.
siedzisko
Opracowanie: Stefan Hamiga
Źródło: Paged Meble

Zmyślne siedzisko kuchenne

DiTu jest rodzajem krzesła, jednakże spełnia zupełnie inną funkcję. Został zaprojektowany tak, że umożliwia pracę przy blacie kuchennym w różnych pozycjach – półsiedzących i półstojących. Wymusza poprawną postawę ciała i zachowanie prostego kręgosłupa, dzięki czemu jest nam wygodniej.
jadalnia
Opracowanie: JADIK
Źródło: JADIK

Wnętrze w stylu rustykalnym

Lubimy czerpać inspiracje z trendów, które panowały jakiś czas temu. Przerabiamy je, łączymy z elementami współczesnego designu, dostosowujemy do własnego mieszkania. Styl rustykalny ma swoje korzenie w szlacheckich dworkach i wiejskich chatach. Powracamy do niego chętnie, bo nadaje wnętrzom klimat tak ciepły i przyjazny, że chce się w nich przebywać.